تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400
زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

دانش آموختگان رشته های مختلف مقطع کارشناسی چنانچه تمایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری شامل دوره روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و همچنین دانشگاه آزاد را دارند، می بایست در زمان مشخص شده جهت ثبت نام در آزمون ارشد اقدام نمایند. بهتر است بدانید که داوطلبان باید پیش از اقدام به نام نویسی و پرداخت هزینه نام نویسی، اطلاعات لازم را در خصوص شرایط ثبت نام ارشد و نیز مدارک ثبت نام کنکور ارشد کسب نمایند که به بدین منظور می بایست دفترچه راهنمای ثبت نام آن را دریافت کرده و محتویات آن را با دقت مورد مطالعه قرار دهند.

همچنین در چند سال اخیر به علت ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، دفترچه ثبت نام ارشد آزاد و دفترچه ثبت نام ارشد سراسری در قالب یک دفترچه مشترک در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. لینک دانلود این دفترچه در زمان مقرر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال می گردد.

 دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

(برای دریافت فایل کامل این دفترچه، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسر کشور از 16 تا 23 آذر ماه 99 در دسترس متقاضیان می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

ثبت نام کارشناسی ارشد 1400، تمامی دانشگاه های کشور از 16 آذر ماه، شروع شده و تا 23 آذر 99 ادامه خواهد داشت. همچنین دسترسی به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام به صورت همزمان با فرآیند نام نویسی و در همین تاریخ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد. بنابراین داوطلبان می توانند با پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدامات لازم را جهت تکمیل روند ثبت نام خود به انجام برسانند.

 

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد جهت تکمیل روند نام نویسی خود مستلزم دریافت و مطالعه شرایط موجود در دفترچه راهنمای مربوطه می باشند که می توانند آن را در زمان تعیین شده از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنند. همان طور که در بخش قبل اشاره شد، این دفترچه همزمان با آغاز مهلت ثبت نام و در تاریخ 16 آذر 99 از طریق سایت مذکور منتشر شد که جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به فایل pdf این دفترچه، لینک دانلود آن را به محض انتشار در جدول زیر قرار خواهیم داد.

 دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

(برای دریافت فایل کامل این دفترچه، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

اصلاحیه دفترچه

  •  در مجموعه امتحانی 1204، ردیف رشته “مواد، انرژی و تکنولوژی کوانتومی” از 2 به 8 اصلاح شد.
  • در مجموعه امتحانی 1131،  نام رشته گرایش “مطالعات جهان گرایش مطالعات شبه قاره هند” به “مطالعات جهان گرایش مطالعات هند” اصلاح شد.
  • در مجموعه امتحانی 1110، رشته “زبان شناسی رایانشی” با ردیف رشته 4 و کد ضریب 1 اضافه شد.
  • در مجموعه امتحانی 1128، در بخش عنوان دروس امتحانی، نام درس دوم از “واژگان و حروف کانچی” به “واژگان و حروف کانجی” اصلاح شد.
  • در مجموعه امتحانی 1111، در ردیف رشته 3، رشته “علوم قرآنی (برنامه درسی خاص)” صرفا توسط “دانشگاه غیرانتفاعی ادیان و مذاهب” پذیرش می شود.

بنابر آن چه در این مقاله ذکر شد، داوطلبان می توانند قبل از شرکت در آزمون با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و با در نظر گرفتن شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 که شامل مواردی مانند مفاد مشمول به سهمیه های مختلف، نحوه برگزاری امتحانات، مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و… می باشد، اطلاعات خود را تکمیل نماید. همچنین امکان می رود برخی از متقاضیان اطلاعات فرم ثبت نام خود را غلط وارد کرده باشند، در صورت برخورد با این مشکل داوطلبان می توانند همزمان با زمان تعیین شده برای ثبت نام، جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد خود از طریق سایت ثبت نام کنکور ارشد اقدامات لازم را به عمل برسانند.

 

سوالات متداول

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد