خانه آزمون استخدامی زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲

سازمان بازرسی کل کشور بر اساس نیاز خود به نیروی انسانی برای موقعیت های شغلی گوناگون، آزمونی را جهت جذب افراد واجد شرایط برگزار می کند. تاریخ برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور با توجه به زمان اعلام این سازمان به جذب نیروی جدید معین می شود و متقاضیان می توانند شانس خود را برای ورود به این سازمان امتحان نمایند. لازم به ذکر است، آزمون مذکور مانند سایر آزمون های استخدامی نبوده و صرفا جهت استخدام کسانی که در سایر دستگاه های دولتی، به صورت رسمی یا پیمانی مشغول به فعالیت هستند، می باشد. زمان برگزاری این آزمون توسط فراخوانی در سایت سازمان بازرسی کل کشور bazresi.ir اعلام می شود.

تاریخ دقیقی از زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲ هنوز منتشر نشده است.

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور 1402

کسانی که در آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور، از طریق سامانه الکترونیک سازمان بازرسی کل کشور به آدرس bazresi.ir ثبت نام نموده اند، می بایست در زمان مقرر برای شرکت در آزمون آماده شوند. هنوز تاریخ دقیقی از زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور در سال 1402 اعلام نشده است.

اطلاعات دقیق مربوط به زمان، نحوه و ساعت برگزاری آزمون، هنگام انتشار کارت ورود به جلسه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند جهت پیگیری اخبار لحظه ای از زمان برگزاری آزمون سازمان بازرسی کل کشور، در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوند.

نحوه و محل برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲

در سال گذشته، داوطلبان آقا که قصد شرکت در آزمون بازرسی کل کشور را داشتند، باید یک یا دو استان را با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام، برای محل خدمت خود مشخص می کردند ولی در خصوص نحوه و محل برگزاری این آزمون در سال جاری هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است. با توجه به اطلاعیه های قبلی، افراد برای حضور در جلسه آزمون تنها یک حوزه را می توانستند انتخاب نمایند که توصیه می شد، یکی از شهرهای نزدیک به محل سکونت و یا کار خود را برگزینند.

 

در سال گذشته که این آزمون در 4 شهر تهران، شیراز، مشهد و تبریز برگزار شد، داوطلبان باید با توجه به شرایط خود در انتخاب حوزه امتحانی دقت لازم را داشته باشند. البته انتخاب محل برگزاری آزمون (یکی از 4 شهر نام برده) در هنگام ثبت نام بوده ولی آدرس دقیق حوزه امتحانی بر روی کارت درج خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور 1402

کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش در زمان مقرر منتشر شده و داوطلبان باید برای دریافت آن به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون بازرسی کل کشور چند روز قبل از برگزاری آن در سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد که مطابق با اطلاعیه هایی که منتشر می شود، شرکت کنندگان باید در بازه زمانی اعلام شده نسبت به دریافت کارت مذکور اقدام نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه تنها برای منتخبین شرکت در آزمون و افراد دارای شرایط استخدام سازمان بازرسی کشور منتشر و از طریق پیامک به ایشان ارسال می گردد. بنابراین پس از ثبت نام اولیه بهتر است از فعال بودن سیستم پیام های تبلیغاتی شماره همراه وارد شده در زمان ثبت نام خود، اطمینان حاصل نمایید. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شده که در در ادامه، مراحل دریافت آن را به صورت تصویری شرح داده ایم.

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org و انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی”

مرحله یک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور

 • کلیک بر روی لینک فعال “کارت شرکت در آزمون تعیین سطح توان علمی – تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور بهمن ماه سال ۱۴۰۲”

مرحله دو دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور

 • برگزیدن عبارت “کارت شرکت در آزمون تعیین سطح توان علمی – تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور بهمن ماه سال 1402”

مرحله سه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور

 • دریافت کارت با یکی از روش های موجود و فشردن دکمه “جستجو”

مرحله چهار دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور

آدرس باجه های رفع نقص

پس از دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، در صورتی که مغایرتی همچون نداشتن عکس، فاقد مهر بودن، واضح نبودن و… مشاهده کردید، می بایست آن را رفع نمایید. برای انجام این امر باید با در دست داشتن دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار در ساعات اعلام شده و قبل از بسته شدن درب حوزه امتحانی، به نماینده سازمان سنجش مراجعه کنند.

نکاتی در رابطه با آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲

برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲ باید به یک سری نکات مهم توجه نمایید که در ادامه آن ها را ذکر کرده ایم.

 • به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می شود که بسته اول دارای برگ پاسخنامه و دفترچه آزمون استعداد شغلی و بسته دوم دفترچه آزمون تخصصی است.
 • آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور مانند بسیاری از آزمون های استخدامی دیگر، شامل آزمون عمومی، هوش و توانمندی های شغلی و آزمون اختصاصی است. بخش عمومی و هوش و توانمندی برای تمامی رشته ها یکسان و آزمون اختصاصی به تفکیک هر رشته متفاوت بوده که این منابع، متعاقبا از طریق درگاه اینترنتی سازمان بازرسی کل کشور اعلام خواهند شد.
 • لازم به ذکر است، تمامی اطلاعیه ها و مراحل آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور از طریق سامانه الکترونیک این سازمان صورت گرفته و صرفا برگزاری این آزمون بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.
 • امکان شرکت در آزمون سازمان بازرسی کل کشور 1402 نیز احتمالا مثل سال گذشته تنها برای آقایان میسر خواهد بود.
 • با توجه به این که پس از ثبت نام، امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد، فرم اینترنتی ثبت نام را با دقت تکمیل نمایید.
 • متقاضیان می توانند 2 استان را برای محل خدمت خود انتخاب نمایند و پس از استخدام به هیچ عنوان محل کار و یا تخصص فرد قابل تغییر نمی باشد.
 • در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون، متقاضیان، بر اساس نیاز سازمان و نیز اولویت ها، جهت مصاحبه دعوت خواهند شد. بنابراین از تماس تلفنی و مراجعه حضوری به سازمان، جهت اطلاع از وضعیت خود، خودداری فرمایید.
 • لازم به ذکر است در صورت عدم صداقت در اطلاعات درج شده متقاضی، پرونده شخص در هر مرحله از استخدام، از دستور کار خارج خواهد شد.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲ چه زمانی برگزاری می گردد؟

هنوز تاریخ دقیقی از زمان و تاریخ برگزاری این آزمون در سال ۱۴۰۲ اعلام نشده است.

2- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور چه زمانی منتشر می شود؟

زمان انتشار کارت ورود به جلسه معمولا چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون می باشد.

3- آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۲ در چه محلی برگزار می شود؟

این آزمون درسال گذشته در ۴ شهر تهران، شیراز، مشهد و تبریز برگزار شد ولی برای سال ۱۴۰۲ هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی