تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

دانش آموزانی که قصد دارند تحصیلات خود را در پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) ادامه دهند، باید در آزمون تیزهوشان نهم که هر ساله از سوی وزارت آموزش و پرورش برگزار می گردد، شرکت نموده و حدنصاب نمره قبولی آن را نیز کسب نمایند. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان که در موعد مقرر نام نویسی خود را به انجام رسانده اند، می بایست مطابق با زمان اعلام شده در جلسه آزمون حضور یابند.

تاریخ برگزاری این آزمون از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع رسانی می شود. توجه داشته باشید که چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان باید کارت ورود به جلسه آن را از درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به آدرس azmoon.medu.ir دریافت کنید. داشتن این کارت و کارت شناسایی در روز برگزاری آزمون الزامی است چرا که در صورت عدم به همراه داشتن آن، از حضور داوطلب در جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.

داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم تنها زمانی مجاز به شرکت در آزمون می باشند که با پرداخت هزینه ثبت نام، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

همان طور که گفته شد، دانش آموزان پایه نهم برای ورود به پایه دهم مدارس سمپاد باید در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند. این افراد برای ثبت نام و شرکت در این امتحان می بایست دفترچه ای که با عنوان دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت آزمون های وزارت آموزش و پرورش منتشر می شود، به خوبی مطالعه نمایند. در این دفترچه تمامی شرایط و ضوابط و همچنین جدول زمان بندی آن که شامل زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، دریافت کارت ورود به جلسه، تاریخ برگزاری آزمون و اعلام نتایج است، قرار دارد.

آزمون ورودی مدارس سمپاد پایه هفتم و دهم امسال در روزهای 26 و 27 خرداد ماه 1401 راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد. پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از اخبار مربوط به این آزمون در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضویت داشته باشید چرا که به محض انتشار هر گونه اطلاعیه و یا تعویق آزمون مدارس تیزهوشان در این کانال و همچنین مقاله فوق قرار خواهد گرفت.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1400

برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید کارت ورود به جلسه آن را دریافت کنید چرا که یکی از الزامات حضور در جلسه آزمون، به همراه داشتن این کارت است. توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام در موعد مقرر است.

زمان دریافت کارت

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید چند روز قبل از برگزاری آن مبلغ تعیین شده را از طریق سامانه azmoon.medu.ir واریز کنید. در رابطه با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آن برای سال 1401 – 1402 اطلاعیه ای منتشر نشده اما به طور معمول یک هفته الی 10 روز پیش از برگزاری آزمون، می توانید این کارت را از سایت مذکور دریافت نمایید. همچنین در صورت انتشار خبر جدیدی در این زمینه، متن این مقاله بروزرسانی می شود.

نحوه دریافت کارت

بر اساس آنچه که در دفترچه ثبت نام قید شده است، داوطلبان می توانند پس از واریز وجه و چند روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله دریافت نمایند.

  1. ورود به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir
  2. درج کد ملی و رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در کادرهای ظاهر شده
  3. انتخاب نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه)
  4. کلیک روی گزینه “ماژول” در سمت راست صفحه و دریافت کارت ورود به جلسه خود

توجه: کارت ورود به جلسه شامل اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس متقاضی، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و همچنین نشانی دقیق حوزه برگزاری آزمون می باشد. همچنین در صورت مشاهده اشکالات اطلاعاتی و ثبت نامی می توانید نسبت به ویرایش آن ها به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم اقدام کنید.

 

 

سوالات متداول

1- آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 چه زمانی برگزار می گردد؟

تاریخ دقیق برگزاری این آزمون تاکنون مشخص نشده است اما معمولا در اواخر خرداد ماه برگزار می شود.

2- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 را دریافت نماییم؟

این کارت به طور معمول حدود یک هفته الی ده روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون منتشر می گردد.

3- برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

دریافت این کارت به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon.medu.ir امکان پذیر است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام
    من از ازمون امسال جا موندم
    جبرانی نمیزارن؟؟

دریافت مشاوره پیج سمپاد