تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی بهمن ماه 98
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه به صورت بدون کنکور ارائه می شود. دانشگاه علمی کاربردی به دلیل ایجاد فرصت تحصیلی مناسب برای شاغلین و هم چنین ارائه رشته های متعدد در 4 گروه آزمایشی (مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، صنعت و فرهنگ و هنر) از طرفداران بسیاری برخوردار است. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه صورت می پذیرد. در حال حاضر زمان ثبت نام برای دوره مهر ماه به اتمام رسیده است و داوطلبان باید برای ثبت نام ورودی بهمن ماه اقدام کنند.

توجه داشته باشید که برای هریک از مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ، دفترچه ثبت نام جداگانه منتشر خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98

لیست رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه ای تحت عنوان ” دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی “ منتشر می شود و به دلیل آنکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای 2 مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می شود ، برای هریک از این مقاطع دفترچه ثبت نام جداگانه منتشر خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی

رشته های تحصیلی ارائه شده در دوره بهمن ماه برای مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی قرار دارد و داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم یکی از رشته های گروه نظری ، فنی حرفه ای و یا کاردانش می باشند ، باید این دفترچه را دریافت نموده و پس از مطالعه کامل و اطلاع از تمام شرایط و ضوابط آن ، برای ثبت نام اقدام کنند.

دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97
دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98

(به محض انتشار دفترچه ثبت نام بهمن ماه سال 98 ، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی فقط به صورت ناپیوسته دانشجو جذب می نماید و هیچ رشته ای در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه نمی دهد. لیست رشته های تحصیلی بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه ای جداگانه به نام دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته منتشر خواهد شد و فارغ التحصیلان مقطع کاردانی که مدرک خود را از یکی از دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم دریافت کرده اند ، می توانند با دریافت این دفترچه و مطالعه کامل آن برای ثبت نام خود اقدام کنند.

دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98
دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 
(به محض انتشار دفترچه ثبت نام بهمن ماه سال 98 ، لینک فوق فعال خواهد شد.)

زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

کلیه مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته از قبیل دریافت دفترچه ثبت نام ، تکمیل فرم ثبت نام و … توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و داوطلبان باید آخرین اخبار در خصوص ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org پیگیری کنند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ماه ، معمولا در اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه صورت می گیرد و داوطلبان برای ثبت نام باید به سایت سنجش یا واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه کنند. هم زمان با اولین روز ثبت نام ، دفترچه ثبت نام نیز منتشر خواهد شد که در این دفترچه به مدارک و شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اشاره شده است. بنابراین همه ی متقاضیان ثبت نام باید دفترچه های مربوطه را دریافت کنند و از تمام جزئیات آن مطلع شوند. نحوه دریافت دفترچه بدین صورت است که پس از وارد شدن به سایت سنجش باید از منوی تعبیه شده در بخش راست سایت ، بر روی گزینه ” علمی کاربردی “ کلیک نموده و پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی ، از طریق کلیک بر روی لینک های « دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی » و « دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی » دفترچه ها را دانلود نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره