شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 – 99

شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 – 99

شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 - 99
شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

جهش تحصیلی یعنی این امکان وجود دارد که بدون گذراندن یک سال تحصیلی ، یک پایه تحصیلی را طی کرد. دانش آموزانی که علاقمند به ثبت نام در طرح جهش تحصیلی هستند ، در صورتی که تمامی شرایط ثبت نام را دارا باشند می توانند با شرکت در آزمون هایی که برگزار می شود و کسب نمره قابل قبول ، شانس خود را برای گذراندن جهشی یک یا چند پایه تحصیلی بیازمایند. البته این امر به همین سادگی ها هم نیست و داوطلبان برای ثبت نام در طرح جهش تحصیلی باید شرایطی را نیز دارا باشند.

دانش آموزان در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند بیش از یک بار در جهش تحصیلی ثبت نام کنند.

شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 – 99

برخی از والدین با توجه به توانایی های فرزندانشان متوجه این موضوع می شوند که هوش ذهنی آن ها فراتر از دیگر هم سن و سال هایشان است و احساس می کنند که می توانند برای جهش تحصیلی دانش آموزان اقدام نمایند. در این صورت والدین می توانند این مسئله را با مدیران مدرسه در میان بگذارند و در صورت داشتن شرایط علمی لازم برای جهش تحصیلی فرزندانشان اقدام نمایند.

 • نمره دانش آموزان ابتدایی در تمامی دروس باید «خیلی خوب» باشد.
 • دانش آموزان دبیرستانی باید معدل و نمرات بالایی داشته باشند.
 • داوطلبان باید در آزمون ارزیابی ذهنی و سنجش هوش (تست هوش IQ) شرکت کنند. حداقل نمره داوطلبان در این آزمون می بایست بالای 120 باشد.
 • دانش آموز باید در امتحانات جهش تحصیلی پایه مربوطه که در شهریور ماه برگزار می شود نیز شرکت کرده و نمره قبولی کسب کند.

زمان ثبت نام جهش تحصیلی 98

در حال حاضر ، جهش تحصیلی از پایه های “اول به سوم” ،“دوم به چهارم ” ، “سوم به پنجم” ، “چهارم به ششم” ،“پنجم به هفتم” و “هفتم به نهم” صورت می گیرد. زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام جهش تحصیلی در نیمه دوم اردیبهشت ماه می باشد تا با آزمون های خرداد ماه تداخلی پیدا نکند. البته پیش از ثبت نام اطلاع رسانی توسط مدیر مدرسه انجام می شود.

آیا جهش تحصیلی از پایه اول به سوم ابتدایی صحت دارد؟

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد ، جهش تحصیلی دانش آموزان از پایه هایط “دوم به چهارم” ، “سوم به پنجم” و “چهارم به ششم” صورت می گیرد ، اما به گفته رئیس آموزش و پرورش استثنایی تهران از سال گذشته برای اولین بار ثبت نام جهش تحصیلی از پایه ” اول به سوم” نیز امکان پذیر شده است.

فرآیند ثبت نام در جهش تحصیلی به چه صورت می باشد ؟

 والدینی که توانایی و هوش گذراندن جهشی پایه های تحصیلی را در فرزندان خود مشاهده می کنند ، می توانند از طریق مدارس نسبت به ثبت نام آن ها اقدام کنند. دانش آموزانی که شرایط مورد نیاز برای جهش تحصیلی را داشته باشند و در آزمون ها و سنجش ها نمره قابل قبول را کسب کنند ، می توانند به صورت جهشی یک یا چند پایه را بگذرانند.

پس از موافقت مدیر و شورای مدرسه و همچنین بررسی مدارک توسط اداره آموزش و پرورش ، برای مشخص شدن اینکه آیا دانش آموز امکان شرکت در آزمون جهشی را دارد یا خیر ، میزان IQ او را بر اساس معیارهای استاندارد مورد ارزیابی قرار می دهند و طبق این ارزیابی ذهنی ، در صورتی که IQ دانش‌آموز بالای 120 باشد ، اجازه شرکت در آزمون برای او صادر می شود.

پس از مرحله  ارزیابی ذهنی ، نتایج به اداره آموزش و پرورش استان ارسال می شود و در صورتی که توانمندی هوشی دانش‌آموز تایید شود این امکان وجود دارد تا دانش آموز بنا بر مقررات آیین‌نامه پیشرفت تحصیلی و تربیتی دوره ابتدایی ، در ارزشیابی تحصیلی حداکثر تا پایان شهریورماه شرکت کند و در صورتی که موفق به کسب امتیاز لازم شد ، برای تحصیل در پایه بالاتر اقدام نماید.

مدارک لازم برای ثبت نام جهش تحصیلی

 1. گزارش تحصیلی از سوی معلم مربوطه
 2.  کارنامه های پایه های تحصیلی فعلی و سال های قبل
 3. شناسنامه و کپی از صفحات آن

نکاتی در مورد جهش تحصیلی

 • تا سال گذشته امکان جهش تحصیلی برای پایه های نهم به بعد وجود نداشت و آخرین پایه مجاز برای ثبت نام در جهش تحصیلی ، پایه هفتم به نهم بود. ممکن است در سال جاری امکان ثبت نام جهش تحصیلی برای پایه های بالاتر نیز فراهم شود.
 • امکان ثبت نام برای جهشی خواندن پایه های اول هر مقطع وجود ندارد و دانش آموزان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند در جهش تحصیلی پایه اول به سوم ثبت نام کنند.
 • دانش آموزی که قبلا یک بار جهش تحصیلی داشته است می تواند مجددا از این طرح استفاده کند ، با این تفاوت که ثبت نام مجدد در جهش تحصیلی ، نیازمند حد نصاب بهره هوشی بیشتری می باشد. علاوه بر این لازم است تا پرونده او در کمیسیون خاص استان مورد بررسی و تایید قرار گیرد تا داوطلب بتواند برای بار دوم جهش تحصیلی داشته باشد.
 • در صورتی که دانش آموزی از مقطع ابتدایی ، متقاضی جهش در چند پایه می باشد ، پرونده او باید از طریق مدرسه به معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ارسال شود. پس از بررسی پرونده ، تعداد پایه های مورد موافقت به شورای عالی آموزش و پرورش اعلام می شود تا این شورا دانش آموز را برای ارزیابی ذهنی و روانی و برگزاری تست هوش به سازمان استثنایی ارجاع دهد. پس از تعیین نتیجه ارزیابی هوش دانش آموز ، نتیجه آن به صورت محرمانه به شورا اطلاع رسانی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۸ نظر

 1. Avatar

  سلام، درسته که برا سال تحصیلی ۹۸_۹۹جهش تحصیلی برای تمام پایه ها امکان پذیر است.

 2. Avatar

  سلام، آیا از پایه پنجم به هفتم امکان جهشی وجود داره؟ آیا مدیر مدرسه میتونه همکاری در این زمینه داشته باشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله داشتن نمرات خیلی خوب در کارنامه، پذیرفته شدن در مرحله ارزیابی ذهنی،کسب نمره قبولی در آزمون جهشی که در شهریور ماه برگزار خواهد شد از شرایط جهش تحصیلی دانش آموزان خواهد بود.شما در صورت دارا بودن این شرایط و هماهنگی با مدیر مدرسه خود می توانید از پایه پنجم به هفتم را جهشی بخوانید.

   • Avatar

    مدرک پنجم دخترم برای کشور دیگه ایی است آیا بعد از تاییدش و همکاری مدیر، امکان جهشی برای پایه هفتم هست این توضیح رو هم بدم که دخترم تا کلاس چهارم ایران درس خوند و شاگرد ممتاز مدرسه بود و متولد ۸۶هم هست به خاطر مهاجرت یکسال عقب افتاد از پایه درسیش.

    • ایران مشاوره

     با سلام
     در صورت تایید اعتبار مدرک پایه پنجم دخترتان از آموزش و پرورش و بالا بودن نمرات درسی ایشان، ارزیابی ذهنی و تایید مدیر مدرسه می توانید جهت جهشی خواندن پایه ششم اقدام نمایید.

 3. Avatar

  سلام من متولد ۸۲ هستم تا پنجم دبستان درس خوندم بعد ترک تحصیل کردم الان چطوری باید از کلاس ششم تا نهم جهشی بخونم ممنون میشم جواب سوال رو بدین

  • Avatar

   سلام من تا سوم راهنمایی درس خوندم البته تا امتحانات نوبت اول قبول شدم ولی در امتحانات نوبت دوم حضور نداشتم که رد شدم آیا می شه جهشی بخونم میشه راهنمایی کنین چطور بتونم ادامه بدهم

 4. Avatar

  سلام خواستم بگم من پایه نهم هستم میخوام جهشی بخونموچیکار کنم

 5. Avatar

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم از پایه نهم تا دوازدهم چجوری میشع جهشی خوند یعنی چند مرحله میشه جهشی طی کرد

  • ایران مشاوره
   ایران مشاوره

   با سلام
   جهش تحصیلی برای پایه های نهم به بعد وجود ندارد و آخرین پایه مجاز برای تحصیل جهشی پایه هفتم به نهم می باشد.

 6. Avatar

  سلام پسرمن متولداسفند۹۱هست الان پیش دبستانیه،قبل از ورود ب پیش دبستانی خواندن ونوشتن بلده اعدادم تاشش رقمی بلده،راهی وجودداره ک کلاس اول رو جهشی امتحان بده،باتوجه ب اینکه پیش دبستانی داره واسش چیزایی ک بلده تکرارمیشه اگه کلاس اولم بره چیزایی ک بلده دوباره تکرارشه کسل کننده میشه این تکرارها،منتظرراهنماییتونم ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   امکان جهش در پایه اول وجود ندارد، پایه مجاز برای جهش از اول به سوم می باشد، یعنی میتواند در پایه اول تحصیل کرده و برای پایه دوم جهش صورت گیرد.

 7. Avatar

  سلام خواستم من الان یازدهم هستم آیا ممکن هست که دوازدهم رو جهشى بخونم یا خیر؟

 8. Avatar

  سلام
  دخترمن ۴ مهر دنیا اومده هیچ راهی برای ثبت نام نداره .
  باید حتما سال بعد ثبت نام بشه؟

  • Avatar

   با سلام
   بله ایشان جزو دانش آموزان نوبت دوم میباشند و باید برای سال آینده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

 9. Avatar

  سلام و خسته نباشید،من پایه دهم هستم میخواستم بدونم که آیا می شه از”دهم به دوازدهم”را جهشی خوند؟
  درمتن اشاره ای نشد.
  ممنون میشم…

 10. Avatar

  سلام و خسته نباشید، من متولد١٣٧١ هستم به دلیل ازدواج در سال ١٣٨۶ مجبور شدم ترک تحصیل کنم میخواستم بدونم ایا میتونم جهشى ادامه تحصیل بدم؟ ممنون میشم ازتون

 11. Avatar

  با سلام
  دخترم به دلیل نیمه دومی بودن از دوستانش از ورود به اول ابتدایی جامانده است
  اما حروف و نشانه ها را به خوبی می شناسد
  به همین دلیل می خواهم در سال آینده ۹۹-۹۸ به صورت جهشی به پایه دوم ابتدایی برود یا در انتهای سال تحصیلی بعد به اینکار انجام شود
  آیا امکان اینکار وجود دارد؟؟؟؟
  در غیر اینصورت خواهشا راهنمایی لازم را بفرمایید
  با تشکر فراوان

  • Avatar

   با سلام . شما میتوانید بعد از گذراندن پایه اول ابتدایی برای پایه سوم درخواست جهشی دهید . به طور کلی کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس پایه اول ابتدایی الزامی میباشد .

 12. Avatar

  سلام
  میشه از نهم به یازدهم رفت؟

 13. Avatar

  سلام، میخواستم بدونم ایا میشود پایه یازدهم را جهشی خواند و از پایه دهم به پایه دوازدهم رفت ؟لطفا جواب بدهید

 14. Avatar

  سلام. این شرایط جهشی برای ساکنین خارج از کشور چگونه اجرا میشود؟ دختر من میخواهد سوم به پنجم را جهش کند ولی ما در ایران نیستم. البته مدرسه ایرانی در شهر ما هست که دخترم در آنجا درس ایرانی میخواند ولی به آزمون هوش در اینجا دسترسی نداریم. ممنون میشوم راهنمایی کنید.

 15. Avatar

  دخترم در آزمون صلاحیت هوش جهشی سوم ابتدایی غیرمجاز اعلام شده درصورت پذیرش اعتراض، باید اداره شهرستان مجددا سامانه را فعال کندیا فقط وزارتخانه اختیار ورودمجدد به سامانه را به اداره تفویض میکند

 16. Avatar

  سلام من امسال تو پایه هفتم تحصیل می کنم میخواستم بدونم میتونم از هفتم به نهم جهشی بخونم؟بعد اگه میشه فقط تست هوشه یا باید امسال در کنار اینکه کتابای پایه هفتم رو میخونم پایه هشتم رو هم بخونم؟

 17. Avatar

  سلام خسته نباشید، پسر من آزمون اولیه برای جهش تحصیلی پایه دوم به چهارم ابتدایی رو داده، نتیجه آزمون رو کجا می تونم ببینم؟ تشکر

 18. Avatar

  سلام. ممنون از اطلاعات خوبتون. من پسرم پنج سالشه. از۳٫۵ بصورت نامرتب به پیش دبستانی می رفته. امسال میشه پیش دبستانی نره و بره اول.

  • ایران مشاوره

   سلام معمولا سال های تحصیلی باید با روال عادی سپری گردد و در صورت شرایط خاص و بالا بودن هوش دانش آموز میتوانید این موضوع را از طریق آموزش و پرورش منطقه ی خود پیگیری کنید.

 19. Avatar

  سلام . ببخشید نتیجه جهش اول به سوم امسال (۸_۹۷) کی اعلام میشه و جواب هارو باید از کجا دید ؟

 20. Avatar

  سلام من پسرم را برای جهشی دوم به چهارم ثبت نام کردم . لطفا راهنمایی بفرمایید نمونه سوالات ارزیابی ( تست هوش) را از کجا میتونم پیدا کنم. تشکر

  • Avatar

   باسلام. منابع مختلفی برای ارزیابی هوش از جمله هوش فضایی، هوش فکری، هوش ریاضی، هوش بصری و… وجوددارد. برای مثال شما میتوانید از کتاب های انتشارات مهر و ماه برای ارزیابی هوش فرزندتان استفاده کنید.

 21. Avatar
  سوفیا رحمانیان

  اگر کسی یازدهم رو تابستون بخونه و شهریور قبول شه، میتونه دوازدهم رو هم خودش بخونه و دی امتحان بده؟؟

 22. Avatar
  ابراهیم عبداله زاده

  سلام من پسرم را برای جهشی چهارم به ششم ثبت نام کردم . لطفا راهنمایی بفرمایید نمونه سوالات ارزیابی ( تست هوش) را از کجا میتونم پیدا کنم. تشکر

  • Avatar

   سلام
   شما میتوانید کتاب تست هوش انتشارات مهرو ماه و استعداد تحلیلی انتشارات اندیشمند را تهیه و دانش آموز مطالعه نمایند.اگر تهران هستید می توانید از خیابان انقلاب و شهرستانها از کتاب فروشی های معتبر شهر تهیه نمایید.

 23. Avatar

  سلام
  میخواستم بدونم که جهش از پایه دهم به دوازدهم امکان پذیر هست یا نه؟
  این سوال چند بار تکرار شده و گفتین که آخرین پایه ی جهش از هفتم به نهم هست،ولى وقتى که از آموزش و پرورش منطقه سوال کردم گفتم امکان پذیره

  • ایران مشاوره

   سلام آخرین پایه ای که در حال حاضر میتوان جهش تحصیلی داشت هفتم به نهم میباشد و ممکن است با موافقت آمورش و پرورش این امر در سالهای آینده محقق گردد.

 24. Avatar

  سلام نمونه سوالات آزمون تست هوش چهارم به ششم را چگونه تهیه کنیم ممنون

 25. Avatar

  سلام
  اگر دانش اموزی سال قبل معرفی شده ولی به علت شرایط روحی نتواند تست هوش رو قبول شود ایا دوباره امسال می تواند برای جهشی خواندن اقدام کند؟

  • Avatar

   سلام بله شما میتوانید در سال جاری نیز برای جهشی اقدام کنید برای این کار نیز باید به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنید تا مدیر مدرسه دانش اموز را تایید کند

 26. Avatar

  سلام
  ایا برای جهش تحصیلی هفتم ب نهم باید ازمون میران هوش داد؟

 27. Avatar

  الان میشه ثبت نام کرد؟؟

  • Avatar

   سلام کمی از زمان ثبت نام گذشته است ولی بهتر است به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنید در صورت موافقت مدیر مدرسه ممکن است بتوانید ثبت نام کنید

 28. Avatar

  پسر من از ناحیه ساوجبلاغ البرز قصد دارد امسال کلاس سوم را جهشی بخواند ولی هنوز بخش نامه نیامده است. من چکار باید بکنم و اینکه آیا برای پسرم کلاس آموزشی وجود خواهد داشت یا خیر؟؟

  • Avatar

   سلام برای شرکت در جهشی شما باید به مدرسه مراجعه کنید و بعد از تایید مدیر مدرسه از پسر شما ازمون جهشی میگیرند. برای این ازمون کلاسی از طرف مدرسه برگذار نمیشود.

 29. Avatar

  سلام پسر من میخواد جهشی بخونه الان باید برم آموزش و پرورش؟ یعنی کلا نیازی به مدرسش نیست؟؟

  • Avatar

   باسلام.از نیمه دوم اردیبهشت پیش ثبت نام دوره جهشی شروع شده و والدین باید جهت تکمیل فرم پیش ثبت نام به مدرسه و مدیر مدرسه ی دانش آموز مراجعه کنند و مابقی کارها باید از طریق مدیر صورت گیرد.

 30. Avatar

  تو تیزهوشان از هفتم ب نهم هم مبشه جهشی خوند برای دوره جدید؟

 31. Avatar

  سلام من سوم رو تموم کردم اگه جهشی برم پنجم باز هم میتونم یک دفعه دیگر جهشی بخونم

  • ایران مشاوره

   سلام معمولا برای هر مقطع تحصیلی یک بار جهش انجام میشود و اگر از لحاظ تحصیلی در شرایط عالی قرار داشته باشید ممکن است اجازه ی جهش از طرف سازمان سنجش به شما داده شود.

 32. Avatar

  سلام و خسته نباشید. آیا نمره خوب در انضباط و خیلی خوب در بقیه دروس در شرایط جهشی پایه سوم به پنجم تاثیر دارد.

  • Avatar

   باسلام. برای جهشی باید تمام نمرات شما خیلی خوب باشد که شامل انضباط نیز میباشد. بهتر است که شما به مدرسه مراجعه کنید.

 33. Avatar

  سلام میخواستم بدونم که من هفتم هستم و میخواهم به نهم جهشی برم. الان میشه ثبت نام کرد؟چطور؟

  • ایران مشاوره

   سلام بله شما باید درخواست خود را به مدیر مدرسه اعلام کنید و ثبت نام برای جهش از پایه ی هفتم به نهم انجام دهید.

 34. Avatar

  سلام خسته نباشید میشه کلاس دوم به چهارم رو الان ثبت نام کرد

 35. Avatar

  سلام ببخشید من الان هشتمم بعد میخوام نهم و دهم رو باهم جهشی بخونم این امکانش هست ک بتونم بخونم؟

  • ایران مشاوره

   سلام در حال حاضر آخرین پایه ی جهش کردن هفتم به نهم میباشد و ممکن است برای سال های آینده امکان جهش برای پایه های بالاتر نیز فراهم گردد.

 36. Avatar

  باسلام خدمت شما .ابتدا تشکر میکنم از شما
  از آموزش پرورش برای ثبت نام جهشی از پایه اول به سوم سوال کردم گفتن بخش نامه هنوز نیامده .چجوری میشه ثبت نام کرد با توجه اینکه میفرمایید تا ۱۵ خرداد بیشتر فرصت نبوده؟الان چه گونه اقدام کنم

  • ایران مشاوره

   سلام شما میتوانید برای ثبت نام به مدیر مدرسه مراجعه کنید و بخش نامه به بعضی از مدارس فعلا ارسال نشده است.

 37. Avatar

  سلام. ببخشید من امسال دهم هستم و سال دیگه میخام برم یازدهم. اما از رشته ام ناراضی ام و میخام عوضش کنم. آیا میتونم ۱۰ ام رو جهشی بخونم تا یک سال عمره من الکی تلف نشه؟

  ممنون از ایران مشاوره

 38. Avatar

  سلام ببخشید من می توانم از ششم به هشتم بروم
  لطفاً جواب دهید

 39. Avatar

  ببخشید من می توانم از ششم به هشتم بروم
  لطفاً جواب دهید

 40. Avatar

  سلام من ۱۷ سالم ه رشته ی انسانی برداشتم الان یازدهم هستم و از اینکه این رشته را برداشتم پشیمونم. ایاراحی هست تغییر رشته بدم و فنی حرفه ای کامپیوتر یاد بگیرم. ودر سه سال بتونم این رشته را با جهشی تموم کنم . جهشی چیه ؟ یعنی میتونم تو دو سال هم دهم هم یازدهم و دوازدهم یاد بگیرم؟ یعنی تابستون هم مدرسه برم؟ لطفا جواب بدید ممنون.

 41. Avatar

  ایا امکان داره من از نهم به یازدهم امتحان بدم؟

  • Avatar

   باسلام.برگزاری آزمون جهش تحصیلی فقط تا پایه هفتم به نهم میسر می باشد و در حال حاضر امکان جهشی خواندن برای دوره دوم متوسطه(دهم،یازدهم،دوازدهم)وجود ندارد.

 42. Avatar

  سلام وقت بخیر.دخترمن برای دوم به چهارم انتخاب شده.چه سوالاتی در آزمون میاد که باهاش کار کنیم؟واینکه منابع سوالات رو معرفی کنید
  آیا از پایه سوم هم سوال دارن؟
  باتشکر

 43. Avatar

  با سلام.دانش اموزی که پایه دوم به چهارم را بصورت جهشی خوانده است ایا میتواند باز هم پایه چهارم به ششم را جهشی بخواند؟؟
  در ضمن عرض کنم که تمامی نمرات سال چهارم دانش اموز خیلی خوب است.با تشکر

 44. Avatar

  امکان سال پنچم به هفتم هست ؟؟؟؟

 45. Avatar

  سلام خدمت شما من تا ۲دوم راهنمایی درس خوندم به دلیل مشکلاتی ک برام پیش امد نشد ادامه تحصیل بدم الان امکان درس خواندن به صورتی جهشی وجود دارد؟ کارنامه من تمام نمرات ۲۰ امکانش هست جواب بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام. ابتدا شما باید به آموزش و پرورش منطقه سکونت خود بروید تا عنوان ترک تحصیل از پرونده دانش آموزی خود پاک کنید، اخرین مقطع جهشی سال ۹۷ هفتم به نهم می باشد.

 46. Avatar

  سلام میشه برای جهش از اول به سوم الان ثبت نام کرد

 47. Avatar

  سلا میشه کلاس دهم رو آنلاین تحصیل کرد ؟ لطفا پاسخ دهید

 48. Avatar

  سلام نهم و میشه جهشی خوند ؟ لطفا جواب بدید و معدل باید چند باشه ؟

 49. Avatar

  سلام خسته نباشید ایا امکان جهشی خواندن از نهم به یازدهم هست؟؟
  شرایطش چیه؟

 50. Avatar

  سلام خسته نباشید ، امکان جهشی خوندن از سال هشتم به دهم هست ؟!
  شرایطش چیه ؟!

 51. Avatar

  سلام شرایط جهشی خوندن پایه ی یازدهم چیه؟
  من دهمم و رشتم هم انسانیه

 52. Avatar

  سلام میشه در مورد شرایط تحصیل در منزل توضیح بدید.
  دخترم به شدت اصرار دارد که در منزل تحصیل کند.

 53. Avatar

  ببخشیدمن دانش آموز سال دهم رشته ریاضی در یکی از مدارس نمونه دولتی هستم.
  میخواستم بدونم اگه بخوام پایه یازدهم رو به صورت جهشی بخونم چه شرایطی لازمه داشته باشم؟

 54. Avatar

  سلام
  دانش آموز متقاضی جهش تحصیلی پایه دوم به چهارم در صورت کسب نمرات خوب در ۴ درس در آزمون های شهریور ماه و خیلی خوب در دو درس چه شرایطی دارد. قبول محسوب می شود و امکان تحصیل در پایه چهارم را دارد یا بایستی در پایه سوم تحصیل کند.
  پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

دریافت مشاوره