تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

طبق روند چندین سال گذشته، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر جهت ارتقاع تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور برپا می شود. این آزمون همانند دیگر آزمون های سراسر کشور نیز دارای شرایط و ضوابطی می باشد که در قالب دفترچه ای تحت عنوان دفترچه “ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور” از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند با مطالعه دفترچه مذکور به بررسی شرایط فردی و تحصیلی خود پرداخته و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.

در این دفترچه اطلاعاتی مبنی بر شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور، هزینه و نحوه نام نویسی، لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور و… ارائه شده است. بنابراین متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر با آگهی کامل نسبت به ضوابط و قوانین مربوطه، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

در سال های اخیر، لینک دانلود راهنمای ثبت نام طرح فراگیر پبام نور معمولا قبل از آغاز فرآیند ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و در اوایل مهر ماه در سایت سازمان سنجش فعال می شد. اما امسال طبق دو بیانیه منتشر شده سوی دانشگاه پیام نور، روند ثبت نام علاقه مندان و به دنبال آن، زمان انتشار دفترچه مربوطه با تعویق مواجه شده است. از همین رو، لینک دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام طرح فراگیر پبام نور سال جاری در روز چهارشنبه مورخ 5 آذر ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال شد.

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

متقاضیان جهت تکمیل و جمع آوری مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می بایست پیش از اقدام به نام نویسی، دفترچه راهنمای آن را دریافت نموده و با دقت مورد مطالعه قرار دهند. برای سهولت دسترسی شما عزیزان، لینک دریافت دفترچه سال 99 را در ادامه مقاله قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

لازم به ذکر است که پس از انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد و آغاز فرآیند نام نویسی، متقاضیان می توانند با ارائه مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، اقدامات لازم را در راستای ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور به انجام برسانند. توجه داشته باشید که می بایست پیش از هر اقدامی از جمله پرداختهزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، از لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع شوید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از مباحث فوق، روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه، در تاریخ چهارشنبه 5 آذر ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش منتشر شد.

2- دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا لینک موجود در این مقاله دریافت نمایید.

3- دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی همچون زمان و نحوه نام نویسی، مدارک مورد نیاز، شرایط ثبت نام، سهمیه ها و همچین رشته های ارائه شده می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. Avatar

    چرا دفترچه فراگیر کارشناسی نمیاد؟

دریافت مشاوره