تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

علاوه بر پذیرش داوطلبان از طریق آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی،چند سالی است که شاهد پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور در این دانشگاه نیز هستیم که همین اقدام سبب جذب داوطلبان جهت تحصیل در دانشگاه آزاد شده است. اما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هم شرایط خاص خودش را دارد که داوطلبان می بایست پیش از اقدام به ثبت نام از مواردی چون زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96، زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 و … آگاهی لازم را کسب نمایند که ما در این مقاله به طور اختصاصی به بررسی تمامی موارد پرداخته ایم.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 96

دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به  دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود. نکته مهمی که لازم است بدانید این است که شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود. درخصوص تفاوت کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد و کاردانی پیوسته نیز لازم به ذکر است که تفاوت این دو در ارائه تعداد رشته ها می باشد یعنی لیست رشته های بدون کنکور دارای تنوع کمتری نسبت به رشته های با آزمون هستند.داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در اواخر مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و شما داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام از دریافت رسید مربوط به ثبت نام خود غافل نشوید تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگر مدارک به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد  96 چه شرایطی دارد ؟

خوشبختانه دانشگاه آزاد معدل را ملاک قبولی داوطلبان در ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی قرار نمی دهد و سوابق تحصیلی داوطلبان هیچ گونه تاثیری در پذیرش داوطلبان نخواهد داشت و داوطلبان با هر معدلی امکان ثبت نام بدون کنکور را خواهند داشت.اما به خاطر داشته باشید که از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد، دارا بودن مدرک دیپلم  و از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی خواهد بود.

توجه داشته باشید که برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته رشته ی انتخابی شما می بایست مرتبط با رشته ای که در آن دیپلم گرفته اید باشد. بنابراین با در نظر گرفتن محدودیت های موجود در انتخاب رشته دست به انتخاب رشته بزنید.اما متقاضیانی که قصد ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 را دارند می توانند بدون در نظر گرفتن رشته خود در مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی انتخاب رشته نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 96 

دوره های دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی هم به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 96 برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر خواهد بود. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی در 2 نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و  ورودی های مهر ماه می بایست در اواخر مرداد ماه برای ثبت نام خود اقدام نمایند و ورودی های بهمن ماه می بایست در آذر ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و شما داوطلبان جهت ثبت نام می بایست به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از تکمیل ثبت نام پرینت مربوط به تکمیل ثبت نام را دریافت نمایید و در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگر مدارک برای ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 96

در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد 96 و همچنین تفاوت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باید بگوییم که تفاوت این دو در ارائه مدرک تحصیلی است. یعنی آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 را دارند دارا بودن مدرک فوق دیپلم از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته بوده و همچنین دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی هم از شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96 می باشد.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود، بنابراین تاریخ تشکیل کلاس ها به زمان ثبت نام متقاضیان در نوبت مهر و یا بهمن ماه  و صلاح دید دانشگاه مربوطه بستگی خواهد داشت. ضمن اینکه متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه نیز می بایست ضمن همراه داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مربوطه نیز مراجعه نمایند.برای دریافت آخرین اخبار درخصوص ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۰ نظر

 1. سلام آیا من میتونم با معدل ۱۷ دیپلم تجربی تو دانشگاه آزاد زنجان بدون کنکور قبول بشم؟شانس قبولی چند درصده؟ممنون

 2. سلام . من لیسانس مکانیک دارم می خوام فوق لیسانس مدیریت بخونم بدون کنکور آیا باید آزمون بدم یا بدون آزمونم می شه

  • با سلام
   خیر، پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون آزمون فقط در صورتی امکان پذیر خواهد بود که داوطلب جزو استعداد های درخشان بوده و معدل بالای ۱۷ داشته باشد در غیر اینصورت میبایست از طریق کنکور سراسری ارشد و کسب رتبه و تراز لازم برای رشته مدیریت اقدام نمایید.

 3. سلام من فوق دیپلم معماری دارم و میخوام کارشناسی مترجمی زبان بخونم
  امکانش هست؟ و اینکه دانشگاه ازاد کرج مترجمی بدون کنکور داره؟

  • با سلام
   بله شما میتوانید برای مقطع کارشناسی رشته مترجمی زبان را بدون آزمون در دانشگاه آزاد تحصیل کنید و این رشته برای کارشناسی ناپیوسته( ۲ سال کارشناسی) در دانشگاه آزاد کرج برای مهر ماه ارائه نشده بود ولی در مقطع کارشناسی پیوسته( ۴سال ) رشته مترجمی زبان در دانشگاه آزاد واحد کرج در مهر ماه ارائه شده بود و احتمالا برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه هم ارائه می شود.

 4. سلام
  منظور از این که این انتخاب رشته بدون آزمون برای ذخیره های آبان هست چیه؟؟؟
  من جزو دخیره های آبان نبودم و الان هرچی اطلاعاتمو وارد میکنم میگه یا اشتباهه یا مجاز نیستیتن
  دیگه دوباره واسه بدون آزمون واسه بهمن سایت باز نمیشه واسه همه ؟؟

  • با سلام
   ذخیره های اعلام شده برای داوطلبان رشته های پزشکی و پیراپزشکی بوده است. و شما برای ثبت نام رشته های بدون آزمون(غیر پزشکی) دانشگاه آزاد در بهمن ماه می توانید دی ماه انتخاب رشته داشته باشید و در صورت داشتن ظرفیت برای دانشگاه مد نظر پذیرش شوید.

 5. سلام.من میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته حقوق ثبت نام کنم.
  تو دبیرستان رشتم علوم انسانی بوده
  معدل کتبی دیپلمم ۱۲/۴۵
  معدل کل دیپلمم ۱۴/۸۰
  معدل کتبی پبش دانشکاهیم ۹/۷۰
  معدل کل پیش دانشگاهیم ۱۱/۲۸
  آیا دانشگاه آزاد غرب تهران با دانشگاه آزاد پرند قبول میشم؟؟
  توروخدا زود جواب بدین خییلی استرس دارم.

  • با سلام
   با توجه به اینکه دانشگاه آزاد در برخی رشته ها بدون آزمون پذیرش انجام می دهد، معدل شما برای پذیرش در دانشگاه آزاد تهران غرب برای رشته ی حقوق متوسط می باشد، در نظر داشته باشید، ظرفیت دانشگاه در قبولی شما تاثیر گذار خواهد بود.

 6. سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم و امسال پشت کنکورم و میخوام کنکور هنر بدم برای ۹۸ . چه رتبه ای باید برای رشته های نمایشِ دانشگاه ازاد تهران بیارم؟

  • با سلام رتبه مور نیاز برای قبولی در این رشته در سالهای گذشته زیر ۵۰۰ در منطقه است .

 7. سلام.من رشته تجربی هستم.و درس فیزیک رو شدم ۸.تجدید شدم..ینی نمیتونم برا مهر دانشگا ازاد ثبت نام کنم؟ ک مهر برم دانشگا..شهریور فیزیک نمره میارم

 8. سلام با رتبه ۳۹ هزار در منطقه ۱ و ۱۰۸ هزار کشوری میتونم برم دانشگاه ازاد مشهد ؟؟؟

 9. سلام من معدل نهایی ۱۷.۹۴ رو دارم و میخوام بدون کنکور رشته ی شیمی محض یا مهندسی شیمی دانشگاه ازاد تهران رو قبول شم. ایا میتونم؟؟ شهریه اش چقدره؟؟

  دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه ازاد کی میاد؟؟ خواهش میکنم جواب بدین

 10. سلام خسته نباشید، من رشته گرافیک میخونم کاردانش و دیپلمم رو شهریور میگیرم
  میتونم نرم افزار بخونم واسه کاردانی؟؟

 11. سلام وقت بخیر یک سوال مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
  من دیپلم تجربی و دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای دارم
  میخواستم وارد رشته نرم افزار بشم در دانشگاه آزاااد
  سوالم اینه که با ارایه کدوم دیپلم ثبت نام کنم بهتره؟
  و اینکه بعد از فوق دیپلم میتونم کارشناسی نرم افزارمو توی دانشگاه دولتی بگیرم؟اگه میشه از چه طریق؟

  • باسلام.هیچ تفاوتی ندارد با کدام دیپلم وارد دانشگاه آزاد شوید اما با دیپلم کامپیوتر بهتره.همچنین بعد از دریافت مدرک کاردانی می توانید در آزمون سراسری کاردانی به کارشناسی شرکت کنید.

 12. سلام عذر میخوام میخواستم بگم که من روز شنبه ۲۸ بهمن ماه رفتم برای ثبت نام بهم گفتن چون معدلت همخونی نداره باید دوباره ثبت نام کنی بخاطر همین از روز شنبه ۲۸ بهمن ماه دوباره ثبت نام کردم حالا میخوام بدونم که کی نتایج ثبت نام مجددم اعلام میشه

  • باسلام.نتایج اعلام شده میتونید برای مشاهده به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنید.موفق باشید.

 13. من دیپلم برق صنعتی دارم از هنرستان کار و دانش میخام برای دانشگاه بدون کنکورثبت نام کنم،آیا پیشدانشگاهی میخاد آخه زمان ما پیش دانشگاهی برای کارو دانش نبود. لطفاراهنمایی کنید که چطوری میتونم ثبت نام کنم.

  • سلام. برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ندارید مگر اینکه مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته باشید. موفق باشید.

 14. سلام به همگی وقتتون بخیر میخواستم بدونم با معدل ۱۲/۵۰میشه مهندسی پزشکی یا شیمی خوند ؟اصلا محدودیت معدل داره یا نه؟ احتمالش چقدره مثلا؟ممنون میشم جواب بدین اخه ضروریه

 15. سلام من دیپلم تجربی دارم با معدل کتبی ۱۴/۸۴ و ثبت نام کردم واسه حقوق ازاد بدون کنکور ارومیه میخاستم ببینم چند در صد احتمال داره که قبول بشم لطفا جواب بدین خیلی مهمه ممنونم

 16. سلام،شهریه ثابت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته وهرواحدنظری وعملی تو همه دانشگاههای ازادچه اینایکه باکنکور میان یا بدون کنکوری یکیه؟مبلغ دقیقش رو کجا میشه دید ،،،مثلا رشته برق کارشناسی ناپیوسته شهریه ثابت وهرواحددرسی چقدره؟

 17. سلام .تو لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته رشته محیط زیست هست یا نه؟؟؟؟

 18. سلام.اینکه میگید برای ورود شرط معدل نداریم و اینکه شرایط خاصی نداره از کجا مطمئن بشیم کی باید ثبت نام کنیم که ظرفیت تکمیل نشه

 19. سلاام میخواستم بدونم ثبت نام ورودی ۹۶بهمن ماه زمانش که ی هست؟آیاالانم میشه ثبت نام کرد خیلی نگرانم رشته ظرفیتش تکمیل شه مثه مهرماه…ترخدا جواب بدین

 20. سلام من سال نود و سه فارغ التحصیل رشته برق از دانشگاه آزاد اراک شدم ولی معدلم پایینه الان میخوام دوباره برای ارتقاء معدل اقدام کنم. در همین رشته و دانشگاه در ضمن قانون جدید دانشگاه این هست که دروس افتاده حذف اثر میشن این قانون در زمان ما نبود باید بدون کنکور معادل سازی کنم ؟اگر معادل سازی کنم صد و دو واحد معادل میشه وعلت پایین بودن معدل من به خاطر دروس افتاده بوده که حذف اثر نمیشدن . پیشنهاد شما چیست؟ سوال دیگه اینکه آیا معادل سازی من رایگانه (باتوجه به اینکه قبلا در همین دانشگاه و رشته گرایش بودم) ؟ وسوال دیگه اینکه آیا مدرک بدون کنکور برای پذیرش در خارج از کشور مشکلی ایجاد میکنه؟

 21. سلام من رشته اقتصاد کارشناسی رو تموم کردم میشه ارشد رشتهای پیراپزشکی مثل مامایی اتاق عمل رو شرکت کنم باتوجه به اینکه مدرک کارشناسی این رشتهارو ندارم؟؟؟

 22. من هم در کارشناسی و هم ارشد دانشجو روزانه در رشته زیست بودم که مربوط به وزارت علوم می باشد امکانش وجود داره که بتونم در روزانه وزارت بهداشت مثل رشته های پیراپزشکی ( پرستاری و…) و پزشکی شرکت کنم ؟

 23. سلام خسته نباشید.من رتبم ۷۲۰۰۰ و ترازم۵/۴۰۰ هست.در انتخاب رشته مرداد ماه و تکمیل ظرفیت مهر ماه،با استفاده از سهمیه ۵% ایثارگرآن پرستاری دانشگاه آزادرو انتخاب کردم که قبول نشدم،میخواستم بدونم با همین.سهمیه یا سهمیه بسیج فعال امکانش هست توی تکمیل ظرفیت بهمن قبول شم درضمن منطقه ۳ هستیم.و کجاها پرستاری بدون کنکور داره که شرکت کنم؟من اهل کرمانشاه هستم.ممنونم لطفا پاسخمو بدین خیلی ضروریه.

 24. سلام دانشگاهی کاردانی برای برق قدرت در ولعصر میر داماد یا آرژانتین وجود داره

 25. سلام
  من برای رشته طراحی صنعتی داخل سایت ثبت نام کردم یعنی کارت اعتباری خریدم ثبت نام کردم و رسید ثبت نام هم گرفتم،ولی به دلایلی امکان دانشجو شدن و رفتن به دانشگاه برام کنسل شد و مشکلاتی برام پیش اومده که فعلا امکان دانشگاه رفتن ندارم حالا من باید چی کار؟آیا الان به طور قطعی ثبت نام شدم،اگر به دانشگاه مورد نظر مراجعه نکنم مشکلی برای من پیش میاد؟

 26. سلام من کاردانی گرافیک دارم و میخوام کارشناسی پیوسته تو شاهرود حقوق بخونم. میشه بگین چه دانشگاه هایی امکان ثبت نام دارن در شاهرود؟

 27. سلام میخواستم بدونم اگ ی درس از سال چهارم دبیرستان داشته باشم ک پاس نشده باشه..میخوام ک دی ماه امتحانشو بدم…حالا میخوام بدونم میتونم برای ورودی بهمن دانشگاه ثبت نام کنم یانه؟؟تا بهمن ماه مدرک پیش دانشگاهی میاد ک بتونم ب صورت حضوری ثبت نام کنم؟؟

 28. سلام من ٢۶سالمه ودیپلم دارم به نظرتون دیر نیس واسه ادامه تحصیل؟ رشتمم کارودانش برق ساختمانه.چون پیش دانشگاهى نداشتم باید حتما پیوسته بخونم؟ برا دانشگاه ازاد باید چیکارکنم؟میشه یکم راهنماییم کنید
  ممنونم

  • سلام. نه اصلادیر نیست. شما میتونید کنکور سراسری مقطع کاردانی رو شرکت کنید و دانشگاه دولتی با آزمون تحصیل کنید. و اگه می خواین کنکور ندید برای شرکت در دانشگاه ازاد می تونید تو مقطع کاردانی پیوسته تحصیل کنید هم چنین می تونید تو دانشگاه ها ی علمی کاربردی هم تحصیل کنید اما چون شما مدرک پیش دانشگاهی ندارید نمی تونید مستقیم تا مقطع کارشناسی به صورت پیوسته بخونید بلکه باید اول تا کاردانی بخونید (کاردانی پیوسته) و بعد کاردانی به کارشناسی.

 29. سلام
  ببخشید من میتونم امسال که مدرک پیش دانشگاهیمو بگیرم بدون کنکور در رشته اتاق عمل یا هوشبری شرکت کنم هزینه ش چقد میشه؟؟؟

  • سلام. بله میتونید، پیراپزشکی های بدون کنکور رو دانشگاه های دولتی ارائه میدن و شرایط داره مثل بومی بودن، شرط سنی، معدل، تعهد خدمت و… که اگه بخواید اون تعهد خدمت رو نداشته باشید یه هزینه حدودا ۳ ملیونی باید هر ترم پرداخت کنین. ضمنا حتما باید سر جلسه کنکور باشید که بتونید این رشته های پیراپزشکی بدون کنکور رو انتخاب کنید. موفق باشید.

 30. سلام رشته های اتاق عمل ، هوشبری ، دامپزشکی ، علوم ازمایشگاه ازاد بدون کنکور تهران هست ؟ ممنون میشم سریع پاسخمو بدید

  • سلام. امسال تو تهران از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور فقط رشته سلامت دندان ارائه شده بود که اون ه براش شرایطی فراتر از شرایط رشته های پیراپزشکی بدون کنکور لحاظ شده بود. برای سال ۹۷ هم تا دفترچه نیاد مشخص نمیشه. موفق باشید.

 31. سلام وقتتون بخیر از کجا میتونم مطمعن بشم که دانشگاه ازاد تهران غرب برای رشته حقوق بدون ازمون برای نوبت دوم پذیرش داره؟ اخه برای نوبت اولش ظرفیتش کامل شده بود

  • سلام. زمان ثبت نام باید پیگیر بشید که اون رشته رو ارائه میده یا نه و برای ثبت نام اقدام کنید. موفق باشید.

 32. سلام ببخشید من اواخر مرداد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی را در کارشناسی پیوسته دانشگاه شهر قدس ثبت نام کردم میتونم بپرسم که چه موقع بایذ برای ثبت نام به دانشگاه بروم

  • سلام. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد معمولا تا یکی دو هفته ی اول مهر فرصت ثبت نام حضوری دارن. البته بعضی دانشگاه های آزاد اگه بعد از این تاریخ هم ظرفیت داشته باشن ممکنه ثبت نام اینترنتیتون رو حفظ کنن و بتونید برید حضوری ثبت نام کنید. موفق باشید.

 33. سلام ببخشید من دیپلم رشته ریاضی دارم هنوز پیش دانشگاهی نخوندم میشه بدون مدرک پیش دانشگاهی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم بدون کنکور؟

  • سلام .برای ثبت نام تو دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی هم مدرک پیش نیاز دارید هم دیپلم،اما اگه بخواید تو مقطع کاردانی پیوسته تحصیل کنید فقط اصل مدرک دیپلم نیازه.موفق باشید

 34. سلام ببخشید میخواستم بدونم اگر با رشته تجربی بدون کنکور ریاضی ثبت نام کنم امکان قبولی دارم؟؟؟؟
  از کجا باید بفهمم قبول شدم یا ن؟؟؟؟

  • سلام.در صورتی که مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید میتوانید در رشته مد نظر انتخاب رشته کنید.جواب انتخاب رشته بعد از چند روز در سایت اعلام میشود.موفق باشید.

 35. سلام بخشید من یک واحد درسی دارم از سال پیش دانشگاهیو شهریور قبول نشدم میتونم تعهد بدم به دانشگاه که دی قبول میشم یا باید به خاطر این یک درس سال بعدی ثبت نام کنم؟

  • سلام. اگر دانشگاهی که قبول شدید قبول کنه امکان چنین کاری وجود داره. و یا ممکنه پذیرش شما رو تا بهمن ماه به تعویق بندازن. حتما به دانشگاه مراجعه کنید و موضوع رو مطرح کنید. موفق باشید.

 36. با سلام
  من اشتباهابرای کارشناسی ناپوسته ۹۶ کارت اعتباری خریدم فکرکردم کارشناسی پیوسته است اگه کسی را می شناسید که می تونه استفاده کنه ازش به شماره۰۹۱۹۵۲۹۱۱۴۳ پیامک بدید ممنون

 37. سلام من میخوام رشته ی هوشبری بدون کنکور ثبت نام کنم کدوو دانشگاه ها در تهران یا کرج ثبت نام دارن ؟

  • سلام. متاسفانه امسال دانشگاه های سراسری تهران و کرج رشته بدون کنکور هوشبری نداشتن. برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع ابهامات با مشاوران ما تماس بگیرین.

 38. سلام،من خیلی تلاش میکنم باهاتون تماس بگیرم اما نمیشه،دانشگاه علوم و تحقیقات رشته مهندسی هسته ای پذیرش بدون کنکور داره؟؟؟؟خواهشا زود جواب بدین من میخوام مهرماه حتما وارد دانشگاه بشم

 39. سلام خسته نباشید.عذر میخوام من در پیش دانشگاهی درس افتاده دارم و باید شهریور پاس کنم.یعنی الان من نمیتونم رشته ی بدون و پیوسته ی کنکور ازاد رو برای ورودی مهرماه امتخاب کنم؟

 40. سلام
  میخواستم بدونم با مدرک پیش دانشگاهی تجربی میتونم بدون کنکور برای رشته های مهندسی کامپیوتر ثبت نام کنم؟

 41. سلام من با معدل کتبی نهایی ۱۳ رشته ی تجربی.چه رشته ای توی دانشگاه میتونم بدون کنکور بخونم؟؟

 42. سلام خسته نباشید.امسال در تهران و کرج دانشگاه ازادی هست که مهندسی پلیمر داشته باشه؟کارشناسی پیوسته

 43. رشته کامپیوتر دیپلومشو دار
  م همونو بخونم بهتره یا عوضش کنم مرسی

  • سلام.سوالتون خیلی کلی هست.عامل اصلی علاقه خودتون هست و عامل دیگه بازار کار.از لحاظ بازار کار اگر به سطح مناسبی برسید در ایران و جهان بسیار بازار کار مناسبی داره.با توجه به اینکه دیپلم این رشته رو دارید و پیش زمینه خوبی دارید اگر علاقه هم دارید همین رشته رو ادامه بدید

 44. سلام می خواستم بدونم برای ثبت نام در دانشگاه آزاد تهران رشته مهندسی نرم افزار بهتره کنکور بدیم یا نه؟یا تفاوتی نداره ممنون

  • سلام اگر دانشگاه های بدون آزمون هم این رشته را داشته باشند تفاوتی ندارد که با آزمون وارد شوید یاخیر. هردو یکسان هستند.

 45. سلام…ببخشید برای اینکه ورودی مهر ماه باشیم هم بدون کنکور میشه ثبت نام کرد یا نه….؟؟؟؟

 46. سلام.می خواستم بدونم چه رشته هایی بدون کنکور هستن؟بهترین رشته های بدون کنکور رو اگر ممکنه معرفی کنید

  • سلام.هر ساله رشته های زیادی بدون آزمون ارائه میشه و بستگی داره دانشگاه در سال جاری چه رشته هایی رو ارائه بده.بستگی به علاقه داوطلب ها رشته های پرطرفداری ارائه میشه

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره