خانه کاردانی به کارشناسی زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

تاریخ دقیق دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

داوطلبانی که در مقطع کاردانی دانشگاه های فنی و حرفه ای تحصیل کرده اند، جهت ورود به مقطع کارشناسی می بایست مجددا در آزمونی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، شرکت کرده و در صورت کسب حدنصاب نمرات تحصیل خود را در رشته و دانشگاه انتخابی خود آغاز نمایند.

معمولا چند روز پس از زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 1401، نتایج به صورت اینترنتی منتشر می شود، بنابراین داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت نتیجه آزمون خود اقدام کنند.

متقاضیان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعتراض خود را نسبت به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام نمایند.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

پذیرش از مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، به دو شیوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی و هم چنین ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی انجام می گیرد. معمولا نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی بیش از یک ماه پس از برگزاری آزمون و در دهه سوم شهریور ماه اعلام می گردد و در قالب کارنامه ای برای هر داوطلب منتشر می شود. با توجه به آن که زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در 4 شهریور ماه بوده است، نتایج مذکور در 4 مهر ماه مشخص شد.

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرده اند، می توانند در زمان مقرر جهت مشاهده نتایج آزمون خود به سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی مراجعه نموده و مطابق با مراحل ذیل، کارنامه خود را دریافت کنند.

  • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و از منوی سمت راست صفحه، گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب کنید.
  • در مرحله بعدی بر روی لینک “کارنامه پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1401” کلیک نمایید.
  • سپس صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که می توانید به دو روش جهت مشاهده نتایج خود اقدام کنید:
  1. روش اول: از طریق وارد کردن شماره پرونده، اطلاعات فردی مانند شماره شناسنامه و سال تولد و همچنین عبارت امنیتی نمایش داده شده در سایت می توانید نتایج آزمون خود را مشاهده نمایید. (شماره پرونده در رسید ثبت نامی که هنگام نام نویسی آزمون کاردانی به کارشناسی دریافت کرده اید، درج شده است.)
  2. روش دوم: در این روش نیز می توانید با ثبت کردن شماره داوطلبی و اطلاعات فردی نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی را مشاهده کنید. (شماره داوطلبی هر متقاضی نیز در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 هر داوطلب درج شده است.)

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

چنانچه پس از اعلام نتایج، نسبت به نتیجه خود اعتراض داشته باشید، می توانید به سایت رسمی سازمان سنجش مراجعه و اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی خود را ثبت نمایید چرا که سازمان سنجش پس از انتشار دادن نتایج هر آزمونی که خود مجری برگزار کننده آن است، امکان اعتراض به نتایج را برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون مربوطه فراهم می کند.

بنابراین کنکور کاردانی به کارشناسی نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه داوطلبان پس از مشخص شدن اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 نسبت به نتایج اعلام شده معترض باشند، می توانند اعتراض خود را بیان نمایند.

جهت این کار، پس از مراجعه به سایت مذکور، به قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش وارد شده و اعتراض خود را ثبت و ارسال کنید. بعد از ارسال درخواست، در اسرع وقت ادعا شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که صحیح باشد، حتما ترتیب اثر داده شده و کارنامه شما اصلاح خواهد شد.

اگر در زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401، مشاهده کردید که در رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اید، می توانید پس از مطالعه نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنید.

 

سوالات متداول

1- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعتراض خود را ثبت نمایند.

2- چگونه می توان نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را مشاهده کرد؟

دریافت نتایج این آزمون از طریق سایت sanjesh.org امکان پذیر می باشد.

3- نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 چه زمانی اعلام می گردد؟

نتایج مورد نظر در تاریخ 4 مهر ماه اعلام گشت.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام نتایج کاردانی به کارشناسی کی اعلام میشه

دریافت مشاوره