خانه دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

تمامی واحدهای دانشگاه آزاد در سراسر کشور در برخی از رشته ها به پذیرش داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور اقدام می کنند. برای ثبت نام در این مرحله، افراد واجد شرایط باید در زمان تعیین شده به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند. شایان ذکر است که تمامی نکات پیرامون این فرآیند در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 درج شده و باید پیش از هر اقدامی توسط افراد مطالعه شود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

داوطلبانی که پس از مطالعه دفترچه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 قصد شرکت در این مرحله را دارند، باید در زمان اعلام شده با مراجعه به سایت این دانشگاه به نسانی azmoon.org اقدامات لازم را انجام دهند. پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول و دوم (مهر و بهمن ماه) هر کدام در زمان مربوط به خود انجام می گیرد که در ادامه، ذکر شده اند.

زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

تمامی متقاضیانی که تمایل به ثبت نام بدون آزمون در رشته های دانشگاه آزاد نیمسال مهر ماه 1401 را دارند، باید طبق بازه زمانی اعلام شده عمل کنند. زمان بندی ثبت نام این پذیرش در نیمسال اول برای 4 مقطع تحصیلی به شرح زیر است.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401
مقطعزمان ثبت نام اولیهتمدید مهلت ثبت ناممهلت مجدد
کاردانی پیوسته5 الی 27 مرداد ماهتا 6 شهریور ماهتا 8 شهریور ماه
کاردانی ناپیوسته18 الی 28 مرداد ماه
کارشناسی پیوسته
کارشناسی ناپیوسته25 تیر ماه الی 5 مرداد ماه

زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه معمولا با عنوان تکمیل ظرفیت نیز شناخته می شود. زمان انتخاب رشته در این نیمسال برای سال 1401 هنوز مشخص نیست اما در سال گذشته اواخر آذر ماه لینک نام نویسی فعال شد. ممکن است که برای سال جاری نیز همین روند تکرار شود لذا در صورت انتشار هر گونه خبر، اطلاعات لازم در کانال تلگرام بدون آزمون  ایران مشاوره منتشر می شود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 داوطلبان باید ابتدا دفترچه راهنمای آن را مطالعه کرده و سپس نام نویسی را آغاز نمایند. نام نویسی به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد که در ادامه مراحل آن را ذکر کرده ایم. البته برای نام نویسی در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باید از طریق لینک فعال شده مربوط آن در سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اقدام نمود.

 • ابتدا به سایت مرکز به نشانی azmoon.org مراجعه نموده و در صفحه اصلی روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 1401” در نیمسال مورد نظر کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آژاد

 • در صفحه پیش رو گزینه “خرید کارت” را بفشارید.

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • جهت آغاز خرید مراحل کارت اعتباری، دکمه “ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • با انتخاب دوره مورد نظر خود، به مرحله بعدی منتقل شوید.

نکته: به محض فرا رسیدن زمان ثبت نام مقاطع مختلف، لینک نام نویسی آن ها نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

مرحله چهارم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • سپس با فشردن کلید “بلی” تمایل خود را جهت ادامه مراحل اعلام نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • در این صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و در ادامه گزینه “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” را انتخاب نمایید.

مرحله ششم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • اکنون مجددا با فشردن کلید “بلی” صحت اطلاعات خود را تایید کنید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • در نهایت برای واریز هزینه مورد مشخص شده، در صفجه پیش رو، پس از درج اطلاعات کارت بانکی خود، بر روی کلید “پرداخت” کلیک کنید.

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • پس دریافت شناسه پرداخت، مجددا به مرحله دوم بازگشته و لینک “ثبت نام” را انتخاب نمایید.

مرحله نهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • با درج اطلاعات خواسته شده از جمله شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده و همچنین کلیک بر روی کلید “ورود به ثبت نام” می توانید مراحل نام نویسی خود را آغاز نمایید.

مرحله دهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

برای انجام مراحل بعدی نیز باید مطابق راهنمایی های ذیل عمل کرده و کد رشته محل های مورد نظر خود را در فرم انتخاب رشته وارد کنید.

 1. کد رشته و محل تقاضا را از دفترچه ثبت نام پیدا کرده و ضمن وارد کردن در قسمت مربوطه، گزینه “جستجو” را بفشارید تا رشته و دانشگاه مورد نظر شما یافت شود.
 2. پس از آن کلید “تایید” را انتخاب کرده تا رشته درج شده ثبت شود، برای مابقی کد رشته ها نیز می توانید به همین طریق عمل کنید.
 3. با به پایان رساندن مراحل ثبت نام یک کد رهگیری دریافت خواهید نمود که لازم است تا زمان اعلام نتایج آن را پیش خود نگه دارید.
 4. در نهایت به منظور ذخیره اطلاعات وارد شده، روی عبارت “تایید نهایی” کلیک کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

یکی از مهم ترین مواردی که داوطلبان باید پیش از اقدام به نام نویسی از از آن مطلع باشند شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد. چراکه عدم اطلاع از آن ها ممکن است افراد را با مشکلات مختلفی روبرو سازد. به همین دلیل در ادامه به شرح مهم ترین این شرایط خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی

 • اعتقاد و عمل نمودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
 • عدم عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته مورد نظر
 • عدم فساد اخلاقی
 • نداشتن ممنوعیت از شروع و ادامه تحصیل از لحاظ قوانین و مقررات کشور
 • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی

ثبت نام دوره کاردانی پیوسته

 • داشتن گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 (شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا فارغ التحصیلی در یکی از رشته های مذکور تا پایان شهریور ماه 1401، دیپلم فنی و حرفه ای دوره چهار ساله (نظام قدیم)
 • متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یکی از رشته های فنی و حرفه ای، کاردانش و هنرستان نظام قدیم باشند، صرفا مجاز به انتخاب یکی از رشته های دوره کاردانی متناسب با دیپلم خود خواهند بود.
 • جهت نام نویسی در رشته تربیت بدنی احتیاجی به احراز شرط تناسب مدرک دیپلم با رشته های دوره کاردانی نیست.

ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته

 • ارائه گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 یا گواهی نامه دوره پیش دانشگاهی (نظام سالی / واحدی یا ترمی / واحدی در صورتی که تا تاریخ 31 شهریور ماه 1401 اخذ گردد.) برای نام نویسی در این مقطع الزامی خواهد بود.
 • افرادی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم هنرستان هستند، در صورتی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی باشند، امکان ثبت نام در این دوره تحصیلی را نخواهند داشت.
 • متقاضیانی که فارغ التحصیل دوره های کاردانی یکی از گروه های پزشکی هستند، در صورت پایان طرح تعهد خدمت خود می توانند در دوره کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنند.
 • داوطلبانی که مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته دارند، اگر از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، امکان نام نویسی مجدد در دوره کاردانی ناپیوسته را خواهند داشت.
 • افرادی که متقاضی رشته های هنر های نمایشی _بازیگری و هنر های نمایشی _ کارگردانی هستند، می بایست از نظر وضعیت سلامت جسمانی، نداشتن بیماری های قلبی و تنفسی اطمینان حاصل نموده و معلولیت حادی نیز نداشته باشند.

ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته

 • داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم متوسطه یا مدرک دیپلم نظام جدید (3 – 3 – 6)
 • داوطلبانی که مدرک دیپلم رشته های فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم را دارا می باشند، مجاز به ثبت نام در این دوره تحصیلی نخواهند بود.
 • مشمولانی که در گذشته در یکی از دانشگاه ها در حال تحصیل بوده اند ولی از رشته تحصیلی خود انصراف داده و یا اخراج شده اند، نمی توانند در این دوره ثبت نام کنند مگر آن که دارای کارت پایان خدمت بوده و یا گواهی معافیت از خدمت باشند.
 • افراد فارغ التحصیل شده مقطع کاردانی گروه پزشکی، در صورتی مجاز به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته هستند که طرح تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند. همچنین لازم به ذکر است که این دسته از داوطلبان باید در زمان ثبت نام حضوری، گواهی طرح تعهد خدمت خود را به دانشگاه محل پذیرش ارائه دهند.
 • متقاضیانی که علاقه مند به انتخاب رشته مهندسی دریا _ دریانوردی هستند، باید دارای سلامت کامل جسمانی علی الخصوص از لحاظ بینایی و کور رنگی باشند.
 • داوطلبانی که دارای مدرک حوزوی هستند، مدارک آن ها معادل دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه تلقی شده و در صورتی که قصد تحصیل همزمان در حوزه را نداشته و از نظر نظام وظیفه نیز مشکلی نداشته باشند، مانعی برای ثبت نام آنان وجود ندارد.

ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته

 • داشتن گواهی نامه کاردانی رشته های مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و همچنین مراکز ضمن خدمت آموزش و پرورش برای شرکت در پذیرش این مقطع اجباری می باشد.
 • متقاضیان می بایست دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.
 • افرادی که در گذشته در مقطع کارشناسی پیوسته مشغول به تحصیل بوده ولی بنا به دلایلی ادامه تحصیل نداده و مدرک کاردانی دارند، چنانچه از نظر وظعیت نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، این امکان را دارند تا در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند. بدیهی است این دسته از داوطلبان به تشخیص معاونت آموزشی دانشگاه باید دروس جبرانی بگذرانند.
 • فارغ التحصیلان رشته های گروه پزشکی مقطع کاردانی در صورتی که طرح تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند، می توانند ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته را انجام دهند. البته ذکر این نکته ضروری است که این افراد باید مدرک پایان طرح خود را در زمان ثبت نام حضوری به دانشگاه ارائه دهند.
 • متقاضیان باید توجه داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن، باید برای فارغ التحصیلی از این دانشگاه موفق به کسب معدل کل دوره 12 شده باشند در غیر این صورت فقط گواهی گذراندن دروس دوره دریافت خواهند نمود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

افراد متقاضی جهت نام نویسی در دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور، می بایست در هنگام انجام این فرآیند دارای مدارک ذیل باشند:

 1. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی داوطلب
 2. اصل دیپلم (درصورت نداشتن این مدرک ارائه گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی الزامی می باشد.)
 3. ارائه مدارک گواهی معافیت تحصیلی نظام وظیفه برای آقایان
 4. تکمیل فرم های دفترچه ثبت نام و درج اطلاعات خواسته شده
 5. داشتن تاییدیه تحصیلی
 6. ارائه شش فطعه عکس 4×3

شهریه دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

داوطلبان ادامه تحصیل در این دانشگاه لازم است بدانند که برای ثبت نام در هر ترم، لازم است نسبت به پرداخت شهریه دانشگاه آزاد 1401 اقدام کنند. این هزینه شامل دو بخش ثابت و متغیر بوده که البته بخش ثابت آن تا پایان دوره تحصیلی ورودی های هر سال، بدون تغییر باقی می ماند و عامل تفاوت میزان شهریه هر رشته بخش متغیر آن است که به تعداد و نوع واحد های اخذ شده و رشته هر فرد بستگی دارد.

همچنین ذکر این نکته نیز ضروری است که با شروع هر سال تحصیلی معمولا میزان 10 تا 15 درصد به مبلغ شهریه ها افزوده می شود. در ضمن برای اطلاع از مقدار شهریه هر مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

شهریه دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401
مقطععلوم انسانیفنی مهندسیعلوم پایههنر
کاردانی2 میلیون و 640 هزار تا 3 میلیون و 800 هزار تومان3 میلیون و 460 هزار تا 4 میلیون و 760 هزار تومان3 میلیون و 150 هزار تا 3 میلیون و 700 هزار تومان3 میلیون تا 3 میلیون و 860 هزار تومان
کارشناسی ناپیوسته2 میلیون و 950 هزار تا 4 میلیون و 560 هزار تومان3 میلیون و 870 هزار تا 4 میلیون و 900 هزار تومان3 میلیون و 200 هزار تا 4 میلیون و 150 هزار تومان3 میلیون و 500 هزار تا 4 میلیون و 860 هزار تومان
کارشناسی پیوسته4 میلیون و 100 هزار تا 6 میلیون و 350 هزار تومان4 میلیون و 200 هزار تا 6 میلیون و 500 هزار تومان3 میلیون و 700 هزار تا 5 میلیون و350 هزار تومان3 میلیون و 700 هزار تا 4 میلیون و 900 هزار تومان

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401

متقاضیان به جهت کاهش هرچه بیشتر امکان اشتباه در فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته این دانشگاه لازم است قبل از اقدام جهت انجام این فرآیند برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به دفترچه مقطع مربوطه مراجعه نمایند. البته برای دسترسی آسان تر به این موارد اسامی این رشته ها به تفکیک در جدول زیر نیز ذکر شده است. توجه داشته باشید که این رشته های برای مهر ماه است و امکان تغییر آن برای نیمسال بهمن ماه وجود دارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری 1401
کاردانی پیوسته
مدیریت خانوادهمربی بهداشت مدارسحسابداریامور اداری
تربیت بدنیالکترونیک عمومیالکتروتکنیکصنایع شیمیایی
نقشه برداریساخت و تولیدجوشکارینقشه کشی صنعتی
مکانیک خودروریخته گریحرارت مرکزی و تهویه مطبوعصنایع نساجی
عمرانمکاترونیک صنعتینرم افزار کامپیوترصنایع غذایی
نقاشیهنرهای تجسمی – چاپ دستیطراحی و دوختمعماری
معماری داخلیفتوگرافیک گرافیکانیمیشنچاپ
فیلم سازی – کمک کارگردانی
کاردانی ناپیوسته
مترجمی زبان انگلیسیآموزش دینی و عربیآموزش و پرورش ابتداییکاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
امور بانکیامور گمرکیبیمهحسابداری
کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکاردانی حرفه ای امداد سوانحهتلداریکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه والیبال
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتبالکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شناکاردانی حرفه ای تربیت مربی خانه کودک و نوجوانکاردانی حرفه ای امور کتابداری و اطلاع رسانی
کاردانی حرفه ای آرایش زنانهکاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیکاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتیکاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
کاردانی حرفه ای سلامت یاریکاردانی حرفه ای کودک یاریکاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کارکاردانی حرفه ای امور بورس
کاردانی حرفه ای بازاریابیکاردانی حرفه ای امور بیمهکاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفیکاردانی حرفه ای پیرایش مردانه
کاردانی حرفه ای خدمات گمرکیکاردانی حرفه ای مراقبت زیبایی پوست و موکاردانی حرفه ای امور حج و زیارتتربیت معلم آموزش علوم تجربی
کاردان فنی مخابراتکاردانی فنی آسانسور و پله برقیکاردانی فنی رباتکاردانی فنی نقشه کشی صنعتی
کاردانی فنی بازرسی جوشکاردان فنی الکترونیککاردانی فنی نساجیکاردانی فنی مکانیک – تاسیسات مکانیکی ساختمان
کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتیکاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمانکاردانی فنی عمران – سازه های پیش ساختهکاردانی فنی صنایع غذایی – شیرینی سازی
کاردانی فنی صنایع شیمیایی – پالایش گازکاردانی فنی صنایع دارویی – کنترل کیفیتکاردانی فنی صنایع دارویی – تولید داروکاردانی فنی صنایع چوب – تولید مبلمان
کاردانی فنی برق – تاسیسات الکتریکی ساختمانکاردانی فنی برق – برق متروکاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنیکاردانی فنی بهره برداری راه آهن
کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکیکاردانی فنی برق – برق صنعتیکاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتریکاردانی فنی صنایع چاپ – ماشین آلات
راهبری لکوموتیوکاردانی حرفه ای طراحی لباسکاردانی حرفه ای چاپ و نشرحفاظت و مرمت آثار تاریخی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیککاردانی حرفه ای چاپ – طراحی چاپکاردانی حرفه ای سینما – فیلم سازیکاردانی حرفه ای کارگردانی و طراحی بازی های رایانه ای
کاردانی حرفه ای گریمکاردانی فنی شهرسازی
کارشناسی پیوسته
زبان و ادبیات عربیآموزش زبان انگلیسیادیان و عرفانفقه و مبانی حقوق اسلامی
علوم ارتباطات اجتماعیعلوم تربیتیمطالعات خانوادهروان شناسی
تاریخمدیریت بازرگانیمدیریت صنعتیمدیریت امور بانکی
مدیریت مالیحسابداریمدیریت فرهنگی هنریمدیریت کسب و کار
علوم ورزشیجغرافیاعلوم کامپیوترریاضیات و کاربردها
فیزیکشیمی کاربردیشیمی محضزیست فناوری
زیست شناسی سلولی و مولکولیزیست شناسی گیاهیآمارمهندسی برق
مهندسی خط و سازه های ریلیعلوم مهندسیمهندسی مکانیکمهندسی نساجی
مهندسی کامپیوترمهندسی تولید و ژنتیک گیاهیعلوم و مهندسی خاکطراحی صنعتی
ارتباط تصویریمهندسی شهرسازیعلوم تربیتی (پاره وقت)مدیریت صنعتی (پاره وقت)
شیمی کاربردی (پاره وقت)زیست شناسی گیاهی (پاره وقتمهندسی برق (پاره وقت)مهندسی مکانیک (پاره وقت
مهندسی نساجی (پاره وقت)طراحی صنعتی (پاره وقت)ارتباط تصویری (پاره وقت
کارشناسی ناپیوسته
آموزش زبان انگلیسیآموزش دینی و عربیآموزش و پرورش ابتداییمدیریت بازرگانی
مدیریت صنعتیحسابداریتربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشیمهندسی حرفه ای برق قدرت
مهندسی فناوری برق مترومهندسی حرفه ای معماریمهندسی حرفه ای مکانیک خودرومهندسی حرفه ای کامپیوتر نرم افزار
مهندسی حرفه ای صنایع شیمیاییمهندسی حرفه ای الکترونیک کاربردیمهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتیمهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق
مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتیمهندسی فناوری عمران – نقشه بردارینقاشیطراحی و تکنولوژی دوخت
سخت افزار کامپیوترمهندسی اجرایی عمران

 

سوالات متداول

1- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری ۱۴۰۱ برای بهمن ماه در چه تاریخی می باشد؟

تاریخ نام نویسی این فرآیند برای نیمسال دوم هنوز اعلام نشده است.

2- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری در کدام سایت صورت می گیرد؟

فرآیند ثبت نام در سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه به نشانی azmoon.org انجام می شود.

3- شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری ۱۴۰۱ چیست؟

شرایط به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که در دفترچه ثبت نام و مقاله فوق به طور کامل درج شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر
 1. نازی

  سلام و درود هنوز مهلت ثبت نام هست یا تموم شده؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   مهلت انتخاب رشته به اتمام رسیده است اما چنانچه از فرایند ثبت نام جا مانده اید می توانید به صورت حضوری ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 2. Monfared

  با سلام
  روزبخیر.من امسال کنکور دارم ولی در نظر دارم کنکور ندم و دانشگاه ازاد شرکت کنم برای رشته مهندسی صنایع
  ایا امکان داره ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در صورت ارائه رشته مورد نظر در واحد دانشگاهی مذکور، منعی بابت ثبت نام نخواهید داشت.

 3. Nasim

  با سلام.من ۹۸ کنکور دادم و دانشگاه دولتی گرمسار رشته علوم مهندسی قبول شدم و دو ترمه اونجا می رم.اگر بخوام انصراف بدم و بیام دانشگاه آزاد میتونم؟و اینکه بخوام یه رشته دیگه بخونم؟و شهریه اقساطی میشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   درصورت تمایل می توانید از واحد دانشگاهی انصراف دهید و در رشته و واحد دانشگاهی مدنظر نام نویسی نمایید. لازم به ذکر است در رابطه با پرداخت شهریه می بایست از طریق واحد امور مالی دانشگاه پیگیری کنید.

دریافت مشاوره