تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

تاریخ ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی 99
زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه های سراسری و موسسات آموزش عالی کشور ، رشته های مقطع کاردانی به کارشناسی را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهند و داوطلبانی که بنابه هر دلیلی امکان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را ندارند ، می توانند براساس سوابق تحصیلی خود وارد رشته های بدون کنکور شوند. البته بیشتر رشته های ارائه شده در این دوره به صورت بدون کنکور می باشد و تعداد کم تری از رشته ها از طریق کنکور دانشجو پذیرش می کند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از اواخر اردیبهشت ماه آغاز می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا روز پنج شنبه 3 خرداد ماه ادامه دارد. پس از اتمام مهلت ثبت نام ، سازمان سنجش اقدام به تمدید مهلت ثبت نام می نماید تا داوطلبانی که بنا به هر دلیلی امکان ثبت نام نداشته اند ، برای نام نویسی خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان می توانند از روز دوشنبه 7 مرداد تا روز جمعه 11 مرداد 98، با ورود به سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. در سال گذشته سازمان سنجش مهلت مجددی در مرداد ماه برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته بود که ممکن است در سال آینده نیز به همین ترتیب باشد. لازم به ذکر است پذیرش داوطلب پس از پایان مهلت ثبت نام ، امکان پذیر نخواهد بود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 98

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، باید ابتدا از طریق سایت سنجش دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کاردانی به کارشناسی را دریافت نمایند و پس از مطالعه آن و اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز ، برای ثبت نام خود اقدام کنند. مراحل ثبت نام دوره های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی به شرح زیر است:

  1. دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و مطالعه آن
  2. فراهم کردن مدارک و اطلاعات لازم با توجه به توضیحات دفترچه
  3. واریز هزینه ثبت نام به سایت سنجش به مبلغ 27 هزارتومان از طریق خرید کارت اعتباری

با توجه به اینکه پرداخت هزینه به صورت اینترنتی می باشد ، لذا داوطلب باید مبلغ مورد نظر را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کند. همچنین داوطلبانی که متقاضی ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی می باشند ، بایستی برای ثبت نام این دانشگاه کارت اعتباری جداگانه به مبلغ 5/500 تومان خریداری نمایند.

4. مشخص نمودن کد رشته های مورد علاقه از دفترچه انتخاب رشته

رشته های بدون آزمون و با آزمون کاردانی به کارشناسی ، همگی در داخل دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی قرار دارند و متقاضیان ثبت نام بدون کنکور باید از کد رشته محل هایی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش می کنند ، انتخاب نماید.

5. وارد کردن رشته های انتخابی در فرم انتخاب رشته (تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته)

هر داوطلب می تواند حداکثر 50 کد رشته از دفترچه انتخاب رشته ، اتتخاب و در فرم انتخاب رشته قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره