تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400
زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

شاید برخی از افراد تصور کنند که بعد از انجام فرآیند انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 1400 توسط کسانی که رتبه لازم را کسب کرده اند، پذیرش داوطلبان شرکت کنندگان آزمون دکتری وزارت بهداشت به اتمام می رسد. در صورتی که قبولی در مقطع دکتری علاوه بر کسب حدنصاب لازم در مراحل ذکر شده، به امتیاز داوطلب در مرحله مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 نیز بستگی دارد.

اما قبل از آن افراد بایستی نمره لازم را در کارنامه آزمون کتبی خود کسب نمایند و سپس در صورت داشتن رتبه قبولی جهت انجام مراحل بعدی اقدام کنند. دریافت نتایج مرحله اول این مقطع به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر است که در ادامه نکات مربوطه به همراه مراحل گام به گام مشاهده آن برای شما ذکر شده است.

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

همان گونه که ذکر شد، کسانی که نسبت به ثبت نام در ازمون اقدام نموده اند، می توانند مدتی بعد به صورت الکترونیکی کارنامه خود را مشاهده کنند. لازم به ذکر است که تا کنون زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 1400 مشخص نشده است اما پیش بینی می شود که در اوایل تیر ماه 1400 این نتایج در دسترس متقاضیان قرار بگیرد.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره و یا از طریق همین مقاله در اسرع وقت از تاریخ دقیق انتشار جواب اولیه آزمون مقطع دکتری دانشگاه های علوم پزشکی کشور آگاه شوید.

نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

کارنامه اولیه آزمون تمامی شرکت کنندگان در موعد مقرر از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود و اطلاعات داخل کارنامه نشان دهنده وضعیت داوطلب جهت انجام فرآیند انتخاب رشته است که مراحل دریافت آن به صورت زیر می باشد.

  •  ابتدا وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir شوید و گزینه “دکتری تخصصی” از منوی سمت راست انتخاب کنید.
  • در صفحه بعد مجددا باید بر روی گزینه “دکتری تخصصی” کلیک کرده و عبارت “نتیجه نهایی آزمون” را انتخاب نمایید.
  • حال بایستی کد ملی و شماره تلفن همراهی را که هنگام ثبت نام در فرم درج کرده اید، وارد نموده و سپس دکمه “جستجو” را بفشارید تا نتیجه نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت شما قابل مشاهده گردد.

شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را نیز با موفقیت به پشت سر گذاشته و در یکی از دانشگاه های انتخابی مورد پذیرش قرار گرفته باشند، می بایست در اصرع وقت نسبت به حضور و تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام فرموده و به محل دانشگاه قبولی مراجعه نمایند. اما داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 موفق به کسب نمره قبولی از مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 نشده اند، می توانند شانس خود را مجددا در دوره زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 امتحان کنند. البته برگزاری این دوره به طور قطع مشخص نیست اما به محض انتشار اطلاعیه، این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

 

سوالات متداول 

1- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 را چگونه می توان دریافت کرد؟

نتایج این آزمون را می توان از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir دریافت کرد.

2- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 1400 در چه تاریخی اعلام می گردد؟

در حال حاضر تاریخ اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت برای سال 1400 منتشر نشده است.

3- برای دریافت نتایح اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400 چه اطلاعاتی نیاز است؟

افراد می توانند با وارد کردن ملی و شماره تلفن در سایت مربوطه نسبت به دریافت نتایج خود اقدام کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری