تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

تمدید مهلت نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400
تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

همان طور که می دانید، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور هر ساله با برگزاری آزمون دکتری (Ph-D) این فرصت را در اختیار دانشجویان واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت قرار می دهد تا بتوانند مدرک دکتری خود را در دوره های پژوهشی و تخصصی رشته های گروه علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی اخذ نمایند.

اما گاهاً بسیاری از داوطلبان بنا به دلایلی از ثبت نام در بازه زمانی اولیه جا می مانند که به همین جهت، همواره فرصتی جهت نام نویسی مجدد در اختیار علاقه مندان به شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت داده می شود. همچنین کسانی که فرآیند ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 خود را در مهلت اولیه به انجام رسانده اند اما قصد ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را دارند نیز می توانند موارد لازم را در در مهلت تمدید شده اصلاح نمایند.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان همزمان با تمدید مهلت نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور فراهم می باشد.

 تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

متقاضیان واجد شرایط می بایست در زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت که به طور معمول هر ساله در بهمن ماه انجام می گیرد، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند. با توجه به افزایش داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت برای آن دسته از علاقه مندانی که بنا به دلایلی موفق به نام نویسی نشده اند، تمدید مهلت ثبت نام جهت نام نویسی و همچنین ویرایش اطلاعات در نظر گرفته خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، داوطلبان شرکت در آزمون مقطع دکتری سال 1400 می توانند از روز سه شنبه مورخ 12 اسفند ماه تا روز جمعه مورخ 22 اسفند ماه 99 نسبت به نام نویسی خود اقدامات لازم را به انجام برسانند.

لازم به ذکر است بازه زمانی 19 الی 21 اردیبهشت ماه 1400 جهت تمدید ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است، بنابراین داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند با مراجعه به سایت مربوطه در این زمان نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

نحوه ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

متقاضیان پس از اطلاع از زمان ثبت نام، در صورت دارا بودن شرایط و فراهم کردن مدارک ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت می بایست با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراحل نام نویسی خود را با توجه به توضیحات موجود در ادامه مقاله تکمیل نمایند.

  • ابتدا با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir از منوی سمت راست، گزینه “دکتری تخصصی ph.D” را انتخاب نمایید.
  • سپس در این مرحله، بر روی گزینه “ارسال مدارک و ثبت نام جدید” کلیک کنید.
  • مجددا دکمه “ارسال مدارک – ثبت نام جدید” را بفشارید.
  • اکنون باید در این بخش کد ملی خود را وارد نموده و دکمه “ادامه” را بفشارید. سپس لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت برای شما نمایان می گردد که کافی است بر روی عبارت “پرداخت الکترونیکی” کلیک کنید تا فرآیند پرداخت آغاز شود. (چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید باید هزینه هر یک را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.)
  • در صفحه پیش رو، اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و بر روی دکمه “ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار” کلیک کنید.
  • حال می بایست گزینه “تایید و پرداخت” را انتخاب نمایید.
  • پس از ورود به درگاه پرداخت الکترونیکی لازم است اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید و سپس کلید “پرداخت” را بفشارید تا فرآیند به طور کامل انجام پذیرد.
  • بعد از پرداخت هزینه، مجددا وارد سایت شده و مراحل ثبت نام با تکمیل فرم تقاضانه را ادامه دهید.

داوطلبان پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مطالعه دقیق شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند در یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی شرکت نمایند. پذیرفته شدگان دوره روزانه آزمون دکتری در سال 99 حتی در در صورتی که فرآیند ثبت نام خود را در دانشگاه محل قبولی انجام نداده اند و یا از رشته تحصیلی خود انصراف داده اند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 نمی باشند.

 

سوالات متداول

1- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1400 در چه تاریخی می باشد؟

این فرآیند از تاریخ 19 الی 21 اردیبهشت ماه برای کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند، تمدید شده است.

2- ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق کدام سایت انجام می پذیرد ؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور فرآیند ثبت نام خود را آغاز نمایند.

3- آیا مهلت ویرایش اطاعات در آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 وجود دارد؟

بله، متقاضیان می توانند در همان بازه زمانی ثبت نام و همچنین مهلت مجدد نام نویسی نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری