خانه استخدام بانک ها زمان استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

زمان استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

 زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت 1402
زمان استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

بسیاری از دانش آموختگان رشته های تحصیلی مرتبط با نظام بانکی کشور همواره به دنبال کسب اطلاع از زمان استخدام بانک های دولتی و خصوصی می باشند تا بتوانند در اسرع وقت اقدامات لازم را در راستای ثبت نام خود به انجام برسانند. جذب نیرو در بانک ها معمولا از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، مصاحبه روانشناختی، گزینش و در نهایت انجام معاینات پزشکی صورت می پذیرد و گاها ممکن است این روند بدون برگزاری آزمون کتبی پیگیری شود.

آغاز فرآیند ثبت نام داوطلبان از طریق سایت اختصاصی هر یک از بانک های متقاضی جذب نیرو اطلاع رسانی می گردد و داوطلبان باید در مدت زمان اعلام شده، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

بانک تجارت، تمامی اخبار و فراخوان های مربوط به استخدام افراد واجد شرایط در مشاغل امور بانکی را از طریق سایت رسمی خود به اطلاع علاقه مندان می رساند.

زمان استخدام بانک تجارت 1402

داوطلبانی که تمایل به استخدام در بانک تجارت را داشته باشند، می بایست پس از کسب نمره حد نصاب قبولی در آزمون کتبی، آزمون روان شناختی و جلسه مصاحبه، نتیجه نهایی پذیرش یا عدم پذیرش خود را مشاهده نمایند.

به همین منظور علاقه مندان دارای شرایط شرکت در آزمون استخدامی بانک تجارت می بایست در زمان اعلام شده توسط این بانک به سایت رسمی بانک تجارت مراجعه نموده و فرایند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند. در سال ۱۴۰۲ بانک تجارت اقدام به جذب نیرو داروساز نموده است و طبق اطلاعیه منتشر شده توسط این بانک، متقاضیان واجد شرایط می توانند تا اول مرداد ماه 1402 نام نویسی خود را انجام دهند.

لازم به ذکز است در آخرین دوره مهلت نام نویسی برای شرکت در آزمون طی دو مرتبه تمدید شده بود که البته شما می توانید برای اطلاع از کلیه اخبار مربوط به استخدام بانک تجارت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضویت یابید.

نحوه ثبت نام داوطلبان برای استخدام در بانک تجارت ۱۴۰۲

فرآیند نام نویسی داوطلبان در چندین دوره اخیر جذب نیروی بانک تجارت به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی بانک تجارت انجام گرفت. داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت می بایست پس از ثبت نام و ارسال مدارک، در مراحل معاینات پزشکی و مصاحبه آزمون استخدامی بانک تجارت حضور به عمل بیاورند. در قسمت زیر مراحل ثبت نام استخدام بانک تجارت را به ترتیب بیان نموده ایم.

  • مراجعه به سایت استخدام بانک تجارت به نشانی tejaratbank.ir  و کلیک بر روی لینک مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت از قسمت “اخبار و اطلاعیه ها” 

مرحله اول ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

  • فشردن کلمه “لینک” جهت هدایت به صفحه نام نویسی مرحله دوم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت
  • انتخاب عبارت “خرید سریال ثبت نام” از سمت راست سایت برای واریز هزینه های مربوطه

مرحله سوم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

  •  فعال نمودن تیک مربوط به آزمون مورد نظر، سپس کلیک بر روی دکمه “تایید و ادامه”

مرحله چهارم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

  • تکمیل اطلاعات خواسته شده در کادرهای صفحه پیش رو و فشردن گزینه “تایید و ادامه” مرحله پنجم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت
  • یادداشت مشخصاتی که در سامانه وارد نموده اید به همراه شماره پیگیری پس از آن تیک زدن عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی  از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادادشت نموده ام” و انتخاب دکمه “ادامه روند پرداخت”

مرحله ششم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

  • درج اطلاعات کارت بانکی و فشردن کلید “پرداخت”

مرحله هفتم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

  • بازگشت مجدد به صفحه اصلی و انتخاب دکمه “تایید و ادامه – گام بعدی” 

مرحله هشتم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

  • وارد نمودن سریال ثبت نامی و فشردن دکمه “تایید” مرحله نهم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت
  • پس از آن با بارگذاری عکس پرسنلی داوطلب، مطابق با شرایط ذکر شده در سامانه و تکمیل فرم اطلاعات متقاضی، کد پیگیری را دریافت کرده و آن را نزد خود نگه دارید. دریافت این کد به منزله اتمام مراحل ثبت نام در سامانه می باشد.

فرآیند ثبت نام علاقه مندان از جمله تکمیل فرم تقاضانامه، ارسال مدارک (عکس پرسنلی) و پرداخت هزینه نام نویسی از طریق سایت این بانک به آدرس tejaratbank.ir، فقط در زمان مقرر انجام می پذیرد. شما می توانید با مراجعه در زمان اعلام نتایج بانک تجارت به سایت مذکور از نتایج استخدام بانک تجارت آگاهی پیدا کنند و از پذیرش یا عدم پذیرش خود به صورت نهایی اطلاع یابند.
سوالات متداول

1- استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲ در چه زمانی است؟

متقاضیان دارای مدرک دکتری داروسازی می توانند تا اول مرداد ۱۴۰۲ اقدام به نام نویسی کنند.

2- در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام به منظور استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲ باید از طریقی اقدام کنیم؟

داوطلبان واجد شرایط نام نویسی می تواننند با مراجعه به سایت رسمی این بانک به نشانی tejaratbank.ir، اقدامات مربوطه را به انجام برسانند.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در مدت زمان ثبت نام استخدام بانک تجارت وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در مهلت ثبت نام به ویرایش و اصلاح اطلاعات خود در سامانه نیز بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره بانک ها پیج استخدام بانک