خانه مدارس ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 1400 – 1401

ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 1400 – 1401

ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی 1400 - 1401
ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 1400 – 1401
مدارس علامه طباطبایی یکی از مدارس غیرانتفاعی در سطح استان تهران می باشند که در مقاطع تحصیلی مختلف اقدام به جذب دانش آموز می نماید. کیفیت خدمات و امکانات آموزشی ارائه شده در مدارس علامه طباطبایی به دلیل دریافت شهریه از دانش آموزان ، نسبت به سایر مدارس بهتر است ، از این رو دانش آموزان بسیاری علاقمند به ادامه تحصیل در این مدارس هستند. تنها راه ورود به مدارس علامه طباطبایی ، ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی این مدارس است و علاوه بر آزمون ، سوابق تحصیلی دانش آموز نیز ملاک پذیرش قرار دارد. دانش آموزان متقاضی ثبت نام در پایه هفتم مدارس علامه طباطبایی بایستی در تمام دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی مقیاس خیلی خوب کسب کرده باشند.

کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس نوبت دوم پایه پنجم ، شرط اصلی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه هفتم می باشد.

زمان و سایت ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 98

ثبت نام آزمون مدارس علامه طباطبایی دوره اول متوسطه از روز 1 دی ماه آغاز شده است و دانش آموزانی که دارای شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی می باشند ، می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش مدارس علامه طباطبایی که به نشانی mat.ir می باشند ، ثبت نام خود را انجام دهند.

دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 98

کلیه دانش آموزان بایستی از شرایط و ضوابط ثبت نام اطلاع داشته باشند ، سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند به همین جهت دفترچه ای تحت عنوان «دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی مجمتع علامه طباطبایی» در سایت قرار داده می شود که در آن به توضیح تمام موارد مرتبط با آزمون پرداخته شده است. برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دوره اول متوسطه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس علامه طباطبایی دوره اول متوسطه

 

فرایند ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 98

دانش آموزان برای ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی در دوره اول متوسطه بایستی پس از ورود به سایت mat.ir و دریافت دفترچه ، به ترتیب مراحل زیر ثبت نام خود را انجام دهند:

پس از وارد شدن به سایت می بایست بر روی عبارت ورود به سامانه ثبت نام کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان ایجاد شود:

پس از کلیک بر روی گزینه ثبت نام ، فرم زیر برایتان ایجاد می شود که باید دوره تحصیلی خود را از منوی قرار داده شده ، انتخاب کنید و پس از وارد کردن کد ملی و سایر موارد خواسته شده ، بر روی عبارت «ورود» کلیک کنید.

 

در صورتی که شماره موبایل خود را درست وارد کرده باشید ، نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال خواهد شد که باید با استفاده از آن ها باقی مراحل ثبت نام را ادامه دهید.

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، می توانید مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایید و پس از آن بایستی ساعت و روز حضور در جلسه توجیهی را انتخاب کنید. پس از تایید نهایی ثبت نام ، عبارت ثبت نام شما با موفقیت انجام شد برایتان ظاهر می شود.

مدارک ثبت نام آزمون مدارس علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 98

  • 2 قطعه عکس 4*3
  • تصویر کارنامه دانش آموز
  • تصویر شناسنامه و کارت ملی دانش آموز

مدارک بارگذاری شده در سایت ثبت نام توسط کارشناسان بررسی خواهد شد و در صورت وجود هرگونه مشکل به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. در ضمن عکس بارگذاری شده در سایت باید مربوط به سال جاری داوطلب باشد زیرا در روز برگزاری آزمون ، با چهره دانش آموز تطابق داده می شود.

زمان برگزاری آزمون و جلسه توجیهی مدارس علامه طباطبایی

پس از ثبت نام اینترنتی در سایت mat.ir دانش آموزان باید به همراه والدین خود جهت حضور در جلسه توجیهی اقدام کنند. داوطلبان دقت کنند که برای شرکت در جلسه توجیهی باید کارنامه و رمز ثبت نام اینترنتی خود را همراه داشته باشند. پس از برگزاری جلسه توجیهی و بررسی مدارک دانش آموزان ، کارت ورود به جلسه آن ها صادر خواهد شد که باید آن را در روز برگزاری آزمون همراه خود داشته باشند. زمان برگزاری آزمون مدارس علامه طباطبایی روز جمعه 20 اردیبهشت ماه و ساعت 8/30 می باشد.

  • دانش آموزان پس از اتمام جلسه توجیهی در صورت تمایل می توانند در کلاس هایی که برای آمادگی آزمون ورودی برگزار می شود ، ثبت نام کنند.
  • حضور در جلسه توجیهی الزامی است و در صورت عدم حضور ، ثبت نام دانش آموز منحل خواهد شد.
  • خروج والدین و دانش آموزان قبل از اتمام جلسه توجیهی ، به منزله انصراف آن ها تلقی می شود و ثبت نام اینترنتی دانش آموز لغو خواهد شد.

علاوه بر مدارس علامه طباطبایی ، مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان نیز در مقاطع تحصیلی مختلف از دانش آموزان ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نیازمند حضور در آزمون این مدارس می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک های قرار داده شده استفاده کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مدارس پیج مدارس