خانه آزمون استخدامی زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

دریافت کارت ورود به جلسه ازمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400
زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

داوطلبان شرکت در آزمون دیوان محاسبات می بایست در اولین مرحله، طی یک آزمون کتبی که شامل سوالات عمومی و تخصصی می باشد، با یکدیگر به رقابت بپردازند. متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور، که در نیمه اول بهمن ماه نسبت به نام نویسی خود در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات اقدام نموده اند، باید در زمان مقرر کارت ورود به جلسه خود را نیز از سایت فوق دریافت نموده و در تاریخ تعیین شده از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، در جلسه آزمون حضور یابند. آزمون مذکور معمولا 1 ماه پس از تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلبان برگزار می گردد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که داوطلبان می توانند بر این اساس، برنامه ریزی بهتری داشته و منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور را به طور دقیق مطالعه نمایندسازمان سنجش هنوز اطلاعیه ای بر اعلام دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور1401 ،منتشر نکرده است و فعلا زمان دقیقی برای برگزاری آزمون مذکور در نظر گرفته نشده است، با انتشار این دفترچه از سوی سازمان مربوطه این مقاله بروزرسانی می شود. همچنین داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت اخبار مربوطه در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوند. لازم به ذکر است، شرکت کنندگان آزمون استخدامی دیوان محاسبات می بایست به هنگام حضور در آزمون مذکور، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور و سایر مدارک هویتی لازم را به همراه داشته باشند.

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات 1401

یکی از لازمه های شرکت در آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه می باشد که داوطلبان می بایست پیش از حضور در آزمون، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. کارت مذکور در تاریخ مقرر و به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. این کارت حاوی اطلاعات شخصی داوطلب و همچنین زمان و مکان برگزاری آزمون می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
  • از منوی سمت راست ، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  •  روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” کلیک کنید.
  • در این مرحله پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.

منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

فاصله زمانی بین ثبت نام تا برگزاری آزمون، زمان مناسبی است تا داوطلبان بتوانند با مطالعه منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور آمادگی خود را برای شرکت در آزمون افزایش دهند. شایان توجه است، به استثنای سوالات عمومی که برای کلیه داوطلبان یکسان می باشد، سوالات تخصصی متناسب با شغل مورد تقاضا و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات متفاوت است؛ لذا داوطلبان باید به مطالعه منابع مختص به عنوان شغلی مورد نظر خود بپردازند. با توجه به اینکه هنوز دفترچه ای برای سال جاری منتشر نشده است داوطلبان می توانند با مطالعه منابع آزمون سال 1400 که در جدول زیر قرار داده شده است، نسبت به این موضوع آشنایی لازمه را به دست آوردند.

منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401
منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

(جهت مشاهده منابع، روی لینک فوق کلیک کنید.)

منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

( به محض انتشار، این مقاله به روز رسانی می شود.)

نحوه برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401

همانطور که می دانید، در سال 1400، سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات بوده است. این آزمون هرساله با توجه به آمار داوطلبان شرکت در آن یه صورت نیمه متمرکز و منطقه ای برگزار می گردد. محل برگزاری امتحان یه همراه جزئیات مربوطه، بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور درج خواهد شد. تقریبا تا 40 روز پس از برگزاری این آزمون، اسامی پذیرفته شدگان (سه برابر ظرفیت) اعلام می گردد و این افراد می بایست پس از تطبیق مدارک و تکمیل پرونده، فرآیند مصاحبه تخصصی را پشت سر بگذارند.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401 چه زمانی برگزار می شود؟

تاریخ آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1401 هنوز مشخص نشده است.

2- نحوه برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 به چه صورت است؟

در متن این مقاله توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری آزمون مذکور ارائه شده است.

3- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور از چه طریق قابل دریافت است؟

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می توانند این کارت را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما