خانه علمی کاربردی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401

راهنمای نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401

ادامه تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک تحصیلی نه تنها دغدغه دانش آموزان، بلکه دغدغه بسیاری از کارمندان و اقشار دیگر جامعه برای ارتقای جایگاهشان می باشد. این افراد ممکن است فرصت شرکت در آزمون را نداشته و مایل باشند تحصیل در رشته های بدون کنکور را برگزینند. دانشگاه های علمی کاربردی از آن دسته دانشگاه هایی هستند که این امر را برای شما میسر می سازند و می توانید ضمن مطالعه شرایط ثبت نام علمی کاربردی، جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه ها تصمیم گیری کنید. در این صورت می بایست در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و اطلاع از قوانین، برای ثبت نام خود اقدام نمایید.

داوطلبان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور در دو نیمسال مهر و بهمن در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته، بدون انجام آزمون ورودی، دانشجو می پذیرند. برای ثبت نام در این دانشگاه ها، در زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش، می توانید به صورت اینترنتی اقدام به نام نویسی نمایید.

زمان ثبت نام ترم مهر ماه

داوطلبانی که مایل هستند در ترم مهرماه در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند، می بایست طبق جدول زمان بندی زیر، اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام افراد براساس معدل دوره های پیشین می باشد.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان مهر ماه 1401
مقطعمهلت اولیه ثبت نامتمدید مهلتمهلت مجدد
کاردانی31 خرداد تا 7 تیر ماه7 تیر تا 14 تیر ماه1 تا 4 شهریور

و

4 تا 8 شهریور

کارشناسی ناپیوسته14 تیر تا 21 تیر ماه21 تیر تا 26 تیر ماه

زمان ثبت نام ترم بهمن ماه

آن دسته از متقاضیانی که در پی ثبت نام در ترم بهمن ماه می باشند، باید در انتظار اعلام زمان نام نویسی بهمن بمانند، زیرا که هنوز تاریخ دقیقی از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است اما در سال کذشته این تاریخ، اواخر دی ماه بود. شما می توانید برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در ترم بهمن و اخبار مربوطه در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره، عضو شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مراحل مختلفی دارد و ممکن است ثبت نام نیمسال اول با دوم متفاوت باشد. در ادامه به تفکیک ثبت نام مهر و بهمن، تمام مراحل را به طور کامل توضیح می دهیم.

نحوه ثبت نام ترم مهر ماه

نام نویسی برای ترم مهرماه طبق اعلام سازمان سنجش به صورت اینترنتی خواهد بود. داوطلبان می بایست از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام افدام نمایند. مراحل دقیق آن را به صورت تصویری برای شما بازگو می کنیم.

 • پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت راست گزینه ” جامع علمی کاربردی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • سپس در این قسمت روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی ناپیوسته / کارشناسی ناپیوسته) فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال تحصیلی 1401 “ کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • اکنون می توانید با انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” هزینه نام نویسی را پرداخت نمایید.

مرحله سوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • در این صفحه می بایست کلید عبارت “سریال ثبت نام پذیرش دوره مهندسی و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1401” را فعال نموده و گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • اطلاعات خواسته شده را در کادر های مربوطه در این صفحه درج نموده و مجددا کلید “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • حالا پس از فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام.”گزینه “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.

مرحله ششم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

 • در این بخش اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و کلید “پرداخت” را برگزینید.

مرحله هفتم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • در ادامه لازم است مجددا به مرحله سوم بازگشته و روی عبارت “تایید و ادامه _ گام بعدی” کلیک کنید.

مرحلع هشتم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • اکنون شماره سریال ثبت نام خریداری شده را در کادر مربوط به آن وارد نموده و گزینه “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سپس در مراحل بعدی اطلاعات فردی، تحصیلی و کد رشته محل های موردنظر خود را وارد کرده و تا انتها عملیات و دربافت کد پیگیری 16 رقمی ادامه می دهید. لازم به ذکر است که باید شماره پرونده و کد پیگیری را نزد خود نگه داشته یا ذخیره نمایید.

ثبت نام هردو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپبوسته در ترم مهرماه مراحل یکسانی دارد.

نحوه ثبت نام ترم بهمن ماه

در سال های گذشته ثبت نام نیمسال دوم و ترم بهمن به صورت حضوری بوده است اما چنانچه اعلام شود که در سال جاری به صورت اینترنتی انجام می شود، مراحل آن مشابه ثبت نام نیمسال اول خواهد بود و تنها باید در سایت سازمان سنجش، بر روی ترم بهمن ماه 1401 کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک مرتبط با رشته انتخابی الزامی نمی باشد و داوطلبان می توانند با داشتن دیپلم یا کاردانی، در هر رشته ای که مورد علاقه آن ها باشد، نام نویسی کنند. اما یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که باید رعایت شود.

شرایط عمومی

 • معتقد بودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان بیان شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عمل کردن به احکام اسلامی (اقلیت های دینی ملزم به اجرای این بند نمی باشند در صورتی که به صورت علنی به نقص آن نپردازند.)
 • نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی
 • نداشتن سابقه عضویت در گروه های فراماسونری، ساواک و فساد اخلاقی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • نداشتن اعمال خلاف شان در هنگام تحصیل و در زمان اشتغال

شرایط اختصاصی مقطع کاردانی

 • دارا بودن دیپلم سه ساله نظام جدید (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا دیپلم سه ساله نظام ترمی / سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 • احراز شرایطی که هر موسسه زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی اعلام می کند.
 • داشتن قوای جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی مقطع کارشناسی ناپیوسته

 • ارائه مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و یا معادل آن، از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش برای شرکت در دوره کارشناسی ناپیوسته (مدرک داخلی تمامی مراکز و و موسسات، قابل قبول نبوده و مدرک معادل محسوب نمی گردد. همچنین صرفا افرادی که تا پایان شهریور ماه سال پذیرش (برای ورودی مهر) و تا پایان بهمن ماه سال پذیرش (برای ورودی بهمن) مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایند، مجاز به ثبت نام خواهند بود.)
 • داوطلبان سهمیه آزاد می توانند بر حسب ضوابط، بدون در نظر گرفتن عنوان مدرک کاردانی خود و بر اساس علاقه مندی به هر یک از رشته های تحصیلی، جهت ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. (افرادی که در رشته متفاوتی از مدرک کاردانی خود ثبت نام می نمایند، لازم است تمامی دروس پیشنیاز و یا جبرانی رشته ای که در آن پذیرفته شده اند را با در نظر گرفتن گروه آموزشی مربوط و مطابق سر فصل مصوب بگذرانند.)
 • دانشجویان مقطع کاردانی می بایست در صورت پذیرفته شدن، به هنگام ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشند و مدرک مربوطه را به مراکز آموزشی مورد نظر تحویل دهند.
 • داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • مشخص شدن شرایط نظام وظیفه برای داوطلبان آقا

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

همانطور که گفته شد بخشی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، حضوری و بخشی از آن اینترنتی می باشد. در هرکدام از این مراحل نیاز است مدارکی را ارائه دهید که به تفصیل آن ها را بیان می کنیم.

مدارک ثبت نام اینترنتی

در مرحله اینترنتی باید فرم اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل و صحیح تکمیل کنید و نیازی به بارگزاری تمام مدارک نیست. این اطلاعات شامل اطلاعات شناسنامه ای، مشخصات فردی و اطلاعات تحصیلی می باشد که هرکدام از این قسمت ها خود شامل موارد دیگری است و صحت آن ها در مرحله حضوری بررسی خواهند شد. پس دقت کافی در این امر داشته باشید.

مدارک ثبت نام حضوری

در قسمت حضوری ثبت نام نیاز است که مدارک بارگذازی شده و یک سری مدارک دیگر را برای بررسی به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید. در ذیل به این مدارک اشاره می کنیم.

 • 6 قطعه عکس 4×3 (تمام رخ مربوط به سال جاری)
 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند
 • کارت پایان خدمت یا معافیت مشمولان نظام وظیفه
 • اصل گواهی اشتغال به کار
 • اصل و کپی فرم تاییدیه معدل (برای فارغ‌التحصیلانی که گواهینامه پایان تحصیلات برای آن ها صادر نشده است.)
 • اصل و کپی مدرک دیپلم متوسطه نظری، فنی حرفه ای و کاردانش یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم (برای داوطلبان کارشناسی شامل اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی می باشد.)
 • اگر بیمه دارید، کپی صفحه اول دفترچه بیمه

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

پیش از ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، اکثر متقاضیان درصدد هستند که از رشته های ارائه شده در هر واحد دانشگاهی اطلاع پیدا کنند. لذا در جدول زیر به تقکیک مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، لیست رشته های این دانشگاه را بیان نمودیم. به محض انتشار دفترچه نیمسال دوم و ترم بهمن، رشته های آن در این قسمت قرار خواهد گرفت.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان مهر ماه 1401
مقطع کاردانی ناپیوسته
کاردانی فنی برق – برق صنعتیکاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکیکاردانی فنی سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد
کاردانی فنی اتوماسیون صنعتیکاردانی فنی جوشکاریکاردانی فنی آسانسور و پله برقی
کاردانی فنی ابزار دقیقکاردانی فنی مکانیک – تاسیسات مکانیکی ساختمانکاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های پلاستیک
کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتیکاردانی فنی نقشه کشی صنعتیکاردانی فنی نگهداری و تعمیر بالگرد
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گستردهکاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتریکاردانی فنی توسعه دهنده وب – (End Back)
کاردانی فنی کسب و کارهای دیجیتالیکاردانی فنی پشتیبانی وب و شبکه های اجتماعیکاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالی
کاردانی فنی شبکه های رایانه ایکاردانی فنی شهرسازیکاردانی فنی عمران – راهسازی
کاردانی فنی عمران – بتنکاردانی فنی نقشه برداری کارگاهیکاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی ایمنی پرواز و زمینی بالگردکاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذاییکاردانی فنی صنایع غذایی – نان
کاردانی فنی راهبری لکوموتیوکاردانی فنی باغبانی – تولیدات گلخانه ایکاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی
کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداریکاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتیکاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی امور قضایی
کاردانی حرفه ای حقوق کارگزاری خدمات عمومیکاردانی حرفه ای کودک یاریکاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعی
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانوادهکاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشیکاردانی حرفه ای اطفای حریق شهریکاردانی حرفه ای امداد سوانح
کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهریکاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره تامینکاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی
کاردانی حرفه ای پیشگیری انتظامیکاردانی حرفه ای بازاریابیکاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری
کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کارکاردانی حرفه ای تکنیکهای فروشکاردانی حرفه ای حسابداری امور مالی
کاردانی حرفه ای حسابداری بهای تمام شدهکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازیکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بسکتبالکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تکواندوکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دو و میدانی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ژیمناستیککاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سنگنوردی و صعودهای ورزشیکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سوارکاری
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شناکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتسالکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کوهپیمایی و کوهنوردی
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه بدمینتونکاردانی حرفه ای آرایش زنانهکاردانی حرفها ی پیرایش زنانه
کاردانی حرفه ای پیرایش مردانهکاردانی حرفه ای امور فرهنگیکاردانی حرفه ای تبلیغات
کاردانی حرفه ای روابط عمومیکاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریمکاردانی حرفه ای مدیحه و مرثیه سرایی
کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامیکاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداریکاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسیکاردانی حرفه ای طراحی گرافیککاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
کاردانی حرفه ای طراحی لباسکاردانی حرفه ای آشپزیکاردانی حرفه ای قنادی
کاردانی حرفه ای گردشگریکاردانی حرفه ای هتلداریکاردانی حرفه ای بازیگری
کاردانی حرفه ای کمک کارگردانیکاردانی حرفه ای گریمکاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک
کارشناسی ناپیوسته
مهندسی فناوری الکترونیک صنعتیمهندسی فناوری برق صنعتیمهندسی فناوری بازرسی جوش
مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتیمهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتیمهندسی فناوری عیب یابی و بازسازی پهپاد
مهندسی فناوری آسانسور و پله برقیمهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری شبکه های رایانه ای
مهندسی فناوری مراکز داده و مجازی سازیمهندسی فناوری برنامه سازی وبمهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی
مهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالیمهندسی فناوری مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداریمهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسودهمهندسی فناوری شهرسازی
مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت شیرینی و شکلاتمهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE)مهندسی فناوری صنایع بسته بندی – محصولات کشاورزی
مهندسی فناوری صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنیکارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – کودککارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعی
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانوادهکارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کارکارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار اینترنتی
کارشناسی حرفه ای حسابداری امور مالیکارشناسی حرفه ای حسابداری بهای تمام شدهکارشناسی حرفه ای حسابداری بخش عموم
کارشناسی حرفه ای حسابرسیکارشناسی حرفه ای مدیریت دفتریکارشناسی حرفه ای مدیریت امور اداری و منابع انسانی
کارشناسی حرفه ای حقوق ثبت اسناد و املاککارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور قضاییکارشناسی حرفه ای حقوق معماری و شهرسازی
کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسیکارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانی
کارشناسی حرفه ای مربیگری شناکارشناسی حرفه ای مربیگری تیراندازیکارشناسی حرفه ای مربیگری کوهپیمایی و کوهنوردی
کارشناسی حرفه ای مربیگری سنگنوردی و صعودهای ورزشیکارشناسی حرفه ای مربیگری والیبالکارشناسی حرفه ای مربیگری سوارکاری
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های میدانیکارشناسی حرفه ای داوری ورزش های راکتیکارشناسی حرفه ای داوری ورزش های آبی
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های تیراندازیکارشناسی حرفه ای داوری ورزشی آمادگی جسمانیکارشناسی حرفه ای داوری ورزشی پیست و کوهستان
کارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادثکارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعیکارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات
کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعاملکارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در عملیات انتظامیکارشناسی حرفه ای مدیریت تامین و فروش محصولات غذایی
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانهکارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیککارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاریکارشناسی حرفه ای طراحی و توسعه برندکارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم
کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگریکارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداریکارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلیکارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – تصویرسازیکارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگیکارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوختکارشناسی حرفه ای سینما – کارگردانی
کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیککارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسیکارشناسی حرفه ای گریم – آرایش و پیرایش مو

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

مهم ترین منبع برای اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی، ظرفیت های پذیرش و شرایط موردنیاز ثبت نام، همیشه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بوده است که پیش از شروع ثبت نام هر دوره منتشر می شود و داوطلبان می بایست با مطالعه دقیق آن اقدام به ثبت نام نمایند.

در جدول زیر لینک دانلود دفترچه نیمسال اول 1401 قرار داده شده است و لینک دانلود آن برای ترم بهمن ماه به محض انتشار از سوی سازمان سنجش، بارگذاری خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401
 مهر ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل مورد نظر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

بهمن ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

پس از ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، داوطلبین می توانند در زمان تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و از نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 مطلع شوند. اگر نام خود را جزو پذیرفته شدگان مشاهده نکردید، این امکان برای شما وجود دارد که در دوره  تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 1401 شرکت نمایید. این امر تنها در صورت برگزاری این دوره ها امکان پذیر خواهد بود.

 

 

سوالات متداول

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان برای نیمسال اول سال جاری در چه زمانی انجام می گیرد؟

ثبت نام این دانشگاه برای مقاطع مختلف در زمان های متفاوتی انجام می شود که در بالا به آن اشاره شد و این زمان از 1 تا 8 شهریور تمدید گردید.

2- ثبت نام داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از چه طریقی انجام می شود؟

ثبت نام برای داوطلبان ورودی مهر ماه به صورت غیرحضوری بوده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می شود.

3- نام نویسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدون داشتن مدرک مرتبط چگونه است؟

در صورت دانش آموختگی و دریافت مدرک پایان دوره، می توان تحصیلات خود را در رشته غیر مرتبط ادامه داد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۹ نظر
 1. Mirhosseini

  سلام خسته نباشید
  ببخشید رشته طراحی و دوخت لباس و تا مقطع لیسانس داره ؟
  شرایطش چجوریه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   بله، در دو سال اول مدرک کاردانی و دو سال اخر مدرک کارشناسی دریافت می کنید و پذیرش نیز بدون کنکور می باشد.

 2. heli

  سلام خوب هستین
  میخواستم بدون رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی داره یا نه؟

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   بله رشته های مرتبط به شغل آرایشگری در دانشگاه های علمی کاربردی ارائه می شوند.
   برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی نیازی به شرکت در آزمون نیست.

 3. samin

  رشته مهمانداری اراعه میشه توی این دانشگاه؟ورودی مهریا بهمن داره؟ممنون میشم پاسخ بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام رشته میهمان داری هواپیما فقط در استان های البرز ، تهران و کرمان ارائه می شود.

 4. سپهر نیکوبین

  سلام وقت بخیر رشته عکاسی کاردانی ورودی مهر یا بهمن داره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، بله این رشته در مقطع کاردانی وجود دارد در صورت ارائه این رشته در شهر و دانشگاه مورد نظر، می توانید برای ثبت نام اقدام کنید.

 5. سعید

  سلام رشته مهندسی نرم افزار هم دانشگاه دارد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، مطابق با آخرین دفترچه ی ثبت نام علمی کاربردی مندرج در سامانه سنجش، دوره ی کارشناسی ناپیوسته، رشته ای تحت عنوان مهندسی سامانه های نرم افزاری در اصفهان وجود دارد.

 6. فرزانه

  سلام من دیپلم گرافیک کامپیوتر دارم میخوام تعقیر رشته بدم میخوام رشته روانشناسی بخونم میشه تو این دانشگاه ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، مطابق با سنوات گذشته، رشته روانشناسی، در هیچ یک از واحد های دانشگاهی علمی کاربردی ارائه نمی شود.

 7. معینی

  سلام معدل رشته تربیت کودک باید چقدر باشه و هزینه دانشگاه چنده

  • ایران مشاوره

   با سلام، قبولی نهایی در دانشگاه مورد نظر، بستگی به عوامل مختلفی مانند: ظرفیت رشته و دانشگاه ، معدل سایر افراد ثبت نامی و … دارد. لازم به ذکر است شهریه ی رشته ی ذکر شده در مقطع کاردانی ناپیوسته ۱/۰۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰ می باشد.

 8. شقایق

  سلام کسی که رشتش تولید محتوا و انیمیشن هست میتونه تو این دانشگاه رشته برنامه نویسی رو بدون آزمون ثبت نام کنه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، بله، شما محدودیتی جهت ثبت نام و انتخاب رشته های غیر مرتبط در دانشگاه های علمی کاربردی ندارید.

 9. حدیثه

  سلام، ببخشید برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی رشته تربیت کودک، حداقل معدل باید چقدر باشه؟ واینکه ایا ازمون ورودی برای خود دانشگاه هست یا نه

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای ورود به دانشگاه های براساس سوابق تحصیلی: معدل شما، معدل سایر داوطلبین، تعداد داوطلبین و ظرفیت های رشته مدنظر مهم می باشد. لازم به ذکر است پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون می باشد.

 10. فاطمه

  سلام وقتتون بخیر ببخشید یعنی رشته ی آشپزی نداره دانشگاه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، بله سال ۱۳۹۹ این رشته در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه های علمی کاربردی استان اصفهان ارائه نشده بود.

 11. sara

  سلام و عرض ادب
  عذرخواهی میکنم من کاردانی گرافیک دارم و الان مشغول به کار اداری در یک دانشگاه هستم میخواستم ببینم دانشگاه علمی کاربردی رشته علوم تربیتی یا مدیریت آموزشی یا روانشناسی چیزی نداره؟ کارشناسی ناپیوسته منظوم هست که مجبور نباشم چهار سال درس بخونم ، میشه لطفا راهنمایی بفرمائید.

  متشکرم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، رشته روانشناسی و علوم تربیتی در دانشگاه علمی کاربردی ارائه نمی شود. لازم به توضیح است که شما می توانید در رشته هایی چون تربیت کودک، مددکاری اجتماعی و… در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی تحصیل نمایید.

 12. والا

  درود و عرض ادب من کاردانی حسابداری صنعتی دارم برای کارشناسی میخام رشته موسیقی بزنم زیرشاخه پیانو آیا این رشته بازپرداخت پیانو در اصفهان هست اگه هست لطف بفرمایین بگین کدوم دانشگاه سپاس از لطفتون

 13. والا

  با سلام و عرض ادب من کاردانی حسابداری صنعتی دارم آیا میتونم بزنم واس کارشناسی رشته موسیقی

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ی سال ۱۳۹۹، محدودیتی از بابت تغییر رشته در این مقطع وجود ندارد.

 14. سپیده

  من کاردانی حسابداری صنعتی دارم میتونم بزنم واس موسیقی زیر شاخش هم پیانو باشه

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، محدودیتی جهت تحصیل در رشته موسیقی در مقطع کارشناسی با مدرک کاردانی متفاوت وجود ندارد.

 15. mf

  سلام خسته نباشید من میتونم بعد دانشگاهم ادامه بدم و کاردانی بازیگری بخونم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، محدودیتی جهت ادامه تحصیل شما در رشته های مختلف در صورت داشتن مدرک دیپلم (تمتمی رشته ها) وجود ندارد.

 16. شاهین

  سلام و خسته نباشید
  من دیپلم نقشه برداری دارم میخواستم ببینم میتونم وارد رشته برق خودرو بشم برا دانشگاه علمی کاربردی

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در صورت ارائه این رشته در دانشگاه های علمی کاربردی، محدودیتی برای ثبت نام نخواهد داشت.

 17. A.y

  من فوق دیپلم طراحی لباس هستم.
  آیا میتوانم در رشته کارشناسی موسیقی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سال ۱۳۹۹، محدودیتی از بابت تغییر رشته برای شما وجود ندارد.

 18. الینا

  سلام یعنی دوره های آموزش ابتدایی را هم ندارد و فقط ار دوره های آموزش و پرورش پیش دبستانی را شما می شود؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با توجه به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی سال ۱۳۹۹، شما می توانید در مقطع کاردانی حرفه ای رشته تربیت مربی پیش دبستانی ثبت نام نمایید.

 19. الینا

  سلام من میخواهم در بهمن ماه کارشناسی در دوره علوم تربیتی یا آموزش و پرورش ابتدایی شرکت کنم آیا دانشگاه علمی و کاربردی این رشته را دارد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با استناد به دفترچه ی ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی، رشته ی علوم تربیتی در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی و آزاد ارائه می شود، لازم به ذکر است دانشگاه علمی کاربردی ارائه دهنده دوره های کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته می باشد.

 20. Arezoo

  سلام ببخشید میخاستم بدونم امسال رشته طراحی طلا و جواهر با کنکوره یا بی کنکور؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، تاکنون اطلاعیه ای درباره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال ۱۳۹۹، منتشر نشده است. جهت اطلاع از آخرین اخبار می توانید عضو تلگرام مشاوره تحصیلی شوید.

دریافت مشاوره