تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400
زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

شاید برخی از افراد تصور کنند که بعد از انجام فرآیند انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 1400 و اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 1400، پذیرش داوطلبان شرکت کنندگان آزمون دکتری وزارت بهداشت به اتمام می رسد در صورتی که قبولی در مقطع دکتری علاوه بر کسب حدنصاب لازم در مراحل ذکر شده، به امتیاز داوطلب در مرحله مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 نیز بستگی دارد.

به همین سبب متقاضیانی که به مناطق آمایشی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت مراجعه کرده بودند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت هستند تا از وضعیت پذیرش قطعی خود در آزمون مذکور اطلاع یابند. در این مقاله نیز به ذکر نکات و توضیحاتی در زمینه زمان و نحوه دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

نتایج آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر شد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

بعد از برگزاری جلسه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت، افراد می توانند در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از جواب آزمون خود مطلع شوند. نتایج نهایی این آزمون نیز معمولا حدود یک الی دو ماه بعد از زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 منتشر می گردد.

لازم به ذکر است که تاکنون زمان نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 1400 مشخص نشده است اما پیش بینی می شود که در اوایل آذر ماه این نتایج در دسترس متقاضیان قرار بگیرد. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره و یا از طریق همین مقاله در اسرع وقت از تاریخ دقیق انتشار جواب آزمون مقطع دکتری دانشگاه های علوم پزشکی کشور آگاه شوید.

نحوه مشاهده نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

کارنامه نهایی آزمون تمامی شرکت کنندگان در موعد مقرر از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود و اطلاعات داخل کارنامه نشان دهنده وضعیت نهایی پذیرش داوطلب است که مراحل دریافت نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 به صورت زیر می باشد.

  •  ابتدا وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir شوید و گزینه “دکتری تخصصی” از منوی سمت راست انتخاب کنید.
  • در صفحه بعد مجددا باید بر روی گزینه “دکتری تخصصی” کلیک کرده و عبارت “نتیجه نهایی آزمون” را انتخاب نمایید.
  • حال بایستی کد ملی و شماره تلفن همراهی را که هنگام ثبت نام در فرم درج کرده اید، وارد نموده و سپس دکمه “جستجو” را بفشارید تا نتیجه نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت شما قابل مشاهده گردد.

شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را نیز با موفقیت به پشت سر گذاشته و در یکی از دانشگاه های انتخابی مورد پذیرش قرار گرفته باشند، می بایست در اصرع وقت نسبت به حضور و تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام فرموده و به محل دانشگاه قبولی مراجعه نمایند. اما داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 موفق به کسب نمره قبولی از مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 نشده اند، می توانند شانس خود را مجددا در دوره زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 امتحان کنند. البته برگزاری این دوره به طور قطع مشخص نیست اما به محض انتشار اطلاعیه، این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

 

سوالات متداول 

1- نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 را چگونه می توان دریافت کرد؟

نتایج این آزمون را می توان از سایت سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir دریافت کرد.

2- نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 1400 در چه تاریخی اعلام می گردد؟

در حال حاضر تاریخ اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت برای سال 1400 اعلام نشده است.

3- آیا نتیجه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 همان نتیجه نهایی محسوب می شود؟

بله، پذیرش یا عدم پذیرش نهایی، در زمان اعلام نتایج مصاحبه این آزمون مشخص می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج دکتری