تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا 99

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا 99

زمان نام نویسی آزمون استخدامی بانک سینا 99
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا 99

بانک های کشور طی دوره های مختلف با هدف ارائه خدمات بهینه و گسترده تر به مشتریان خود، اقدام به جذب نیروهای جدید و جایگزین می نمایند. افراد زیادی علاقه مند به فعالیت در زمینه شغلی بانکی می باشند و از همین رو لازم است که این متقاضیان، اقدامات لازم برای پذیرش در بانک ها را انجام دهند.

بانک سینا یکی از بانک های خصوصی ایرانی است که هر چند سال یک بار در راستای خدمت رسانی و اختصاص تسهیلات برتر، فراخوان جذب نیرو منتشر می نماید. داوطلبانی که تمایل دارند در این بانک مشغول به کار شوند می بایست از نظر حساسیت های شغلی سیستم بانکی، در رتبه و امتیاز خوبی قرار داشته باشند. بانک سینا در دوره های پذیرش نیرو، زمان هایی را برای ثبت نام داوطلبان مقرر می کند که متقاضیان باید نسبت به این فرصت ها هشیار بوده و شانس خود را برای اشتغال در بانک مذکور از دست ندهند.

کلیه مراحل مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا به صورت الکترونیکی بوده و از طریق سایت اختصاصی آن انجام می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا 99

در سال های اخیر، بانک سینا از روش اجرای آزمون استخدامی برای گزینش نیروهای خود استفاده می کند. بر این مبنا، در صورتی که موفق به اخذ نمره قابل قبولی در آزمون مربوطه شوند، به مراحل دیگر از جمله مصاحبه، معاینات پزشکی و… راه می یابند. این بانک در سال 99 نیز با همین روش جذب، اقدام به پذیرش نیروهای متخصص و مورد نیاز خود نموده است.

زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک سینا از تاریخ 15 الی 25 آذر ماه 99 تعیین شده است در نتیجه، افراد می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی این بانک در این بازه زمانی، مراحل نام نویسی خود را با در دست داشتن مدارک لازم به انجام برسانند. همچنین شما می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوید تا در صورت تعیین فرصت مجدد ثبت نام، اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید.

نحوه نام نویسی در آزمون استخدامی بانک سینا 99

متقاضیانی واجد شرایطی که پس از مطالعه منابع آزمون استخدامی بانک سینا، می خواهند برای ثبت مشخصات خود در سامانه ثبت نام استخدام بانک سینا اقدام نمایند، لازم است در گام اول داوطلبان به مطالعه راهنمای نحوه تکمیل فرم تقاضانامه موجود در سایت استخدام بانک سینا بپردازند و نسبت به تکمیل مدارک خود مطابق با مندرجات آگهی های راهنمای نام نویسی اقدام نمایند.

همچنین توجه نمایید ثبت نام در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه می باشد که تمام مراحل آن به صورت اینترنتی انجام می گیرد. متقاضیان می توانند طبق مراحل زیر در زمان مقرر فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانند:

  • ابتدا به سایت رسمی بانک سینا به نشانی sinabank.ir مراجعه نمایید.
  • در گام بعدی وجه ثبت نام را واریز کرده و مراحل نام نویسی را تا دریافت کد رهگیری ادامه دهید.
  • فرم تقاضانامه اینترنتی موجود در سایت را تکمیل فرمایید.
  • عکس پرسنلی خود که دارای ابعاد 4*3 و ویژگی های مشخص شده می باشد و مدارک مورد نیاز را در سامانه بارگذاری نمایید.

لازم به ذکر است که پس از واریز هزینه ثبت نام، این مبلغ به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد؛ بنابراین داوطلبان باید پیش از اقدام به نام نویسی، کلیه شرایط و الزامات را در نظر بگیرند. شرکت کنندگان در روز برگزاری آزمون می بایست کارت ورود به جلسه و همچنین کارت شناسایی یا ملی خود را به همراه داشته باشند تا هویت آن ها توسط مسئولین اجرایی آزمون مورد شناسایی قرار گیرد.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سینا 99 از چه تاریخی آغاز می گردد؟

ثبت نام اینترنتی متقاضیان از ساعت 8 صبح روز شنبه 15 آذرماه سال جاری آغاز می گردد و تا ساعت 24 روز سه شنبه 25 آذرماه سال 99 ادامه دارد.

2- چگونه می توان در آزمون استخدامی بانک سینا ثبت نام کرد؟

ثبت نام در این آزمون از طریق سایت بانک سینا انجام می شود که مراحل آن در این مقاله ذکر شده است.

3- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک سینا 99 چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر تاریخ دقیقی از زمان انتشار کارت ورود به جلسه این آزمون استخدامی برای سال 99 در دست نمی باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی