خانه دکتری زمان انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401

زمان انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401

تاریخ انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401
زمان انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401

چند سالی است که آزمون ورودی دانشگاه آزاد و سراسری در مقطع دکتری با هم ادغام شده است. لذا تمامی مراحل مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری 1401، زمان برگزاری آزمون دکتری 1401 و همچنین دریافت کارنامه اولیه نتایج پذیرش داوطلبان در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت همزمان و در بازه های زمانی مشخص انجام می شود.

از آن جایی که قبولی در مقطع دکتری شامل دو مرحله مجزا آزمون کتبی و مصاحبه علمی می باشد، در نتیجه متقاضیانی که موفق به کسب رتبه قبولی دکتری و مجاز به انتخاب رشته دکتری شده اند، پس از اخذ حدنصاب لازم جهت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد دعوت خواهند شد. از همین رو، لازم است که این دسته از افراد قبل از حضور در جلسه مصاحبه، فرمی را تحت عنوان فرم مصاحبه تکمیل کنند. همچنین داوطلبان می بایست هزینه ای جدا از هزینه مصاحبه جهت بررسی این فرم پرداخت نمایند.

هنوز تاریخ دقیق جهت دریافت فرم مصاحبه آزمون دکتری سال 1401 دانشگاه آزاد اعلام نشده است.

زمان انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401

 آزمون دکتری 1401 در تاریخ6 اسفند ماه سال 1400برگزار گردید و نتایج اولیه آن در تاریخ 23 فروردین ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. اما با این تفاسیر، هنوز تاریخ دقیقی جهت انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد از سوی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه اعلام نشده است.

با توجه به این که در سال گذشته فرآیند ثبت نام مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد و تکمیل فرم مربوطه در شهریور ماه انجام گرفت، انتظار می رود که‌ امسال نیز در بازه زمانی مشابه، فرم مذکور از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر شود. جهت اطلاع از تاریخ انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و همچنین هر گونه تغییرات زمانی مرتبط با فرآیند مصاحبه می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو گردید.

نحوه دریافت فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401

همان طور که اشاره شد، بخشی از مراحل مرتبط با امور پذیرش دانشجویان در مقطع دکتری دانشگاه آزاد و سراسری از ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 به یک شیوه انجام می پذیرد. اما بعد از اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401، فرآیند انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و سراسری و همچنین مصاحبه علمی برای هر یک از دانشگاه های مذکور به صورت مجزا و در زمان های متفاوتی صورت می پذیرد. بنابراین لازم است که متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد در زمان نام نویسی برای مصاحبه، فرم مربوطه که شامل سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی آن ها می باشد را با مراجعه به سایت مرکز سـنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دریافت نمایند.

توجه داشته باشید که اگر متقاضیان جهت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 و تکمیل فرم مصاحبه در روزهای تعیین شده به سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد مراجعه نکنند، به منزله انصراف آن ها از پذیرش تلقی می شود. لازم به ذکر است که نتایج اولیه و نهایی آزمون دکتری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد اما زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 از طریق سایت دانشگاه آزاد به آدرس الکترونیکی azmoon.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 

سوالات متداول

1- فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی جهت دریافت این فرم و زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام نشده است.

2- برای تهیه فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 به کدام سایت باید مراجعه شود؟

این فرم از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org قابل دریافت می باشد.

3- نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 از طریق کدام سایت اعلام می گردد؟

این نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری