یکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400
زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

دانش آموختگان رشته های مختلف مقطع کارشناسی چنانچه تمایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری شامل دوره روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و همچنین دانشگاه آزاد را دارند، می بایست در زمان مشخص شده جهت ثبت نام در آزمون ارشد اقدام نمایند. بهتر است بدانید که داوطلبان باید پیش از اقدام به نام نویسی و پرداخت هزینه نام نویسی، اطلاعات لازم را در خصوص شرایط ثبت نام ارشد و نیز مدارک ثبت نام کنکور ارشد کسب نمایند که به بدین منظور می بایست دفترچه راهنمای ثبت نام آن را دریافت کرده و محتویات آن را با دقت مورد مطالعه قرار دهند.

همچنین در چند سال اخیر به علت ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، دفترچه ثبت نام ارشد آزاد و دفترچه ثبت نام ارشد سراسری در قالب یک دفترچه مشترک در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. لینک دانلود این دفترچه در زمان مقرر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال می گردد.

 دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسر کشور، در اوایل آذر ماه هر سال و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه های کشور در سال 1400 در بازه زمانی 16 تا 23 آذر ماه 99 انجام می گیرد. همچنین ممکن است دسترسی به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام به صورت همزمان و یا با فاصله چند روز پیش از آغاز فرآیند نام نویسی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org فراهم گردد. بنابراین داوطلبان می توانند با پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدامات لازم را جهت تکمیل روند ثبت نام خود خود به انجام برسانند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر زمان دقیق انتشار دفترچه مذکور از سوی سازمان مربوطه اعلام نشده است؛ به همین جهت داوطلبان عزیز می توانند با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره در اسرع وقت از آخرین اخبار پیرامون مبحث فوق مطلع شوند.

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد جهت تکمیل روند نام نویسی خود مستلزم دریافت و مطالعه شرایط موجود در دفترچه راهنمای مربوطه می باشند که می توانند آن را در زمان تعیین شده از طریق سایت سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنند. همان طور که در بخش قبل اشاره شد، معمولا این دفترچه همزمان با آغاز مهلت ثبت نام و یا چند روز پیش از آن در اوایل تا اواسط آذر ماه از طریق سایت مذکور منتشر می شود که جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به فایل pdf این دفترچه، لینک دانلود آن را به محض انتشار در جدول زیر قرار خواهیم داد.

 دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

بنا بر آن چه در این مقاله ذکر شد، داوطلبان می توانند قبل از شرکت در آزمون با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و با در نظر گرفتن شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 که شامل مواردی مانند مفاد مشمول به سهمیه های مختلف، نحوه برگزاری امتحانات، مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و… می باشد، اطلاعات خود را تکمیل نماید. همچنین امکان می رود برخی از متقاضیان اطلاعات فرم ثبت نام خود را غلط وارد کرده باشند، در صورت برخورد با این مشکل داوطلبان می توانند همزمان با زمان تعیین شده برای ثبت نام، جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد خود از طریق سایت ثبت نام کنکور ارشد اقدامات لازم را به عمل برسانند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دسترسی به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان و یا با فاصله چند روز پیش از آغاز فرآیند نام نویسی، در اواسط آذر ماه می باشد.

2- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از چه طریق قابل دریافت می باشد؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین لینک موجود در این مقاله قابل دریافت می باشد.

3- دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد شامل چه محتویاتی می باشد؟

زمان و نحوه ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی، هزینه نام نویسی، سهمیه ها و... از جمله مندرجات دفترچه مذکور به شمار می روند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد