تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

نحوه پرداخت و خرید کارت اعتباری کنکور کاردانی به کارشناسی
هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

همانطور که می دانید، تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته به دو صورت بدون کنکور و با کنکور برای دارندگان مدرک کاردانی امکان پذیر است. آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را دارند، می توانند دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را از سایت مربوطه دریافت نموده و آگاهی لازم را نسبت به شرایط نام نویسی از جمله میزان هزینه مورد نیاز جهت ثبت نام کسب کنند. در نتیجه متقاضیان بایستی ابتدا با خرید کارت اعتباری، مبلغ تعیین شده که میزان آن هر ساله مقداری افزایش می یابد را به صورت الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی پرداخت نمایند.

طبق اطلاع رسانی های داده شده از سوی سازمان سنجش، هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در سال 1401 به مبلغ 94 هزار و 500 تومان می باشد.

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

یکی از مدارک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، پرداخت مبلغی است که متقاضیان می بایست آن را هنگام نام نویسی، سریال ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی را خریداری نمایند. ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 به صورت اینترنتی و غیر حضوری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد که لازمه به انجام رساندن آن، پرداخت وجه اعلام شده از سوی سازمان مذکور می باشد. طبق اطلاع رسانی های داده شده هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 به مبلغ 94 هزار و 500 تومان می باشد.

همچنین داوطلبانی که تمایل دارند در گزینش رشته های با آزمون این مقطع در دانشگاه غیر انتفاعی نیز شرکت داشته باشند باید مبلغ 20 هزار تومان را نیز بابت خرید کارت علاقه مندی مربوطه پرداخت نمایند.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی1401

داوطلبان علاقه مند به شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی می بایست مبلغ اعلام شده توسط سازمان سنجش که در سال 1401 نود و چهار هزارتومان می باشد را در موعد مقرر واریز نمایند. زمان پرداخت هزینه ثبت نام این امتحان مذکور از تاریخ 29 خرداد شروع شده و تا 5 تیر ماه ادامه می یابد. لازم به ذکر است که هر ساله فعال شدنلینک پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی همزمان با آغاز نام نویسی کنکور ذکر شده می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

همانطور که ذکر شد، داوطلبان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی پس از بررسی دقیق شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 می توانند به صورت اینترنتی و مطابق با راهنمای زیر نسبت به انجام فرآیند نام نویسی که شامل پرداخت هزینه نیز می شود اقدام نمایند.

  • در ابتدا بهسایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی الکترونیکی sanjesh.org مراجعه کرده و از منوی سمت راست صفحه، گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

  • پس از ورود به صفحه جدید، بر روی لینک فعال “سامانه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

  • از میان موارد نمایش داده شده در سمت راست صفحه، عبارت “خرید کارت اعتباری” را برگزینید.

مرحله سوم ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

  • در صفحه جدید، آزمون و سریال مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

  • اطلاعات کارت بانکی خود را در کادر های نمایش داده شده وارد نموده و کلید“پرداخت” را بفشارید.

مرحله پنجم ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

توجه داشته باشید که پس از انجام مراحل فوق، یک کد رهگیری از سوی سامانه صادر می شود که بایستی برای به تکمیل فرآیند ثبت نام خود از آن استفاده کنید. همچنین از آن جایی که هزینه پرداخت شده مسترد نمی گردد، توصیه می کنیم پیش از انجام فرآیند نام نویسی دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را به دقت مطالعه نموده و احراز شرایط پذیرش، اطمینان حاصل کنید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 چقدر است؟

طبق اطلاع رسانی های داده شده از سوی سازمان سنجش، هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در سال 1401 به مبلغ 94.500 هزار تومان می باشد.

2- نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 به چه صورت است؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد.

3- آیا هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 پس از پرداخت، قابل بازگشت است؟

خیر، هزینه پرداخت شده پس از واریز به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره