تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

دریافت کارت ورود به جلسه ازمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400
زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

داوطلبان شرکت در آزمون دیوان محاسبات می بایست در اولین مرحله، طی یک آزمون کتبی که شامل سوالات عمومی و تخصصی می باشد، با یکدیگر به رقابت بپردازند. متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور، که در نیمه اول بهمن ماه نسبت به نام نویسی خود در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات اقدام نموده اند، باید در زمان مقرر کارت ورود به جلسه خود را نیز از سایت فوق دریافت نموده و در تاریخ تعیین شده از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، در جلسه آزمون حضور یابند. آزمون مذکور معمولا 1 ماه پس از تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلبان برگزار می گردد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که داوطلبان می توانند بر این اساس، برنامه ریزی بهتری داشته و منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور را به طور دقیق مطالعه نمایند. بنا بر اعلام سازمان سنجش و اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور ، تاریخ نوزدهم اسفند ماه برای برگزاری آزمون مذکور در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که امکان به تعویق افتادن برگزاری این آزمون نیز وجود دارد که در صورت بروز هرگونه تغییر و انتشار اطلاعیه های مرتبط، این مقاله بروزرسانی می شود؛ همچنین داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت اخبار مربوطه در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوند. لازم به ذکر است، شرکت کنندگان آزمون استخدامی دیوان محاسبات می بایست به هنگام حضور در آزمون مذکور، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور و سایر مدارک هویتی لازم را به همراه داشته باشند.

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات 1400

یکی از لازمه های شرکت در آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه می باشد که داوطلبان می بایست پیش از حضور در آزمون، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. کارت مذکور در تاریخ مقرر و به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. این کارت حاوی اطلاعات شخصی داوطلب و همچنین زمان و مکان برگزاری آزمون می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه هر آزمونی معمولا 2 یا 3 روز پیش از برگزاری آن امتحان قابل دریافت است و کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به تاریخ برگزاری آزمون، داوطلبان می توانند از تاریخ  16 اسفند ماه 1400 نسبت به دریافت کارت مورد بحث اقدام نموده و به دقت آن را بررسی نمایند تا در صورت مشاهده هر گونه نقص در کارت خود، با مراجعه به باجه های رفع نقص، آن را اصلاح کنند. شایان ذکر است همزمان با انتشار کارت آزمون ، آدرس باجه های رفع نقص نیز از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
  • از منوی سمت راست ، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  •  روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” کلیک کنید.
  • در این مرحله پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.

منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

فاصله زمانی بین ثبت نام تا برگزاری آزمون، زمان مناسبی است تا داوطلبان بتوانند با مطالعه منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور آمادگی خود را برای شرکت در آزمون افزایش دهند. شایان توجه است، به استثنای سوالات عمومی که برای کلیه داوطلبان یکسان می باشد، سوالات تخصصی متناسب با شغل مورد تقاضا و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات متفاوت است؛ لذا داوطلبان باید به مطالعه منابع مختص به عنوان شغلی مورد نظر خود بپردازند. جهت اطلاع از منابع تایید شده برای هر رشته شغلی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400
منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

(جهت مشاهده منابع، روی لینک فوق کلیک کنید.)

نحوه برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

همانطور که می دانید، در سال 1400 نیز، سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات می باشد. این آزمون با توجه به آمار داوطلبان شرکت در آن یه صورت نیمه متمرکز و منطقه ای برگزار می گردد. محل برگزاری امتحان یه همراه جزئیات مربوطه، بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور درج خواهد شد. تقریبا تا 40 روز پس از برگزاری این آزمون، اسامی پذیرفته شدگان (سه برابر ظرفیت) اعلام می گردد و این افراد می بایست پس از تطبیق مدارک و تکمیل پرونده، فرآیند مصاحبه تخصصی را پشت سر بگذارند.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

این آزمون در تاریخ 19 اسفند ماه 1400 برگزار خواهد شد.

2- نحوه برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 به چه صورت است؟

در متن این مقاله توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری آزمون مذکور ارائه شده است.

3- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور از چه طریق قابل دریافت است؟

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می توانند این کارت را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی