چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد علوم پزشکی 98
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

معمولا هر سال پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلبانی که به دلیل اشتباه در انتخاب رشته در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و یا از رشته محلی که پذیرفته شده اند رضایت چندانی ندارند به دنبال شرکت در تکمیل ظرفیت هستند و به همین دلیل موضوع تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به یکی از سوالات پر تکرار داوطلبان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تبدیل می شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم امسالف قبل از آغاز بازه زمانی تکمیل ظرفیت، مقاله ای را به موضوع ” تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ” اختصاص دهیم و در آن به پرتکرارترین سوالات داوطلبان در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پاسخ دهیم. بنابراین چنانچه شما هم جزو شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید. چنانچه در پایان این مطلب باز هم سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند، می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته پذیرفته شده  و با این حال در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و در هر یک از دوره های عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آن ها لغو خواهد شد.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

در صورت تکمیل نشدن ظرفیت دانشگاه ها در برخی کد رشته ها، برای تکمیل کردن صندلی های خالی، یک فرصت مجدد برای انتخاب رشته در اختیار داوطلبان قرار می دهند. سال گذشته تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98 از 96/7/26 آغاز و تا 96/7/29 ادامه یافت. زمان تکمیل ظرفیت ارشر وزارت بهداشت امسال، به احتمال زیاد از 3 تا 5 آذر یا از 5 تا 8 آذر ماه آغاز خواهد شد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز پیگیر آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 باشید. البته در دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ذکر شده که در صورت عدم ثبت نام تعدادی از پذیرفته شدگان و خالی ماندن ظرفیت دانشگاه ها، مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص جایگزینی ظرفیت های باقی مانده، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت، لذا داوطلبان از هر گونه پیگیری در این رابطه خودداری نمایند.

جهت دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 کلیک کنید.

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

تمامی افرادی که مجاز به انتخاب رشته شده اند ( خواه داوطلبانی که در انتخاب رشته پذیرفته شده اند و خواه در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند ) می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند. ضمنا افرادی که در آزمون سال 97 دوره های رایگان پذیرفته شده و ثبت نام نکنند یا انصراف دهند مجاز به شرکت در آزمون سال 97 نمی باشند. بنابراین افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره های رایگان پذیرفته می شوند، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف از تحصیل، یک سال از شرکت در آزمون محروم خواهند شد.

هر گونه انتقال، تغییر رشته و جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع است. بنابراین در انتخاب رشته محل نهایت دقت را داشته باشید.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

در حال حاضر زمان تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت مشخص نیست بنابراین نمی توان تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ذکر کرد. سال گذشته نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در تاریخ 96/8/6 اعلام شد بنابراین به احتمال زیاد نتایج تکمیل ظرفیت سال 97 نیز اوایل آبان ماه بر روی سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir قرار بگیرد. نکته مهم دیگری که لازم است به آن بپردازیم موضوع اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 است. پس از مشخص شدن نتایج تکمیل ظرفیت، اگر به نتایج اعلام شده اعتراضی داشتید می توانید اعتراض خود را در یک بازه زمانی مشخص که متعاقبا اعلام خواهد شد، ثبت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت اعتراض نسبت به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره