تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

دریافت کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98
زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبان شرکت در آزمون دیوان محاسبات می بایست در اولین مرحله ، طی یک آزمون کتبی که شامل سوالات عمومی و تخصصی می باشد ، به رقابت بپردازند. متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور ، که در نیمه اول مهر ماه نسبت به ثبت نام خود در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات اقدام نموده اند ، باید در زمان مقرر کارت ورود به جلسه خود را از سایت مذکور دریافت و در تاریخ تعیین شده از سوی سازمان سنجش ، در جلسه آزمون حضور یابند.

آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در روز جمعه مورخ یکم آذر ماه برگزار می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

بنا بر اعلام سازمان سنجش و اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور ، تاریخ یکم آذر ماه برای برگزاری آزمون مذکور در نظر گرفته شده است. آزمون کتبی دیوان محاسبات شامل سوالات عمومی و تخصصی می باشد که سوالات عمومی برای تمامی داوطلبان مشابه بوده و سوالات تخصصی متناسب با هر یک از رشته شغل های مندرج در دفترچه ، طراحی شده اند.

پس از برگزاری آزمون ، نتایج اولیه آن که شامل لیست پذیرفته شدگان آزمون کتبی می باشد از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد و افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده اند ، باید مدارک لازم را جهت بررسی به شماره صندوق پستی که متعاقبا از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد ، ارسال کنند. در صورت تایید مدارک و مستندات ارسالی ، شرکت کنندگان به مصاحبه حضوری و گزینش دعوت می شوند.

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات 98

یکی از لازمه های شرکت در آزمون ، دریافت کارت ورود به جلسه می باشد که داوطلبان می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون ، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. کارت مذکور از تاریخ 28 آبان ماه و از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. این کارت حاوی اطلاعات شخصی داوطلب و همچنین زمان و مکان برگزاری آزمون می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
  • از منوی سمت راست ، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  •  روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” کلیک کنید.
  • در این مرحله پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه ، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت کنید.

توصیه می کنیم پس از توزیع کارت ورود به جلسه سریعا نسبت به دریافت آن اقدام نمایید تا در صورت مشاهده هر گونه نقص در کارت خود ، با مراجعه به باجه های رفع نقص ، آن را اصلاح کنید. شایان ذکر است همزمان با انتشار کارت آزمون ، آدرس باجه های رفع نقص نیز از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

فاصله زمانی بین ثبت نام تا برگزاری آزمون ، زمان مناسبی است تا داوطلبان بتوانند با مطالعه منابع آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند. همان طور که پیش تر به آن اشاره شد ، به استثنای سوالات عمومی که برای کلیه داوطلبان یکسان می باشند ، سوالات تخصصی متناسب با شغل مورد تقاضا و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات گردآوری شده اند. شما همراهان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون منابع و رشته های آزمون دیوان محاسبات ، به لینک های مربوطه مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی