تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک تجارت 1400

زمان استخدام بانک تجارت 1400

 زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت 1400
زمان استخدام بانک تجارت 1400

بسیاری از دانش آموختگان رشته های تحصیلی مرتبط با نظام بانکی کشور همواره به دنبال کسب اطلاع از زمان استخدام بانک های دولتی و خصوصی می باشند تا بتوانند در اسرع وقت اقدامات لازم را در راستای ثبت نام خود به انجام برسانند. جذب نیرو در بانک ها معمولا از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، مصاحبه روانشناختی، گزینش و در نهایت انجام معاینات پزشکی صورت می پذیرد و گاها ممکن است این روند بدون برگزاری آزمون کتبی پیگیری شود.

آغاز فرآیند ثبت نام داوطلبان از طریق سایت اختصاصی هر یک از بانک های متقاضی جذب نیرو اطلاع رسانی می گردد و داوطلبان باید در مدت زمان اعلام شده، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. بنابر اطلاعیه منتشر شده از طریق سایت استخدام بانک تجارت در سال 99 این بانک به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در برخی رشته و گرایش ها، به استخدام و جذب داوطلبان واجد شرایط اقدام می نماید. در این مقاله قصد داریم به زمان و نحوه ثبت نام در این دوره استخدام بانک تجارت بپردازیم.

بانک تجارت، تمامی اخبار و فراخوان های مربوط به استخدام افراد واجد شرایط در مشاغل امور بانکی را از طریق سایت رسمی خود به اطلاع علاقه مندان می رساند.

زمان استخدام بانک تجارت 1400

با اینکه دوره جذب نیروی انسانی توسط بانک تجارت به تازگی در مرداد ماه 99 به انجام رسیده بود اما مجددا اطلاعیه استخدام از طریق سایت بانک مذکور منتشر شد. داوطلبانی که تمایل به استخدام بانک تجارت داشته باشند، می بایست پس از کسب نمره حد نصاب قبولی در آزمون کتبی، آزمون روان شناختی و جلسه مصاحبه، نتیجه نهایی پذیرش یا عدم پذیرش خود را مشاهده نمایند. به همین منظور علاقه مندان دارای شرایط شرکت در آزمون استخدامی بانک تجارت می بایست در زمان استخدام بانک تجارت که ابتدا از تاریخ شنبه 2 تا 8 اسفند ماه 99 تعیین گشت و سپس تا تاریخ 11 اسفند ماه تمدید شد، به سایت رسمی بانک تجارت مراجعه نموده و فرایند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.

همچنین توجه داشته باشید که مهلت مجددی برای داوطلبان جا مانده از ثبت نام تا 15 اسفند ماه 99 در نظر گرفته شده است.

نحوه ثبت نام داوطلبان برای استخدام در بانک تجارت 1400

فرآیند نام نویسی داوطلبان در چندین دوره اخیر جذب نیروی بانک تجارت به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی بانک تجارت انجام گرفت. داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت می بایست پس از ثبت نام در آزمون کتبی این دوره، نمره قبولی را کسب کنند تا بتوانند در مراحل بعدی استخدام، از جمله بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه آزمون استخدامی بانک تجارت 1400 حضور به عمل بیاورند. در قسمت زیر مراحل ثبت نام استخدام بانک تجارت را به ترتیب بیان نموده ایم.

  • به سایت اختصاصی این بانک به نشانی tejaratbank.ir مراجعه و روی اسلاید “ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت سال 1400” کلیک کنید.
  • در صفحه بعد، از منوی سمت راست گزینه “خرید سریال ثبت نام” را انتخاب نمایید.
  • عبارت “آزمون استخدامی بانک تجارت 1400” را تیک بزنید و سپس دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.
  • اطلاعات خواسته شده در کادرهای صفحه پیش رو را تکمیل کرده و سپس گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید.
  • مشخصاتی که در سامانه وارد نموده اید به همراه شماره پیگیری پرداخت نمایش داده می شود که بایستی بعد از تیک زدن عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی  از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادادشت نموده ام”، دکمه “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.
  • سپس به درگاه بانک منتقل خواهید شد که برای شرکت در آزمون باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت را با وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود پرداخت نمایید و در نهایت سریال ثبت نام خود را یاداشت فرمایید.
  • مجددا به صفحه اصلی وارد شده و دکمه “تایید ادامه – گام بعدی” را انتخاب نمایید.
  • سریال ثبت نامی خود را که در مراحل قبل دریافت نموده اید وارد کنید و دکمه “تایید” را بفشارید.
  • پس از آن با بارگذاری عکس پرسنلی داوطلب، مطابق با شرایط ذکر شده در سامانه و تکمیل فرم اطلاعات متقاضی، کد پیگیری را دریافت کرده و آن را نزد خود نگه دارید. دریافت این کد به منزله اتمام مراحل ثبت نام در سامانه می باشد.

فرآیند ثبت نام علاقه مندان از جمله تکمیل فرم تقاضانامه، ارسال مدارک (عکس پرسنلی) و پرداخت هزینه نام نویسی از طریق سایت این بانک به آدرس tejaratbank.ir، فقط در زمان مقرر انجام می پذیرد. شما می توانید با مراجعه در زمان اعلام نتایج بانک تجارت 1400 به سایت مذکور از نتایج استخدام بانک تجارت آگاهی پیدا کنند و از پذیرش یا عدم پذیرش خود به صورت نهایی اطلاع یابند.

سوالات متداول

1- استخدام بانک تجارت 1400 در چه زمانی است؟

تاریخ انجام فرآیند ثبت نام برای استخدام در بانک ملی ابتدا از 2 تا 8 اسفند ماه در نظر گرفته شده بود که تا تاریخ 11 اسفند ماه 99 تمدید شد.

2- در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام به منظور استخدام بانک تجارت 1400 باید از طریقی اقدام کنیم؟

داوطلبان واجد شرایط نام نویسی می تواننند با مراجعه به سایت رسمی این بانک به نشانی tejaratbank.ir، اقدامات مربوطه را به انجام برسانند.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در مدت زمان ثبت نام استخدام بانک تجارت وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در مهلت ثبت نام به ویرایش و اصلاح اطلاعات خود در سامانه نیز بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی