خانه کاردانی به کارشناسی زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲

تاریخ دقیق دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرده باشند می توانند اطلاعیه های مربوط به اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402 را در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش که در دسترس عموم قرار می گیرد را دنبال کرده و در اسرع وقت با مراجعه به سایت مذکور از کارنامه نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی آگاه شوند. اطلاع داشتن از زمان اعلام نتایج این آزمون بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا در صورت عدم مراجعه به موقع به دانشگاه پذیرفته شده، فرایند پذیرش شما لغو خواهد شد.

 

✅ لینک مستقیم مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

(به محض انتشار نتایج، لینک فوق فعال می گردد.)

لینک مستقیم مشاهده نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی

 

متقاضیان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعتراض خود را نسبت به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام نمایند.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت نموده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش می باشند. اما در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است منتها در دوره گذشته لینک مربوط به “کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ” در دهه سوم شهریور ماه فعال شد که شاید برای سال 1402 نیز در همین محدوده زمانی ذکر شده صورت پذیرد. لازم به ذکر است درصورت انتشار هرگونه خبر مبنی بر انتشار نتایج آزمون مذکور، این مقاله به روز شده و اخبار آن از طریق کانال تلگرام ایران مشاوره اطلاع رسانی می گردد.

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

درصورتی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرده باشید می توانید با داشتن شماره پرونده و یا شماره داوطلبی نتایج خود را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مشاهده نموده و در صورت قبولی به سایت دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه و از زمان و تاریخ ثبت نام خود آگاه شوید. طبق راهنمای تصویری زیر عمل کنید تا نتایج آزمون خود را رویت نمایید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و از منو سمت راست سایت، گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب کنید.

اولین مرحله مشاهده نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی

  • در مرحله بعد می بایست بر روی لینک فعال “کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1402” کلیک نمایید.

دومین مرحله مشاهده نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی

  • حال برای وارد شدن به صفحه کاربری خود می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نموده و بعد از وارد کردن اطلاعات مذکور، دکمه “جستجو” را بفشارید تا نتایج شما نشان داده شود.
  1. روش اول: وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد
  2. روش دوم:  ثبت شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد

سومین مرحله مشاهده نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی

چنانچه پس از اعلام نتایج، نسبت به نتیجه خود اعتراض داشته باشید، می توانید به سایت رسمی سازمان سنجش مراجعه و اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی خود را ثبت نمایید چرا که سازمان سنجش پس از انتشار دادن نتایج هر آزمونی که خود مجری برگزار کننده آن است، امکان اعتراض به نتایج را برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون مربوطه فراهم می کند. اگر در زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402، مشاهده کردید که در رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اید، می توانید پس از مطالعه نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه سازمان سنجش اقدام کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ چه زمانی اعلام می گردد؟

در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است منتها در دوره گذشته لینک مربوط به اعلام نتایج در دهه سوم شهریور ماه فعال شد

2- چگونه می توان نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ را مشاهده کرد؟

دریافت نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی الکترونیکی sanjesh.org امکان پذیر می باشد.

3- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعتراض خود را ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
  1. Ali

    سلام نتایج کاردانی به کارشناسی کی اعلام میشه

دریافت مشاوره