تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

تمدید مهلت نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400
تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

همان طور که می دانید، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور هر ساله با برگزاری آزمون دکتری (Ph-D) این فرصت را در اختیار دانشجویان واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت قرار می دهد تا بتوانند مدرک دکتری خود را در دوره های پژوهشی و تخصصی رشته های گروه علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی اخذ نمایند. اما گاهاً بسیاری از داوطلبان بنا به دلایلی از ثبت نام در بازه زمانی اولیه باز می مانند که به همین جهت همواره فرصتی جهت نام نویسی مجدد در اختیار علاقه مندان به شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت داده می شود. همچنین داوطلبانی که فرآیند ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را در مهلت اولیه به انجام رسانده ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشتخود را دارند نیز می توانند اقدامات لازم را در بازه زمانی مذکور به انجام برسانند.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان همزمان با تمدید مهلت نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور فراهم می باشد.

 تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

متقاضیان واجد شرایط می بایست در زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت که به طور معمول هر ساله در بهمن ماه انجام می گیرد، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند. با توجه به افزایش داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت برای آن دسته از علاقه مندانی که بنا به دلایلی از نام نویسی باز مانده اند، تمدید مهلت ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات در نظر گرفته خواهد شد.

با توجه به این که تاریخ مشخصی از زمان نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 در دسترس نمی باشد، نمی توان در خصوص زمان تمدید مهلت آن نیز اظهار نظر کرد. اما با توجه این که زمان ثبت نام اولیه آزمون دوره گذشته در 26 بهمن ماه 98 به پایان رسید و تمدید آن درتاریخ 11 الی 13 اسفند ماه اعلام و بار دیگر مهلت مجددی جهت نام نویسی در بازه زمانی 14 لغایت 16 اردیبهشت در نظر گرفته شد، انتظار داریم این روند برای آزمون سال 1400 نیز تکرار شود. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با مطلب فوق، ما را در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

پس از اطلاع از زمان ثبت نام در صورت دارا بودن شرایط و فراهم کردن مدارک مورد نیاز می بایست با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراحل نام نویسی خود را با توجه به توضیحات موجود در ادامه مقاله تکمیل نمایند.

  • ابتدا با ورود به سایت sanjeshp.ir از منوی سمت راست، گزینه “دکتری تخصصی ph.D” را انتخاب نمایید.
  • سپس در این مرحله، بر روی گزینه “ارسال مدارک و ثبت نام جدید” کلیک کنید.
  • مجددا دکمه “ارسال مدارک – ثبت نام جدید” را بفشارید.
  • اکنون باید در این بخش کد ملی خود را وارد نموده و دکمه “ادامه” را بفشارید. سپس لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت برای شما نمایان می گردد که کافی است بر روی عبارت “پرداخت الکترونیکی” کلیک کنید تا فرآیند پرداخت آغاز شود. (چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید باید هزینه هر یک را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.)
  • در صفحه پیش رو، اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و بر روی دکمه “ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار” کلیک کنید.
  • در این مرحله می بایست گزینه “تایید و پرداخت” را انتخاب نمایید.
  • پس از ورود به درگاه پرداخت الکترونیکی لازم است اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید و سپس کلید “پرداخت” را بفشارید تا فرآیند به طور کامل انجام پذیرد.
  • پس از پرداخت هزینه، مجددا وارد سایت شده و مراحل ثبت نام را ادامه دهید و به تکمیل فرم تقاضانه بپردازید.

 

داوطلبان پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مطالعه دقیق شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند در یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی شرکت نمایند. پذیرفته شدگان دوره روزانه آزمون دکتری در سال 99 حتی در در صورتی که فرآیند ثبت نام خود را در دانشگاه محل قبولی انجام نداده اند و یا از رشته تحصیلی خود انصراف داده اند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 نمی باشند.

 

سوالات متداول

1- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1400 در چه تاریخی می باشد؟

با توجه به این که تاکنون اخباری در این خصوص منتشر نشده است، شما می توانید برای آگاهی از جدیدترین اطلاعیه های مربوطه در کانال مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

2- ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق کدام سایت انجام می پذیرد ؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور فرآیند ثبت نام خود را آغاز نمایند.

3- آیا مهلت ویرایش اطاعات در آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 وجود دارد؟

بله، متقاضیان می توانند در همان بازه زمانی ثبت نام و مهلت مجدد نام نویسی نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره