تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

تاریخ ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی 99
زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه های سراسری و موسسات آموزش عالی کشور، رشته های مقطع کاردانی به کارشناسی را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهند و داوطلبانی که بنا به هر دلیلی امکان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را ندارند، می توانند براساس سوابق تحصیلی خود نسبت به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 اقدام نمایند. البته بیشتر رشته های ارائه شده در این دوره به صورت بدون کنکور می باشند و پذیرش دانشجویان تنها در 16 رشته از طریق کنکور انجام می پذیرد. ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی در اردیبهشت ماه انجام می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از روز 17 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا روز 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد. پس از اتمام مهلت اولیه نام نویسی، سازمان سنجش اقدام به تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 می نماید تا داوطلبانی که بنا به هر دلیلی امکان ثبت نام در بازه زمانی مذکور را نداشته اند، بتوانند مراحل مربوط به نام نویسی خود را به انجام برسانند. بنا بر اطلاعیه ای که این سازمان منتشر کرده است، متقاضیان می توانند در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 که از روز یکشنبه 25 خرداد ماه آغاز می شود و تا شنبه 31 خرداد ماه نیز ادامه خواهد داشت، نسبت به نام نویسی و یا ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

داوطلبان برای ثبت نام بدون کاردانی به کارشناسی باید ابتدا از طریق سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی، دفترچه راهنمای ثبت نام این دوره را دریافت نموده و پس از مطالعه آن و اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99، نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. مراحل ثبت نام در رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی را در ادامه مقاله ارائه نموده ایم.

  • مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه “کاردانی به کارشناسی” از منوی تعبیه شده در سمت راست صفحه پیش رو
  • کلیک بر روی لینک دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 99 و دانلود آن
  • انتخاب حداکثر 50 کد رشته بدون آزمون از داخل دفترچه و یادداشت کردن آن ها
  • انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” با واریز هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
  • دریافت شماره سریال ثبت نام پس از واریز هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 به مبلغ 46 هزار تومان
  • کلیک بر روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی” و وارد کردن شماره سریال ثبت نام در کادر ظاهر شده
  • تکمیل فرم تقاضانامه و درج کد رشته محل های انتخابی خود

با توجه به این که پرداخت هزینه به صورت اینترنتی می باشد، لذا داوطلب باید مبلغ مورد نظر را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کند. همچنین داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در دانشگاه های غیرانتفاعی می باشند، بایستی کارت اعتباری جداگانه ای به مبلغ 9 هزار و 300 تومان خریداری نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 از طریق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 99 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. توجه داشته باشید که متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 می بایست رشته هایی را انتخاب نمایند که پذیرش در آن ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می گیرد. برای دسترسی به فهرست رشته های مذکور می توانید به دفترچه راهنمای نام نویسی مراجعه کرده و یا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره