تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی 99
زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از پر متقاضی ترین آزمون ها ، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه پزشکی است که توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در تیرماه برگزار می شود. داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده اند تمایل دارند تا هرچه سریع تر از نتایج عملکرد خود باخبر شوند و در صورتی که واجد شرایط باشند اقدام به انتخاب رشته نمایند.

بدیهی است که متقاضیانی مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد خواهند بود که نمره و رتبه حد نصاب را کسب کرده باشند تا بتوانند در اواسط مرداد ماه نسبت به انتخاب رشته محل های تحصیلی اقدام نمایند.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir انجام می گیرد.

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 99 ، در اواسط مرداد ماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود. با انتشار کارنامه اولیه داوطلبان ، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سایت مذکور منتشر خواهد شد.

تمامی داوطلبانی که توانسته اند نمره حدنصاب علمی لازم را کسب کنند یا به عبارتی مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند با مراجعه به سامانه مذکور انتخاب های خود را در بخش مربوطه ثبت نمایند. تکمیل فرم انتخاب رشته منوط به مطالعه کامل دفترچه راهنمای انتخاب رشته می باشد چرا که تمامی اطلاعات و شرایط مربوط به کد رشته ها و دانشگاه ها در آن ذکر شده است.

مراحل انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 99

به دلیل اهمیت مرحله انتخاب رشته در آینده داوطلبان ، انجام یک انتخاب دقیق و سنجیده مهم ترین عامل موفقیت آن ها محسوب می شود که دستیابی به آن از طریق افزایش آگاهی نسبت به این مرحله حساس امکان پذیر می باشد. مواردی که برای انجام انتخاب رشته ملزم به انجام آن هستید عبارتند از:

دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته

آگاهی از لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 ، شرایط و ضوابط انتخاب رشته ، شرایط دانشگاه ها و شهریه دوره ها ، سهمیه ها و … از ملزومات انتخاب رشته به شمار می آیند که دستیابی به تمامی این نکات از طریق مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته میسر می شود. برای سهولت دسترسی به دفترچه ، لینک مربوط به آن در جدول زیر قرار داده شده است که با کلیک بر روی آن می توانید فایل مربوطه را دریافت نمایید.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته
دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 

(برای دانلود دفترچه ، بر روی لینک کلیک نمایید.)

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

(به محض انتشار دفترچه ، لینک فعال می شود.) 

تهیه یک فرم پیش نویس از انتخاب های خود

توصیه می کنیم پیش از ورود به سامانه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99 و ثبت کد رشته های خود ، ابتدا تمامی اولویت های خود را بر اساس علاقه در یک فرم پیش نویس وارد نمایید. برای انتخاب کد رشته ها تمامی شرایط مربوط به دانشگاه و رشته مورد نظر ، شهریه مربوط به دوره و … را در نظر بگیرید. بعد از اینکه از ترتیب کد رشته محل های ثبت شده اطمینان داشتید نسبت به ثبت آن ها در سیستم انتخاب رشته اقدام نمایید.

مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به مدت 5 روز فرصت دارند تا با طی کردن مراحل زیر انتخاب های خود را در سامانه مربوطه ثبت نمایند.

مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 به نشانی sanjeshp.ir

کلیک بر روی گزینه “کارشناسی ارشد” و سپس انتخاب گزینه “ارشد” از منوی سمت راست سایت

مرحله اول انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

کلیک بر روی عبارت ” انتخاب رشته – محل / ویرایش انتخاب ها “

مرحله دوم انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

در این صفحه مجددا گزینه ” انتخاب رشته – محل / ویرایش انتخاب ها ” را انتخاب نمایید. در این مرحله می بایست کد رهگیری خود را وارد کرده تا بتوانید نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر اقدام نمایید.

مرحله سوم انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

در فرآیند انتخاب رشته چنانچه نیاز به جابجایی یا حذف کد رشته ای را احساس کردید ، می توانید از گزینه “جابجایی” یا “حذف” استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که این عمل پیش از فشردن گزینه “ثبت نهایی” امکان پذیر است و بعد از کلیک بر روی این گزینه امکان جابجایی یا حذف وجود نخواهد داشت.

بعد از به اتمام رسیدن تمامی مراحل و کلیک بر روی گزینه “ثبت نهایی” ، از فرم مربوطه پرینت گرفته و برای مراحل بعدی نزد خود نگه دارید.

مشاوره انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

قطع به یقین حساس ترین مرحله پس از آزمون ، انتخاب رشته است و مهم ترین امر در انجام یک انتخاب رشته ایده آل ، تحلیل صحیح کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 می باشد. بدون شک تحلیل کارنامه و به طبع آن انجام انتخاب رشته نیاز به تجربه فراوان دارد بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که در این زمینه با یک مشاور با تجربه مشورت کنید چرا که تحلیل اشتباه کارنامه و عدم آگاهی لازم در رابطه با انتخاب رشته ، می تواند موجب تغییر مسیر شغلی و تحصیلی داوطلب گردد.

مرکز سنجش آموزش پزشکی حد نصاب همه رشته ها را مشخص کرده بنابراین اگر نمره کل شما کمتر از حد نصاب رشته محل مورد نظر است مجاز به انتخاب آن رشته محل نخواهید بود. جهت انجام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید تا با راهنمایی های مشاوران مرکز ، بهترین انتخاب را انجام دهید.

نتایج انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99 در تاریخ اواسط شهریور ماه 98 از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود. چنانچه در رشته محل انتخابی خود پذیرفته شده اید ، می بایست در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد ، جهت ثبت نام در دانشگاه محل قبولی ، اقدام نمایید. به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 حتما از طریق سایت و سایر راه های ارتباطی مرکز ایران مشاوره هم چون کانال تلگرام کارشناسی ارشد ، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره