خانه آزمون استخدامی زمان استخدام بانک ملی 1401

زمان استخدام بانک ملی 1401

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1401
زمان استخدام بانک ملی 1401

از جمله موقعیت های شغلی مناسب در کشور که هر ساله داوطلبان زیادی را به خود جذب می کند اشتغال در بانک ها اعم از بانک های خصوصی و دولتی می باشد. بانک ملی بزرگترین بانک دولتی کشور به شمار می رود که در بازه های زمانی متفاوت و تحت شرایط خاص اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود می نماید. در این مقاله قصد داریم به بررسی زمان و همچنین راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی بپردازیم.

بانک ملی آخرین بار در سال 97 از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیرو نموده است.زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1401

جذب نیروی انسانی مورد نیاز بانک ملی ممکن است در قالب آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور و یا تکمیل فرم تقاضانامه از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی bmi.ir صورت پذیرد. آخرین فرآیند استخدام این بانک مربوط به ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بوده است و پس از پایان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 این دوره در بهمن ماه و برگزاری آن در اسفند ماه سال 97 بانک ملی نسبت به استخدام نیروی جدید اقدام نکرده است. 

از همین رو برای آن که بدانید آیا بانک ملی جزو ارگان های متقاضی جذب نیرو در سال جاری می باشد یا خیر می بایست منتظر انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بوده و یا از طریق سایت رسمی آن پیگیر اخبار مربوطه باشید تا در صورت اعلام نیاز این بانک اقدامات لازم را در راستای ثبت نام خود انجام دهید.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون جذب بانک ملی در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

 ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1401

همان طور که در بخش قبل اشاره شد استخدام در بانک ملی به 3 روش صورت می گیرد. در صورتی که این بانک از طریق سایت رسمی خود به نشانی bmi.ir آگهی استخدامی منتشر کند یک فرم استخدام در اختیار متقاضیان قرار می دهد که علاقه مندان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سامانه مذکور این فرم را دریافت کرده و پس از درج اطلاعات مورد نیاز نسبت به ارسال آن اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که این امر ممکن است همراه با برگزاری آزمون از سوی بانک و سپس حضور در جلسه مصاحبه (مشروط به کسب نمره قبولی در آزمون) همراه باشد و یا این که پس از تایید مدارک و فرم ارسالی علاقه مندان از داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه دعوت به عمل آید و هیچ آزمون کتبی برگزار نشود.

همچنین این احتمال وجود دارد که این بانک از طریق برگزاری آزمون مشترکی با دستگاه های اجرایی برای پذیرش افراد واجد شرایط اقدام نماید البته جذب افراد به هر یک از روش های فوق بستگی به رای و تصمیم بانک ملی دارد.

راهنمای ثبت نام استخدام بانک ملی از طریق آزمون دستگاه های اجرایی

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هر ساله با هدف جذب نیروی انسانی کارآمد و مستعد در ارگان های مختلف دولتی برگزار می شود. در برخی از دوره های برگزاری این آزمون نام بانک ملی نیز به عنوان ارگان علاقه مند استخدام نیرو به چشم می خورد و داوطلبان می توانند با توجه به رشته های مورد نیاز هر یک از عناوین شغلی مربوطه نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور معمولا مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد و در صورتی که بانک ملی در لیست دستگاه های متقاضی جذب نیرو که در هر دوره از برگزاری این آزمون متغیر است قرار بگیرد داوطلبان می بایست به سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 سایر اقدامات لازم جهت نام نویسی از جمله ارسال مدارک و تکمیل فرم تقاضانامه را به انجام برسانند.

البته آخرین دوره استخدام بانک ملی از طریق ششمین آزمون دستگاه های اجرایی انجام پذیرفت که مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مسئولیت برگزاری آن را بر عهده داشت و فرآیند ثبت نام داوطلبان و اعلام نتایج نیز از طریق سایت همین مرکز انجام پذیرفت. البته در صورتی که ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام گیرد، مراحل آن مطابق ذیل خواهد بود:

  • ورود به سایت sanjesh.org و انتخاب گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” از منوی سمت راست

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

  • کلیک بر روی عبارت “یازدهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی”

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

  • انتخاب کلید “خرید کارت اعتباری” جهت پرداخت هزینه آزمون

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

  • پرداخت هزینه های مربوطه وبازگشت مجدد به مرحله دوم و فشردن گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی”

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  • درج شماره سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی و فشردن گزینه “ورود به سیستم”

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

با تمامی این تفاسیر می توان دریافت که امکان ارائه اطلاعات دقیق در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام آزمون و یا حتی شیوه استخدام بانک ملی وجود ندارد و نمی توان درمورد آن ها اظهار نظر نمود. بنابراین باید منتظر انتشار اطلاعیه از طریق سایت رسمی بانک ملی و یا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی باشیم تا به اخبار دقیقی پیرامون مباحث فوق دست یابیم. 

سوالات متداول

1- فرآیند ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی از چه زمانی آغاز می شود؟

آخرین دوره از جذب نیروی بانک ملی مربوط به اسفند ماه سال 97 می باشد و مشخص نیست آیا این بانک در سال جاری نیز نسبت به استخدام افراد واجد شرایط اقدام خواهد کرد یا خیر.

2- چگونه می توان از زمان دقیق استخدام بانک ملی مطلع شد؟

اطلاعیه های مربوط به جذب نیروی این بانک معمولا از سایت رسمی آن به نشانی bmi.ir منتشر می شود اما شما می توانید برای سهولت دریافت اخبار مربوط به آزمون های استخدامی در کانال های تلگرامی ایران مشاوره عضو شوید.

3- آیا در هنگام نام نویسی آزمون استخدامی بانک ملی باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله ، شرکت در تمامی آزمون های استخدامی از جمله آزمون های استخدامی بانک ها مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما