یکشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن 96 – 97

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 - 97 - نیمسال دوم
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم  با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

همه ساله بعد از برگزاری کنکور و انتخاب رشته، تعدادی از داوطلبان از انتخاب رشته خود راضی نیستند و یا بعد از ورود به رشته پذیرفته شده متوجه می شوند که این رشته همانی نیست که انتظارش را داشتند. از طرف دیگر ممکن است ظرفیت بعضی از  رشته ها در انتخاب رشته اصلی کنکور تکمیل نشده باشد که در چنین مواردی سازمان سنجش طی یک یا دو مرحله اعلام برگزاری تکمیل ظرفیت می کند. متقاضیان شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری حتما باید در روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد باید در جلسه حاضر بوده و برای آن ها کارنامه صادر شود. تو جه داشته باشید که در صورت انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت رشته ها و قبولی در آن، قبولی های پیشین شما لغو شده و آخرین قبولی قایل قبول می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 97

در ارتباط با زمان ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ارشد سراسری باید به اطلاعتان برسانیم که طبق روال هر سال و معمولا بعد از 3 هفته الی 1 ماه بعد از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و طبق اعلام سازمان سنجش زمان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت آزمون سراسری کارشناسی ارشد 97 فرا می رسد .نتایج انتخاب رشته اصلی کنکور کارشناسی ارشد معمولا اوایل شهریورماه اعلام می شود. به این ترتیب احمالا در اواخر مهر ماه  متقاضیان شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سرارسی کارشناسی ارشد، می باسیت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه می توانید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره عضو شوید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 97

انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 97 شرایط زیادی ندارد. برای ثبت نام و انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، داوطلب فقط باید در روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد درجلسه حاضر بوده و کارنامه اولیه برای او صادر شود. توجه داشته باشید که اگر در انتخاب رشته خرداد ماه به هر دلیلی موفق به انتخاب رشته نشده اید و یا در رشته مورد علاقه خود پذیرفته نشده اید، میتوانید در این مرحله اقدام به انتخاب رشته کنید. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بگوییم  اگر در انخاب رشته اصلی مجاز به انتخاب رشته های دوره روزانه نشده اید می توانید در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری از میان رشته های دوره روزانه نیز انتخاب داشته باشید. توجه داشته باشید که کد رشته محل ها را از روی دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه که تائید شده سازمان سنجش هستند، انتخاب کنید. همچنین با توجه به ادغام  کنکور سراسری کارشناسی ارشد و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، داوطلبانی که در کنکور سراسری کارشناسی ارشد شرکت داشته اند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد به انتخاب رشته از طریق دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96

درخصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری  باید عرض کنیم که به روال سال های گذشته، اواخر مهر ماه یا اوایل ابان ماه صورت می گیرد.توجه داشته باشید که دانشجویانی که در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری پذیرفته می شوند با نظر دانشگاه محل پذیرش اقدام به تصمیم گیری در مورد تحصیل دانشجو در مهر ماه یا بهمن ماه می کند. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه  می توانید با مشاوران ما در مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سلام
    مشاوره اگر قرار نیست برگزار بشه اطلاع بدین تا شروع ب خوندن کنیم
    من و امسال من هنوز نخوندیم ب امیدی که تکمیل ظرفیت ارشد ازاد یا سراسری هست

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید