تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت 1400
زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند در آزمون دکتری وزارت بهداشت ثبت نام نمایند. این آزمون توسط مرکز سنجش و آموزش پزشکی برای گزینش داوطلبان در رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دارو سازی و دندانپزشکی برگزار می شود. ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، در زمان مقرر انجام خواهد شد که متقاضیان پس از شرکت در ثبت نام و ارسال مدارک، می بایست کد رهگیری خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت معمولا چند روز قبل از شروع زمان نام نویسی این آزمون بر روی سایت سنجش و آموزش پزشکی قرار می گیرد که شما می توانید برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام، دفترچه را با دقت مطالعه کنید.

پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون دکتری تخصصی ph.D سال 99 که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند و یا انصراف داده اند مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال 1400 نمی باشند.

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

پس از قرار گرفتن دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، علاقه مندانی که واجد شرایط نام نویسی در این آزمون هستند، می بایست با مراجعه به سایت مذکور، فرآیند تکمیل فرم تقاضانامه و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را به انجام برسانند. به همین منظور، لینک ثبت نام در سایت مربوطه در زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 یعنی از روز 12 لغایت 22 اسفند ماه 99 فعال خواهد بود. همچنین پرداخت هزینه نیز در همان سایت و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال می باشد (دارای رمز دوم هستند)، اجرا می شود.

معمولا مهلت مجددی برای متقاضیانی که از فرآیند ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت جامانده اند یا تمایل به ویرایش اطلاعات خود را دارند، در نظر گرفته می شود. بنابراین داوطلبان می توانند در تمدید زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت یعنی از روز یکشنبه 19 لغایت سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400 اقدامات لازم را به جهت نام نویسی خود انجام دهند.

نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون دکتری 1400 در رشته های گروه پزشکی را دارند، می توانند با کمک راهنمای تصویری زیر نسبت به ثبت نام خود در سایت اقدام نمایند. البته توصیه ما به تمامی داوطلبان این است که پیش از انجام فرآیند ثبت نام حتما از شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و مدارک ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت آگاهی کامل داشته باشند که برای اطلاع از جزئیات آن ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

  • به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه کنید و در هنگام ورود به سایت بر روی گزینه “دکتری تخصصی ph.D” کلیک نمایید.
  • در این مرحله، با انتخاب گزینه “ارسال مدارک – ثبت نام جدید” وارد صفحه جدیدی می شوید.
  • در این قسمت، مطابق تصویر زیر گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید.
  • در این مرحله باید “کد ملی” خود را وارد نمایید. با وارد نمودن کدملی، شما ملزم به پرداخت هزینه آزمون خواهید بود تا فرم ثبت نام برایتان نمایان شود. با کلیک بر روی “پرداخت الکترونیکی” و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، مبلغ تعیین شده را توسط کارت بانکی عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم پرداخت نمایید.

 

 

 

با پرداخت هزینه، مجددا وارد سایت شده و با درج کد ملی خود در قسمت مشخص (مطابق مرحله قبل) ثبت نام خود را انجام دهید. چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید باید هزینه هر یک را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

علاقه مندان می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت، با فراهم آوردن مدارک ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت نسبت به نام نویسی خود در سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اقدام نمایند. همچنین شما می توانید برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان ثبت نام در این آزمون از روز 12 اسفند ماه آغاز و در 22 اسفند 99 در نظر گرفته شد که این بازه زمانی از تاریخ 19 لغایت 21 اردیبهشت ماه 1400 تمدید شد.

2- ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 از طریق چه سایتی انجام می گیرد؟

شما می توانید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir در تاریخ مقرر نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایید.

3- آیا در زمانی که برای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است، می توان به اصلاح و ویرایش اطلاعات نیز پرداخت؟

بله، این امکان برای داوطلبانی که قصد دارند تا اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند در نظر گرفته شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری