تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99
دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

برای اولین بار در سال 99، سازمان سنجش آموزش کشور در زمانی مشخص که پس از فرا رسیدن تاریخ نام نویسی بدون آزمون ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری است، دفترچه ای را برای راهنمایی ثبت نام داوطلبان منتشر می کند. این دفترچه شامل کلیه شرایط و ضوابط، سهمیه ها، تسهیلات، کد رشته های دارای ظرفیت هر دانشگاه و … است که مطالعه آن باعث تکمیل اطلاعات متقاضیان خواستار پذیرش بدون کنکور ارشد بر حسب سوابق تحصیلی می باشد.

همچنین دانشجویان ممتازی که دارای سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد می باشند، برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد می بایست به سایت دانشگاه مد نظر خود مراجعه کرده و با مطالعه اطلاعیه و فراخوان های منتشر شده از شرایط و مراحل ثبت نام مطلع شوند و سپس به صورت اینترنتی، ثبت نام خود را انجام دهند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

(برای دریافت دفترچه بر روی این لینک کلیک کنید.)

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

داوطلبان برای پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری می بایست برای این که فرآیند ثبت نام خود را به درستی تکمیل کنند، دفترچه راهنمای مربوط به آن را دانلود و با دقت مطالعه نمایند. این دفترچه شامل تمامی شروط، مدارک لازم جهت ثبت نام، نحوه پرداخت هزینه و همچنین سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد می باشد.

داوطلبان می توانند همزمان با آغاز فرآیند نام نویسی بدون کنکور کارشناسی ارشد از 25 آذر 99، دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مربوطه را از طریق لینک موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند.

توجه داشته باشید با توجه به این که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی‌ ارشد دانشگاه آزاد به ‌طور همزمان با سایر مراکز آموزش عالی انجام می شود، لذا علاقه مندان تحصیل در دانشگاه آزاد نیز می توانند با مطالعه دفترچه مذکور، از ضوابط و لیست رشته محل های ارائه شده مطلع شوند.

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

همان طور که گفته شد، متقاضیان برای پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد، مستلزم مطالعه دفترچه راهنمای آن می باشند تا با آگاهی کامل نسبت به نام نویسی خود اقدام نموده و در روند ثبت نام خود با مشکل مواجه نشوند. این دفترچه در موعد مقرر از طریق سایت sanjesh.org قابل دریافت می باشد که جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به فایل pdf آن، لینک دانلود این دفترچه را در جدول زیر قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

(برای دریافت دفترچه، بر روی این لینک کلیک کنید.)

بهتر است بدانید که پذیرش بدون کنکور ارشد و بر اساس معدل تراز شده مقطع کارشناسی را می توان به نوعی به عنوان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد در سال 99 تلقی کرد با این تفاوت که شیوه برگزاری آن نسبت به سال های گذشته، دچار تغییراتی شده است. همچنین داوطلبان واجد شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور توجه نمایند که قبل از انجام فرآیند انتخاب رشته و ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی و یا استعداد درخشان، می بایست دفترچه و اطلاعیه های مربوطه را با دقت مورد مطالعه قرار دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سوالات متداول

1- تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 چه زمانی است؟

معمولا این دفترچه همزمان با زمان ثبت نام منتشر می شود که شروع آن 25 آذر 99 می باشد.

2- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 از چه طریقی قابل دریافت است؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 شامل چه جزئیاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان و نحوه نام نویسی، شرایط و مدارک مورد نیاز، سهمیه ها و دیگر اطلاعات مربوط به آن مذکور می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد