خانه کارشناسی ارشد دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد
دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

دانشگاه آزاد هر ساله از طریق آزمون ورودی و همچنین سهمیه استعداد درخشان در دوره کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد، اما به تازگی این مرکز آموزشی اقدام به جذب دانشجو به صورت فراگیر نیز نموده است. افرادی که قصد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 را دارند، برای اطلاع از جزئیات و چگونگی انجام فرآیند پذیرش آن می بایست دفترچه راهنمایی که به همین منظور منتشر شده است را مطالعه نمایند. برای اطلاع از محتویات و همچنین دسترسی آسان به این دفترچه پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401
دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

داوطلبان می توانند دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

مطابق توضیحات فوق الذکر، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مستلزم آگاهی کامل از شرایط و نحوه نام نویسی آن می باشد که متقاضیان شرکت در این دوره می توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنما، از این موارد اطلاع پیدا کرده و امکان بروز خطا در انجام فرآیند مذکور را بدین ترتیب به حداقل برسانند.

همزمان با شروع فرآیند نام نویسی و انتخاب رشته داوطلبان یعنی روز دوشنبه 23 اسفند ماه 1400، دفترچه راهنمای آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشوربه نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

 دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

همان طور که ذکر شد، دفترچه راهنما همزمان با آغاز زمان ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد که شما می توانید علاوه بر مراجعه به سایت sanjesh.org، فایل pdf این دفترچه را از لینک موجود در جدول زیر نیز دریافت نمایید.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401
دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام

  • نویسنده منبع درس تعامل اجتماعی از منظر اسلام (1217456) در رشته روانشناسی اجتماعی (121731) “محمدرضا سالاری و دیگران” می باشد.
  • اسم منبع درسی در 3 گرایش مدیریت ورزشی با کدهای (121543، 121544 و 121545 از “روش تحقیق در تربیت بدنی” با کد درس 1215294 به “روش تحقیق در علوم ورزشی” تغییر پیدا کرد.
  • در صفحه ۱۷ دفترچه راهنمای مذکور مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی (نوبت اول)، در رشته امتحانی حقوق جزا و جرم شناسی نام منبع درسی حقوق کیفری اختصاصی جرایم علیه اشخاص (نام درس حقوق جزای اختصاصی ۱، کد درس ۱۲۲۳۱۷۹) به حقوق جزای اختصاصی (۳) جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص تغییر یافت. همچنین فصل های 3 و 6 این منبع درسی نیز حذف گردید.

محتویات دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

معمولا برای سهولت در انجام فرآیند نام نویسی هر آزمونی؛ دفترچه ای برای توضیح موارد لازمی که باید قبل و حین ثبت نام رعایت شود، منتشر می شود. دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و داوطلبان میتوانند با مطالعه آن به اطلاعاتی پیرامون موارد زیر دسترسی پیدا کنند.

همچنین به جهت فراگیر بودن این دوره، داوطلبان پس از ثبت نام در هر یک از رشته های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مندرج در دفترچه راهنمای آن می بایست خود را برای آزمون فراگیر نیز نمایند چرا که افراد پذیرفته شده پس از گذراندن این مرحله، دوران تحصیل خود را از ترم دوم مقطع کارشناسی ارشد آغاز خواهند کرد.

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه روز دوشنبه 23 اسفند ماه 1400 منتشر شد.

2- برای دریافت دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 به چه سایتی باید مراجعه نمود؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله قابل دریافت می باشد.

3- محتویات دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد شامل چه مواردی می شود؟

در این دفترچه مواردی همچون مدارک لازم، شرایط پذیرش، لیست رشته های مورد نیاز و منابع درسی متناسب با آن ها ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد