تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400
زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

طبق روند چندین سال گذشته، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر جهت ارتقاع تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور برپا می شود. این آزمون همانند دیگر آزمون های سراسر کشور نیز دارای شرایط و ضوابطی می باشد که در قالب دفترچه ای تحت عنوان دفترچه “ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور” از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند با مطالعه دفترچه مذکور به بررسی شرایط فردی و تحصیلی خود پرداخته و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.

در این دفترچه اطلاعاتی مبنی بر شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور، هزینه و نحوه نام نویسی، لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور و… ارائه شده است. بنابراین متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر با آگهی کامل نسبت به ضوابط و قوانین مربوطه، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

در حال حاضر زمانی مبنی بر تاریخ دقیق انتشار دفترچه ثبت نام ارشد پیام نور 1400 تعیین نشده است به همین علت با توجه به سال اخیر که لینک دانلود آن قبل از آغاز فرآیند ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و در اوایل آذر ماه در سایت سازمان سنجش فعال شد؛ از همین رو، امکان این وجود دارد که لینک دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام طرح فراگیر پبام نور سال جاری در زمانی مشابه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال شود.

پیشنهاد می کنیم به جهت اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه و شروع ثبت نام و انتخاب رشته برای دوره های ارشد فراگیر در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شده تا از به روزترین اخبار مربوطه مطلع شوید.

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

متقاضیان جهت تکمیل و جمع آوری مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می بایست پیش از اقدام به نام نویسی، دفترچه راهنمای آن را دریافت نموده و با دقت مورد مطالعه قرار دهند. برای سهولت دسترسی شما عزیزان، لینک دریافت دفترچه 1400 به محض انتشار در جدول زیر قرار داده خواهد شد.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

لازم به ذکر است که پس از انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد و آغاز فرآیند نام نویسی، متقاضیان می توانند با ارائه مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، اقدامات لازم را در راستای ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور به انجام برسانند. توجه داشته باشید که می بایست پیش از هر اقدامی از جمله پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، از لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع شوید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از مباحث فوق، روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

احتمال می رود این دفترچه در اوایل آذر ماه 1400 در دسترس قرار گیرد؛ توصیه می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر، عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره شوید.

2- دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور 1400 از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا لینک موجود در این مقاله دریافت نمایید.

3- دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1400 شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی همچون زمان و نحوه نام نویسی، مدارک مورد نیاز، شرایط ثبت نام، سهمیه ها و همچین رشته های ارائه شده می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. چرا دفترچه فراگیر کارشناسی نمیاد؟

دریافت مشاوره