خانه تیزهوشان زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 - 1403
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

هر ساله پس از سپری شدن مرحله برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، مهم ترین و اصلی ترین دغدغه دانش آموزان زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می باشد تا بتوانند از پذیرش یا عدم پذیرش خود در آزمون مذکور مطلع شوند. نتایج این امتحان در زمانی مشخص به صورت اینترنتی از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. از آنجایی که مشاهده به موقع نتیجه این آزمون جهت به انجام رساندن ادامه مراحل ثبت نام بسیار حائز اهمیت می باشد لذا ضروری است که افراد داوطلب در اسرع وقت نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایند.

 

✅ لینک مستقیم مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

(به محض اعلام نتایج، لینک فوق فعال می گردد.)

 

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 1402 – 1403 از طریق سامانه پادا اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در موعد مقرر منتشر می گردد. بنابراین داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir، نتایج خود را روئیت نمایند. با توجه به آن که تاکنون دفترچه مذکور منتشر نشده است، لذا هیج اطلاعیه ای درباب زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 در دسترس نیست اما لینک مربوط به نتایج در دوره گذشته در اوایل مرداد ماه بر روی سایت نام برده شده فعال شد و انتظار می رود که نتایج مدنظر برای دوره جدید نیز در همان موعد در دسترس داوطلبان قرار بگیرد.
چنانچه اطلاعیه ای در این باره منتشر شود، اخبار آن از طریق این مقاله و کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

داوطلبان جهت مشاهده نتیجه عملکرد خود در آزمون مورد بحث بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و مطابق با راهنمای زیر عمل کنند.

  • ورود به سایت pada.medu.ir و انتخاب گزینه “اعلام نتایج تیزهوشان”

مرحله اول اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

  • در کادر ظاهر شده نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نموده و گزینه “ورود کاربران” را انتخاب کنید. (در صورت فراموشی رمز ورود، می توانید نسبت به بازیابی این رمز به صورت اینترنتی اقدام نمایید.)

مرحله دوم اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

  • پس از ورود به سایت، کارنامه شما با یکی از دو حالت زیر برایتان ظاهر می شود:

پذیرفته شده: چنانچه در آزمون تیزهوشان حدنصاب لازم را کسب کرده باشید، عبارت “پذیرفته شده” در کادر “وضعیت قبولی” درج خواهد شد و همچنین نام مدرسه قبولی در کادر “محل پذیرش” مشخص خواهد بود.

پذیرفته نشده: در صورتی که حد نصاب پذیرش را به دست نیاورده باشید، در کادر “وضعیت قبولی” عبارت “پذیرفته نشده” درج خواهد شد و نام هیچ مدرسه ای در کادر “محل پذیرش” قید نخواهد شد.

در همه آزمون ها این احتمال وجود دارد که عده ای بخواهند نسبت به نتایج آن معترض باشند. از این رو سازمان استعداد های درخشان، پس از آن که داوطلبان توانستند نتایج خود را مشاهده کنند، یک بازه چند روزه ای را برای این دسته افراد قرار می دهد تا بتوانند با مراجعه به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir اعتراض خود را به نتایج تیزهوشان ثبت کنند. لازم به ذکر است مدت زمان بررسی به اعتراض داوطلبان و اعلام نتایج آن، معمولا دو تا سه هفته پس از اتمام مهلت مشخص شده می باشد.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1402 - 1403 چه زمانی اعلام می شود؟

تاکنون هیج اطلاعیه ای درباب زمان اعلام نتایج منتشر نشده است اما لینک مربوط به نتایج در دوره گذشته در اوایل مرداد ماه بر روی سایت نام برده شده فعال شد.

2- مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه هفتم به چه صورت است؟

داوطلبان جهت مشاهده نتایج این آزمون بایستی به سایت pada.medu.ir مراجعه و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله عمل کنند.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند چند روز پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را در سایت مربوطه ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر
  1. سلام من با ۷۵ درست در علامه حلی ۲ دوره اول می توانم قبول شوم؟

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد