تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

رشته های آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در طی سه مرحله آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش به منظور جذب نیروی مورد نیاز در بخش های مختلف ، برگزار می گردد. داوطلبان شرکت در این آزمون می بایست پیش از ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات 99 ، دفترچه آزمون را به منظور آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون دیوان محاسبات 99 و مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات به طور کامل و با دقت مطالعه نمایند. از جمله سوالاتی که بسیاری از افراد هنگام تصمیم گیری مبنی بر شرکت در آزمون های استخدامی با آن مواجه می شوند ، رشته و مدرک تحصیلی مورد نیاز جهت ثبت نام در این آزمون ها می باشد.

رشته تحصیلی مقطع لیسانس داوطلبان شرکت در آزمون دیوان محاسبات کشور می بایست با مدرک فوق لیسانس آن ها یکی بوده و یا یکی از رشته های ذکر شده همان شغل در دفترچه آزمون باشد.

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

از جمله موارد بسیار مهم که متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات می بایست به آن توجه داشته باشند ، رشته های تحصیلی مورد نیاز آزمون می باشد که لیست آن ها در اطلاعیه سازمان سنجش اعلام می شود. بنابراین ضروری است که افراد پیش از اقدام به تکمیل مراحل نام نویسی خود در سایت مربوطه ، از تطابق مدرک تحصیلی خود با رشته های مورد نظر آزمون اطمینان حاصل کنند. لیست عناوین شغلی آزمون استخدامی دیوان محاسبات ، رشته های تحصیلی مورد نیاز به همراه مقطع تحصیلی آن ها در جدول زیر ارائه شده است. با توجه به اینکه هنوز دفترچه ثبت نام آزمون دیوان محاسبات کشور در سال 99 منتشر نشده است ، لیست ارائه شده بر اساس اطلاعیه سال 98 می باشد و به محض انتشار رشته های مورد نیاز برای آزمون سال 99 ، مطالب به روز رسانی خواهند شد.

رشته های شغلی آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

عنوان رشته شغلی عنوان رشته تحصیلی
حسابرس حسابداری ، حسابرسی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت دولتی ، مدیریت مالی
کارشناس امور اداری مدیریت دولتی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی
کارشناس فنی – عمران مهندسی عمران
کارشناس مالی حسابداری ، حسابرسی
کارشناس حقوقی حقوق ، حقوق عمومی ، حقوق جزا ، حقوق خصوصی ، فقه و مبانی حقوق اسلامی
کارشناس حساب حسابداری
دادیار حقوق
کارشناس رسیدگی به شکایات حقوق ، حقوق عمومی ، حقوق جزا ، حقوق خصوصی ، فقه و مبانی حقوق اسلامی

دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های فوق می توانند در صورت داشتن دیگر شرایط لازم مندرج در اطلاعیه ، در آزمون مذکور شرکت کنند. شایان ذکر است که در عنوان شغلی کارشناس حساب ، تنها داوطلبانی که مدرک کارشناسی دارند می توانند این رشته شغلی را انتخاب کنند. توجه داشته باشید که هیچ یک از مدارک تحصیلی مقاطع پایین تر و یا بالاتر از مقاطع تحصیلی مندرج در جدول و همچنین مدارک معادل و رشته های غیر مرتبط بررسی نخواهند شد. به هر یک از عناوین شغلی و رشته های تحصیلی مورد نیاز آزمون دیوان محاسبات ، یک کد اختصاص داده شده است که در جدول مندرج در اطلاعیه این آزمون در سایت سازمان سنجش ، ثبت شده اند. داوطلبان می بایست در هنگام تکمیل فرم تقاضامه ، کد شغلی مورد نظر خود را مطابق با رشته تحصیلی شان در کادرهای مربوطه وارد نمایند.

آزمون های استخدامی دیگری نیز هستند که هر ساله با هدف ایجاد اشتغال و جذب نیروی مستعد در سراسر کشور برگزار می شوند. هر یک از این آزمون ها ، دارای شرایط خاص و رشته های اختصاصی خود می باشند. چنانچه تمایل دارید اطلاعات بیشتری پیرامون آزمون های استخدامی به ویژه مدارک و رشته های تحصیلی مورد نیاز آن ها کسب کنید ، پیشنهاد می کنیم مطالب لینک های رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی ، رشته های آزمون استخدامی دادگستری و رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطالعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی