سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت
زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

آزمون دکتری وزارت بهداشت در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه با بیش از 9 هزار داوطلب برگزار شد و اکنون که بیش از یک ماه از زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 87 گذشته است داوطلبان در تب و تاب و انتظار اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 هستند و این روزها بیشتر سوالات داوطلبان شرکت کننده در آزمون از مشاوران ما که در تماس های تلفنی مطرح می کنند در رابطه با زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع ” زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ” اختصاص دهیم. پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا اطلاعات لازم در رابطه با نتایج آزمون و اتفاقات پس از اعلام نتایج را کسب کنید.

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 در قالب کارنامه و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

10 هزار و 300 نفر در این آزمون ثبت نام کردند و در نهایت در تاریخ 97/2/20 و 97/2/21 با بیش از هزار غایب برگزار شد. نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 نیمه دوم تیر ماه اعلام خواهد شد. برای مشاهده نتایج می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور، می بایست از منوی سمت راست، گزینه ” دکتری تخصصی ” را انتخاب کنید.

سپس از زیر منوی باز شده مجددا بر روی گزینه ” دکتری تخصصی ” کلیک کنید. سپس در منوی سمت چپ، طبق تصویر زیر بر روی گزینه ” نتیجه مرحله اول ” کلیک کنید.

پس از انتخاب گزینه ” نتیجه مرحله اول ” صفحه ای همچون تصویر زیر پیش روی شما قرار می گیرد که بایستی کد ملی و شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید را در فیلد مشخص شده وارد کنید و سپس بر روی گزینه ” جستجو ” کلیک کنید تا کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت شما قابل مشاهده گردد.

به محض اطلاع از زمان دقیق ” اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ” حتما در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره، پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 باشید.

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

پس از مشخص شدن نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت در تیرماه سال جاری، زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته و به طبع آن زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 فرا می رسد. به همین دلیل لازم است در این مطلب اشاره ای نیز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 داشته باشیم. پس از اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده و در کارنامه ای که در اعلام نتایج اولیه برای آن ها صادر شده است، مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اند، می توانند دفترچه را دانلود، مطالعه و سپس در بازه زمانی مقرر اقدام به انتخاب رشته نمایند. انتخاب رشته در مرداد ماه انجام خواهد شد ولی در حال حاضر زمان دقیق آن مشخص نیست. به محض اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته، در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

” جهت دانلود و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 کلیک نمایید. “

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید