خانه دانشگاه پیام نور زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

طبق روند چندین سال گذشته، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر جهت ارتقاع تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور برپا می شود. این آزمون همانند دیگر آزمون های سراسر کشور نیز دارای شرایط و ضوابطی می باشد که در قالب دفترچه ای تحت عنوان دفترچه “ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور” از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند با مطالعه دفترچه مذکور به بررسی شرایط فردی و تحصیلی خود پرداخته و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در تاریخ 10 اسفند ماه 1400 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org  صورت می پذیرد و همچنین دفترچه راهنمای این مرحله نیز معمولا در روز آغاز ثبت نام یا یک روز قبل از آن از طریق همین سایت منتشر می شود. در نتیجه داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل و ثبت نام در کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 را دارند می بایست در زمان انتشار دفترچه که تاریخ 10 اسفند ماه 1400 اعلام شده است نسبت به دریافت دفترچه اقدام نموده و با مطالعه دقیق، از شرایط و ضوابط آن آگاهی کسب کرده و در صورت احراز شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور، فرآیند ثبت نامی خود را انجام دهند.

نکته اساسی این است که با توجه به اینکه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور و زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور همزمان می باشد، دفترچه مربوط به این دو نیز به صورت مشترک باهم منتشر می شود. متقاضیان می بایست همزمان با انجام فرآیند ثبت نام، رشته، گرایش و دانشگاه موردنظر خود را نیز انتخاب نمایند. علاقه مندان می توانند یک کد رشته امتحانی و حداکثر 40 کد رشته محل را از لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور انتخاب کنند.

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

متقاضیان جهت تکمیل و جمع آوری مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می بایست پیش از اقدام به نام نویسی، دفترچه راهنمای آن را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org دریافت نموده و با دقت مورد مطالعه قرار دهند. برای سهولت دسترسی، لینک دریافت دفترچه 1401 در جدول زیر قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

لازم به ذکر است که پس از انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد و آغاز فرآیند نام نویسی، متقاضیان می توانند با ارائه مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، اقدامات لازم را در راستای ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور به انجام برسانند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه مربوطه در تاریخ 10 اسفند 1400 منتشر شد.

2- دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور 1401 از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا لینک موجود در این مقاله دریافت نمایید.

3- دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1401 شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی همچون زمان و نحوه نام نویسی، مدارک مورد نیاز، شرایط ثبت نام، سهمیه ها و همچین کدرشته های ارائه شده می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
  1. چرا دفترچه فراگیر کارشناسی نمیاد؟

مشاوره پیام نور