تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک ملی

زمان استخدام بانک ملی

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 99
زمان استخدام بانک ملی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک ملی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از جمله موقعیت های شغلی مناسب در کشور که هر ساله داوطلبان زیادی را به خود جذب می کند ، اشتغال در بانک ها اعم از بانک های خصوصی و دولتی می باشد. بانک ملی بزرگترین بانک دولتی کشور به شمار می رود که در بازه های زمانی متفاوت و تحت شرایط خاص اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود می نماید. در این مقاله قصد داریم به بررسی زمان و همچنین راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی بپردازیم.

در صورتی که استخدام بانک ملی از طریق برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی انجام شود ، لیست رشته های مورد نیاز آن از طریق دفترچه مربوطه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی

جذب نیروی انسانی مورد نیاز بانک ملی ممکن است در قالب آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور و یا تکمیل فرم تقاضانامه از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی bmi.ir صورت پذیرد. آخرین فرآیند استخدام این بانک مربوط به ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بوده است و پس از پایان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی این دوره در بهمن ماه و برگزاری آن در اسفند ماه سال 97 ، بانک ملی نسبت به استخدام نیروی جدید اقدام نکرده است. البته این آزمون در آبان ماه سال 98 نیز برگزار شد اما بانک ملی جزو دستگاه های متقاضی جذب افراد واجد شرایط نبود.

از همین رو ، برای آن که بدانید آیا بانک ملی جزو ارگان های متقاضی جذب نیرو در سال جاری می باشد یا خیر ، می بایست منتظر انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بوده و یا از طریق سایت رسمی آن ، پیگیر اخبار مربوطه باشید تا در صورت اعلام نیاز این بانک ، اقدامات لازم را در راستای ثبت نام خود انجام دهید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون جذب بانک ملی و همچنین زمان ثبت نام آزمون استخدامی در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

راهنمای ثبت نام بانک ملی از طریق سایت رسمی آن

همان طور که در بخش قبل اشاره شد ، استخدام در بانک ملی به دو روش صورت می گیرد. در صورتی که این بانک از طریق سایت رسمی خود به نشانی bmi.ir آگهی استخدامی منتشر کند ، یک فرم استخدام در اختیار متقاضیان قرار می دهد که علاقه مندان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سامانه مذکور ، این فرم را دریافت کرده و پس از درج اطلاعات مورد نیاز نسبت به ارسال آن اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که این امر ممکن است همراه با برگزاری آزمون از سوی بانک و سپس حضور در جلسه مصاحبه (مشروط به کسب نمره قبولی در آزمون) همراه باشد و یا این که پس از تایید مدارک و فرم ارسالی علاقه مندان ، از داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه دعوت به عمل آید و هیچ آزمون کتبی برگزار نشود. جذب افراد به هر یک از روش های فوق ، بستگی به رای و تصمیم بانک ملی دارد.

راهنمای ثبت نام بانک ملی از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هر ساله با هدف جذب نیروی انسانی کارآمد و مستعد در ارگان های مختلف دولتی برگزار می شود. در برخی از دوره های برگزاری این آزمون ، نام بانک ملی نیز به عنوان ارگان علاقه مند استخدام نیرو به چشم می خورد و داوطلبان می توانند با توجه به رشته های مورد نیاز هر یک از عناوین شغلی مربوطه ، نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور معمولا مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد و در صورتی که بانک ملی در لیست دستگاه های متقاضی جذب نیرو که در هر دوره از برگزاری این آزمون متغیر است قرار بگیرد ، داوطلبان می بایست به سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، سایر اقدامات لازم جهت نام نویسی از جمله ارسال مدارک و تکمیل فرم تقاضانامه را به انجام برسانند.

البته آخرین دوره استخدام بانک ملی از طریق ششمین آزمون دستگاه های اجرایی انجام پذیرفت که مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مسئولیت برگزاری آن را بر عهده داشت و فرآیند ثبت نام داوطلبان و اعلام نتایج نیز از طریق سایت همین مرکز انجام پذیرفت. با تمامی این تفاسیر ، می توان دریافت که امکان ارائه اطلاعات دقیق در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام آزمون و یا حتی شیوه استخدام بانک ملی وجود ندارد و نمی توان درمورد آن ها اظهار نظر نمود. بنابراین باید منتظر انتشار اطلاعیه از طریق سایت رسمی بانک ملی و یا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی باشیم تا به اخبار دقیقی پیرامون مباحث فوق ، دست یابیم.

 

سوالات متداول

1- فرآیند ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی از چه زمانی آغاز می شود؟

آخرین دوره از جذب نیروی بانک ملی مربوط به اسفند ماه سال 97 می باشد و مشخص نیست آیا این بانک در سال جاری نیز نسبت به استخدام افراد واجد شرایط اقدام خواهد کرد یا خیر.

2- چگونه می توان از زمان دقیق استخدام بانک ملی مطلع شد؟

اطلاعیه های مربوط به جذب نیروی این بانک معمولا از سایت رسمی آن به نشانی bmi.ir منتشر می شود اما شما می توانید برای سهولت دریافت اخبار مربوط به آزمون های استخدامی در کانال های تلگرامی ایران مشاوره عضو شوید.

3- آیا در هنگام نام نویسی آزمون استخدامی بانک ملی باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله ، شرکت در تمامی آزمون های استخدامی از جمله آزمون های استخدامی بانک ها مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک ملی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی