سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

این روزها بیشتر مردم تمایل به ادامه تحصیل دارند و به مدرک فوق دیپلم ( کاردانی ) قانع نمی شوند. به همین دلیل بیشتر دانشجویان مقطع کاردانی به محض دریافت مدرک، تمایل دارند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند. به همین دلیل طی تماس با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 97 سوالاتی را مطرح می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مقاله را تحت عنوان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی آماده کنیم و در آن به تمامی اطلاعات مورد نیاز شما داوطلبان گرامی در رابطه با ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در پایان چنانچه هنوز سوال بی پاسخی در ذهن داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان ارائه دهند. 

برای ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی بایستی در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و ضمن ثبت نامبه انتخاب رشته بپردازید.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی نیز همچون سایر آزمون ها، از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. لازم به ذکر است که کنکور کاردانی به کارشناسی 97 از 23 اردیبهشت آغاز و تا 29 اردیبهشت ماه نیز ادامه می یابد. در بیشتر آزمون ها داوطلبان ابتدا در آزمون موردنظر ثبت نام می کنند و پس از برگزاری آزمون و مشخص شدن نتایج آزمون، اقدام به انتخاب رشته می نمایند ولی داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی دقیقا هنگام انجام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 می بایست انتخاب رشته خود را نیز انجام دهند. لازم به ذکر است داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام می کنند علاوه بر انتخاب رشته های با آزمون می توانند رشته های بدون آزمون را نیز انتخاب کنند ولی داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام نکنند فقط مجاز به انتخاب رشته های بدون آزمون خواهند بود که برای این کار بایستی کارت اعتباری دانشگاه مورد نظر را خریداری نمایند و در انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی موسسه های غیر انتفاعی، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت کنند.

شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 97

داوطلبانی که می خواهند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 ثبت نام کنند باید دارای شرایطی باشند که در این بخش به شرایط لازم جهت ثبت نام در این آزمون خواهیم پرداخت.

  • داوطلب شرکت در این آزمون باید دارای مدرک کاردانی باشند و این مدرک بایستی حتما مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد.
  • داوطلبان دارای مدرک معادل کاردانی باید واجد شرایط مندرج در آیین نامه شرکت دارندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمون های ورودی مقاطع تحصیلی بالاتر باشند.
  • داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96 شرکت کرده اند و در موسسات غیر دولتی، نوبت دوم ( شبانه )،غیرانتفاعی، دانشگاه آزاد و مجازی قبول شده اند اگر مشکل نظام وظیفه ( برای متقاضیان آقا ) نداشته باشند می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند. تولی چنانچه در دوره های روزانه پذیرفته شده باشند در انتخاب رشته 97 فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه ( غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، دانشگاه آزاد، مجازی و نوبت دوم ) خواهند بود.
  • پذیرفته شدگان گروه آموزش پزشکی پس از فارغ التحصیلی باید برابر با طول مدت تحصیل، تعهدی منوط بر تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدهند.
  • دانشجویان آقا اگر سال آخر مقطع کاردانی باشند می توانند در رابطه با موضوع خدمت سربازی از معافیت تحصیلی برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی استفاده کنند.

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97

داوطلبانی که می خواهند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند هنگام انتخاب رشته مجاز خواهند بود حداکثر 50 کد رشته محل را انتخاب کنند. بسیاری از رشته های آزمون کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل فوق دیپلم ( کاردانی ) می باشد و برای تحصیل در این رشته ها نیازی به شرکت در آزمون نیست ولی لازم است در انتخاب رشته شرکت نمایند. برای شرکت انتخاب رشته در رشته های با آزمون می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. چنانچه احساس کردید جهت انجام انتخاب رشته  به مشاوره نیاز دارید می توانید با همکاران ما در بخش مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، مشاوره های لازم در زمینه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی را خدمت شما عزیزان ارائه دهند. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید