سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت
زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

یکی از آزمون های مهمی که توسط سازمان سنجش برگزار می شود و هرساله داوطلبان زیادی را به خود اختصاص داده است آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد. داوطلبانی مجاز به شرکت در این آزمون هستند که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد به پایان رسانده باشند. داوطلبانی که شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را دارا باشند می توانند اقدام به ثبت نام در این آزمون مهم نمایند. دفترچه ثبت نام این آزمون معمولا در اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده می باشد بنابراین پیش بینی می شود که دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 نیز در اوایل اسفند ماه منتشر گردد و داوطلبان علاقمند به تحصیل در این مقطع می توانند چند روز بعد از انتشار این دفترچه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. تلاش ما این است که در این مطلب به تعدادی از سوالات داوطلبان از جمله زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 و زمان اعلام نتایج این آزمون پاسخ دهیم چنانچه سوالی برای شما در این زمینه مطرح گردید می توانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز ایران مشاوره  تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

همانطور که می دانید دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98 منتشر نشده است بنابراین زمان دقیقی برای برگزاری این آزمون مشخص نمی باشد اما با توجه به زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در سال های گذشته می توان گفت که معمولا در اواخر اردیبهشت ماه برگزار می شود در صورت مشخص شدن زمان دقیق برای برگزاری این آزمون در اسرع وقت به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. لازم به ذکر است که همراه داشتن کارت شناسایی ( ملی ) و کارت ورود به جلسه از الزامان شرکت در آزمون می باشد لذا برای دریافت کارت ورود به جلسه می توانید چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت، سال گذشته در تیر ماه برای داوطلبان قابل مشاهده بوده است لذا پیش بینی می شود نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 نیز، همان نیمه اول تیر ماه منتشر گردد. چنانچه این تاریخ با تغییراتی مواجه شود از طریق همین صفحه به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند. داوطلبان بعد از مشاهده کارنامه اولیه خود باید با توجه به تراز و رتبه قبولی کسب شده اقدام به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت  نمایند. انتخاب رشته یکی از حساس ترین مراحل یک آزمون می باشد بنابراین دقت یکی از الزامات یک انتخاب رشته درست می باشد همچنین مشورت بامشاوران با تجربه می تواند در یک انتخاب رشته درست به شما کمک زیادی کند. شایان ذکر است که زمان انتخاب رشته به احتمال زیاد اوایل مرداد ماه خواهد بود.

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری وزارت بهداشت

داوطلبان برای آغاز تحصیلات خود در مقطع دکتری علاوه بر پذیرش در آزمون کتبی کسب نمره قابل قبول در مصاحبه لازم و ضروری می باشد در ادامه این مبحث به شیوه پذیرش داوطلبان مقطع دکتری وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

شیوه پذیرش داوطلب مصاحبه علمی آزمون کتبی سوابق آموزشی، فناوری و پژوهشی تهیه طرح واره
دکتری پژوهشی 30 درصد 30 درصد 20 درصد 20 درصد
دکتری تخصصی 30 درصد 50 درصد 20 درصد —-

زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 

داوطلبان بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت متوجه خواهند شد که برای مصاحبه باید به کدام دانشگاه مراجعه نمایند. بسیاری از افراد از شرکت برای شرکت در مصاحبه استرس بسیار زیادی دارند اما باید بگوییم که انجام مصاحبه با رعایت چند نکته طلایی و بررسی سوالات مصاحبه سال های گذشته بسیار آسان خواهد بود. داوطلبان بعد از انجام مصاحبه بی صبرانه منتظر اعلام نتایج  آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشند. بعد اعلام نتایج نهایی مشخص خواهد شد که داوطلبان در دانشگاه مورد نظر خود مجاز به تحصیل در مقطع دکتری خواهند بود یا خیر.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید