یکشنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98

ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98

ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 - 98
ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سال تحصیلی 96 – 97 در حال اتمام است و انتخاب مدرسه خوب به یکی از دغدغه های مهم داوطلبان تبدیل شده است و سوال در مورد بهترین مدارس کشور و شرایط و زمان و نحوه ثبت نام آن ها به یکی از سوالات پر تکرار والدین از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تبدیل شده است. در مقالات دیگر به ثبت نام مدارس تیزهوشان ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 97 – 98 ، ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی دوره دوم متوسطه 97 – 98 و ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی دوره دوم متوسطه 97 – 98 پرداختیم و اکنون تصمیم گرفتیم این مطلب را به ” ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98 ” اختصاص دهیم و در آن به مواردی همچون زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98 ، شرایط ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98 و اولویت بندی ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد 97 – 98  بپردازیم.

شهریه ی دوره دوم متوسطه مدارس شاهد برای دانش آموزان عادی تقریبا بین 530 الی 840 هزار تومان می باشد که در سال تحصیلی جدید امکان تغییر اندک این مبلغ وجود دارد.

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

ثبت نام در مدارس شاهد همچون سایر مدارس خاص کشور با داشتن یکسری شرایط عمومی و اختصاصی امکان پذیر می باشد. در این قسمت به ذکر شرایط عمومی ثبت نام در مدارس شاهد 97 – 98 خواهیم پرداخت :

  1. پایبند بودن خانواده به ارزش های اسلامی و تربیت دینی
  2. رعایت پوشش مناسب با سن دانش آموز به ویژه داشتن حجاب برتر برای دانش آموزان دختر
  3. محل سکونت دانش آموز در محدوده تعیین شده باشد.
  4. دانش آموز دارای صلاحیت رفتاری و اخلاقی لازم باشد.

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98

علاوه بر شرایط عمومی، ثبت نام در مدارس شاهد دارای یکسری شرایط اختصاصی نیز می باشد که ما در این قسمت به شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه خواهیم پرداخت :

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98

پایه دهم دانش آموزانی که قصد ثبت نام در پایه دهم را دارند می بایست معدل کل آن ها در امتحانات نوبت دوم پایه نهم حداقل 16 و یا حداقل نمره سالانه آن ها در دروسی که برای رشته انتخابی در برگ هدایت تحصیلی درج شده است حداقل 14 باشد.
پایه یازدهم

( شاخه نظری )

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در پایه یازدهم را دارند می بایست معدل کل آن ها در امتحانات نوبت دوم پایه دهم حداقل 15 و یا حداقل نمره سالانه آن ها در دروس اختصاصی رشته تحصیلی مربوطه در امتحانات پایه دهم حداقل 14 باشد.
پایه یازدهم

( شاخه نظری )

دانش آموزانی که پایه دهم را در مدارس شاهد تحصیل کرده اند و قصد دارند پایه یازدهم را نیز در این مدارس بگذرانند می بایست حداقل معدل کل نوبت دوم آن ها در پایه دهم 14 و یا نمره سالانه آن ها در دروس اختصاصی رشته تحصیلی پایه دهم 13 باشد.
پایه دوازدهم دانش آموزانی که قصد ثبت نام در پایه دوازدهم را دارند می بایست میانگین نمره سالانه آن ها در دروس اختصاصی رشته مربوطه در پایه یازدهم حداقل 15 باشد.
پایه دوازدهم دانش آموزانی که پایه یازدهم را در مدارس شاهد تحصیل کرده اند و قصد دارند پایه دوازدهم را نیز در این مدارس بگذرانند می بایست معدل کل آن ها در امتحانات نوبت دوم پایه یازدهم حداقل 14 و یا نمره سالانه آن ها در دروس اختصاصی رشته مربوطه در پایه یازدهم حداقل 13 باشد.

اولویت ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد 97 – 98

در این قسمت به ذکر اولویت پذیرش دانش آموزان در این مدارس خواهیم پرداخت :

اولویت اول با فرزندان جانبازان 25 درصد جانبازی و همچنین خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر می باشد، اولویت دوم به فرزند جانباز تا 25 درصد تعلق می یابد، اولویت بعدی با خواهر زاده یا برادرزاده شهید و جانباز بالای 70 درصد می باشد و اولویت بعدی با نوه ی آزاده و جانباز 50 تا 70 درصد و اولویت بعدی با فرزندان جهادگر و رزمنده بسیجی، فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه، نوه آزاده و جانباز 50 تا 69 درصد، فرزند همسر شهید، جانباز بالای 50 درصد و آزاده و دانش آموزان جانباز خواهد بود.

زمان ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98

چنانچه شما نیز قصد ثبت نام در پایه دهم مدارس شاهد را دارید می بایست در بازه زمانی 10 تا 24 تیر ماه اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهید. نتایج اولیه ثبت نام بیست و پنجم اعلام خواهد شد و مدارک شما در بازه زمانی 26 تیر تا 3 مرداد ماه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتایج نهایی از طرف مدرسه در بازه زمانی 3 تا 11 مرداد ماه به اطلاع شما خواهد رسید. ثبت نام متقاضیان پایه دهم به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا ( saja.medu.ir ) و ثبت نام متقاضیان میان پایه ها ( یازدهم و دوازدهم ) به صورت حضوری انجام می گیرد. متقاضیان ثبت نام در پایه های یازدهم و دوازدهم می بایست در بازه زمانی 1 تا 10 مرداد ماه سال جاری با مراجعه حضوری به مدارس شاهد اقدام به ثبت نام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید