تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

تاریخ دقیق انتشار نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

هر ساله پس از سپری شدن مرحله برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، مهم ترین و اصلی ترین دغدغه دانش آموزان و خانواده های آنان مسئله اعلام نتایج می باشد، لذا داوطلبان بی صبرانه در پی مشاهده نتایج آزمون فوق هستند. نتایج این امتحان در زمان مشخص به صورت اینترنتی از طریق سایت درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. از آنجایی که مشاهده به موقع نتیجه این آزمون جهت به انجام رساندن ادامه مراحل ثبت نام بسیار حائز اهمیت است، لازم است داوطلبان در اسرع وقت نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایند.

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، یک الی دو ماه پس از برگزاری این آزمون اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

همانطور که اشاره کردیم، نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم معمولا 1 الی 2 ماه پس از برگزاری آن و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. البته هنوز زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی مشخص نشده است اما با توجه به روال سابق انتظار می رود که در اواسط مرداد ماه سال 1401 شاهد انتشار نتایج مذکور باشیم. توجه داشته باشید که در صورت دریافت اخبار جدید، این مقاله بروزرسانی می شود؛ همچنین داوطلبان می توانند جهت دسترسی به اطلاعات مربوطه در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضو شوند.
شایان ذکر است، همزمان با اعلام نتایج، آدرس دقیق مدارس استعداد درخشان، تاریخ مراجعه حضوری و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به اطلاع پذیرفته شدگان می رسد و متقاضیان باید در تاریخ مقرر، جهت ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

داوطلبان جهت مشاهده نتیجه عملکرد خود در آزمون مورد بحث بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و مطابق با راهنمای زیر عمل کنند.

  • ورود به سایت azmoon.medu.ir و انتخاب گزینه “سمپاد پایه هفتم”
  • در کادر ظاهر شده کدملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایید. (در صورت فراموشی رمز ورود همگام، می توانید نسبت به بازیابی این رمز به صورت اینترنتی اقدام نمایید؛ همچنین امکان دریافت مجدد آن از مدرسه محل تحصیل نیز وجود دارد.)
  • در مرحله بعد نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) خود را انتخاب کنید.
  • پس از ورود به سایت، کارنامه شما با یکی از دو حالت زیر برایتان ظاهر می شود.

پذیرفته شده: چنانچه در آزمون تیزهوشان حدنصاب لازم را کسب کرده باشید، عبارت “پذیرفته شده” در کادر “وضعیت قبولی” درج خواهد شد و همچنین نام مدرسه قبولی در کادر “محل پذیرش” مشخص خواهد بود.

پذیرفته نشده: در صورتی که حد نصاب پذیرش را به دست نیاورده باشید، در کادر “وضعیت قبولی” عبارت “پذیرفته نشده” درج خواهد شد و نام هیچ مدرسه ای در کادر “محل پذیرش” قید نخواهد شد.

چنانچه به دلیل شلوغی سایت مربوطه در روز های ابتدایی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، نتوانستید کارنامه خود را دریافت کنید، بایستی در ساعات مختلفی از شبانه روز، مجددا به سامانه مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با مشاوران مجرب ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 چه زمانی اعلام می شود؟

متاسفانه تا کنون زمان انتشار نتایج این دوره به طور دقیق مشخص نشده است.

2- مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه هفتم به چه صورت است؟

داوطلبان جهت مشاهده نتایج این آزمون بایستی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله عمل کنند.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند چند روز پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را در سایت مربوطه ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک نظر

  1. سلام من با ۷۵ درست در علامه حلی ۲ دوره اول می توانم قبول شوم؟

دریافت مشاوره پیج سمپاد