جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 96 – 97

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 96 - 97 - نیمسال دوم
تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

تکمیل ظرفیت دکتری فرصت مجددی است برای داوطلبانی که در اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری پذیرفته نشده اند و یا از رشته قبولی خود رضایت چندانی ندارند و قصد دارند شانس خود را برای قبولی در رشته بهتر امتحان نمایند. در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری با کمی دقت می توانید به راحتی در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوید. به دلیل اهمیت تکمیل ظرفیت دکتری سراسری قصد داریم در این مطلب به موضوع تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن 96 – 97 – نیمسال دوم بپردازیم تا قدم کوچکی در راستای رسیدن به اهداف شما برداشته باشیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام با مشاوران ما در ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره بهره مند گردید.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری بهمن 96 – 97 

ثبت نام تکمیل ظرفیت اولیه 96 – 97 در مهر ماه سال جاری انجام شد. ممکن است در برخی سال ها در مرحله تکمیل ظرفیت نیز ظرفیت دانشگاه ها در برخی کد رشته ها تکمیل نگردد و به همین دلیل مجددا در بهمن ماه نیز کد رشته های دارای ظرفیت را اعلام می کنند. اگر تکمیل ظرفیت دکتری سراسری برای نیمسال دوم نیز انجام شود ثبت نام آن از اواخر دی ماه آغاز می شود. انتخاب رشته تکمیل ظرفیت به صورت اینترنتی انجام می شود که می بایست جهت انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری بر روی لینک کلیک نمایید و عضو کانال تلگرام دکتری شوید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 96 – 97

شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری دارای شرایطی است که در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم. یکی از مهمترین شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت این است که داوطلبان می بایست در آزمون دکتری 96 ثبت نام کرده باشند و نمره کل آن ها در کارنامه صادر شده مثبت باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر در تکمیل ظرفیت در یکی از کد رشته های انتخابی خود پذیرفته شوید قبولی اول شما لغو می گردد و می بایست در کدرشته ی پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت ادامه تحصیل دهید. پس در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نهایت دقت را داشته باشید که رشته هایی را انتخاب کنید که بیشتر از رشته پذیرفته شذه در اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری به آن علاقه داشته باشید. جهت انجام مشاوره انتخاب رشته دکتری می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 – 97

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد. نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 نوزدهم دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد. پس از ورود به سایت از دو طریق امکان مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری برای شما فراهم است. یکی جستجوی نتایج براساس شماره پرونده و شماره شناسنامه و روش دوم مشاهده، نتایج براساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه می باشد. اگر هنگام ورود اطلاعات جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 دچار مشکل شدید می توانید از طریق تماس با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره از مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید