چهارشنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

دارندگان مدرک کاردانی جهت ورود به مقطع کارشناسی می بایست در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنند و چنانچه نمره لازم را کسب نمایند مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی خواهند بود. از ابتدای سال داوطلبان زیادی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی مطلع شوند. به همین جهت تصمیم گرفتیم در مقالات جداگانه به این موضوعات بپردازیم در این مقاله به موضوع ” زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ” خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا علاوه بر اطلاع یافتن از زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی از نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی و نحوه اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 نیز مطلع گردید.

چنانچه پس از اعلام نتایج نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض داشتید می توانید به سایت سنجش مراجعه و اعتراض خود را ثبت نمایید.

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

جهت مشاهده نتایج آزمون خود می بایست به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و سپس از منوی سمت راست صفحه، گزینه ” کاردانی به کارشناسی ” را انتخاب کنید. و در مرحله بعدی، روی لینک ” کارنامه پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 ” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی لینک مذکور، در صفحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد دو روش جهت مشاهده نتایج وجود دارد. در روش اول از طریق وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات فردی ( شناسنامه ای ) می توانید نتایج را مشاهده کنید. شماره پرونده در رسید ثبت نامی که هنگام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دریافت کرده اید درج شده است. در روش دوم نیز می توانید با وارد کردن شماره داوطلبی و اطلاعات فردی نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی را مشاهده کنید. شماره داوطلبی در کارت ورود به جلسه هر داوطلب درج شده است.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

کنکور کاردانی به کارشناسی 97 روز جمعه 12 مرداد برگزار و نتایج آن حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون، یعنی هفته آخر شهریور ماه اعلام خواهد شد. نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی در قالب کارنامه برای هر داوطلب منتشر خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع از زمان دقیق آن، در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

سازمان سنجش پس از اعلام نتایج هر آزمونی که خود مجری برگزار کننده آن است، امکان اعتراض به نتایج را برای داوطلبان شرکت کننده در آن آزمون فراهم می کند. بنابراین کنکور کاردانی به کارشناسی نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما پس از مشخص شدن اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشتید می توانید اعتراض خود را اعلام کنید. برای ثبت اعتراض، می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و سپس به قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش رفته و اعتراض خود را ثبت و ارسال نمایید. در اسرع وقت اعتراض شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که اعتراض شما صحیح باشد حتما ترتیب اثر داده خواهد شد و کارنامه شما اصلاح خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید