تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

دانش آموزانی که قصد دارند تحصیلات خود را در پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) ادامه دهند لازم است در آزمونی تحت عنوان “آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم” که هر ساله از سوی وزارت آموزش و پرورش برگزار می گردد، شرکت نموده و حدنصاب نمره قبولی را نیز کسب نمایند. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان که در موعد مقرر ثبت نام خود را به انجام رسانده اند، می بایست مطابق با زمان اعلام شده در جلسه آزمون حضور یابند. توجه داشته باشید که در صورت عدم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم تنها زمانی مجاز به شرکت در آزمون می باشند که با پرداخت هزینه ثبت نام، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش، داوطلبان می توانند پس از ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 در در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 20 خرداد ماه برای پایه هفتم و تاریخ جمعه 21 خرداد ماه 1400 برای پایه دهم در آزمون شرکت کنند. همچنین در صورت تعویق آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 اخبار آن از طریق کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره اطلاع رسانی می شود.

شایان ذکر است چنانچه دانش آموزان همزاد (دوقلو یا بیشتر، همجنس یا غیر همجنس) همزمان با یکدیگر در آزمون تیزهوشان شرکت کنند، در صورت پذیرش یکی از آن ها، دیگری مشروط بر کسب حداقل 80 درصد امتیاز پذیرش آخرین فرد پذیرفته شده می تواند بر اساس اولویت های انتخابی خود و مازاد بر ظرفیت در نظر گرفته شده در مدارس تیزهوشان ثبت نام نماید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون الزامی بوده و حضور داوطلبان بدون ارائه این کارت در جلسه آزمون، ممنوع است. توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 25 هزار تومان می باشد. هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان، چند روز قبل از برگزاری آزمون (تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.) از طریق سامانه azmoon.medu.ir قابل پرداخت خواهد بود.

بر اساس آنچه در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان قید شده است، داوطلبان می توانند پس از واریز وجه و 5 روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله دریافت نمایند.

  • ابتدا وارد “سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان” به نشانی azmoon.medu.ir شوید.
  • کد ملی و رمز عبور همگام خود را در کادرهای ظاهر شده وارد نمایید. (در صورت فراموشی رمز عبور همگام باید به مدرسه خود مراجعه کنید.)
  • نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) را انتخاب کنید.
  • پس از ورود به حساب کاربری خود می توانید با کلیک روی گزینه “ماژول” که در سمت راست صفحه تعبیه شده است، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و از آن پرینت تهیه کنید.

این کارت شامل اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس متقاضی، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و همچنین نشانی دقیق حوزه برگزاری آزمون می باشد.

با پایان زمان برگزاری آزمون، بسیاری از شرکت کنندگان به دنبال اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 می باشند تا در صورت کسب حدنصاب نمره بتوانند اقدامات لازم را در راستای ثبت نام خود به انجام برسانند. شما مخاطبین گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مبحث فوق، روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 چه زمانی برگزار می گردد؟

تاریخ دقیق برگزاری این آزمون تا به کنون به طور دقیق مشخص نشده است اما جدیدترین اخبار در این زمینه در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره به اشتراک گذاشته خواهد شد.

2- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم خود را دریافت نماییم؟

این کارت به طور معمول حدود چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون منتشر می گردد.

3- برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

دریافت این کارت به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon.medu.ir می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام
    من از ازمون امسال جا موندم
    جبرانی نمیزارن؟؟

دریافت مشاوره