پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99

زمان و مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99

اکثر داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند، معمولا از طریق ثبت نام کارشناسی ارشد در شیوه پذیرش با آزمون این مقطع شرکت میکنند. اما متقاضیانی که قصد دارند از روش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شوند، دو راه را پیش رو دارند، اولین آن استفاده از سهمیه استعداد درخشان ارشد است و بعدی نیز ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 می باشد. در این مطلب قصد داریم به پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پرداخته و شما را از جزئیات مربوط به ثبت نام آن آگاه نماییم.

متقاضیان جهت نام نویسی در پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، می بایست ابتدا در آزمونی که توسط دانشگاه پیام نور طراحی و برگزار می شود شرکت نمایند و پس از کسب حدنصاب نمرات آزمون می توانند تحصیل خود را در این مقطع آغاز نمایند.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در مهلت مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99

معمولا با شروع ثبت نام این مقطع، دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 در سایت sanjesh.org قرار داده می شود و متقاضیان می توانند براساس مندرجات این دفترچه، در زمان اعلام شده، نسبت به بارگذاری مدارک ثبت نام  ارشد فراگیر پیام نور 99 و نام نویسی خود اقدام نمایند.

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور امسال به دلیل این که قبلا تصمیم به حذف آن گرفته شده بود، نسبت به سال گذشته با تاخیر همراه می باشد و مطابق با آخرین اطلاعیه سازمان سنجش در این زمینه، داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 می بایست از روز چهارشنبه 5 لغایت چهارشنبه 12 آذر 99 ثبت نام خود را به انجام برسانند.

زمان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

معمولا پس از اتمام زمان نویسی، سازمان سنجش اقدام به تمدید مهلت ثبت نام می کند تا داوطلبانی که بنا به هر دلیلی از جمله کامل نبودن مدارک، موفق به ثبت نام نشده اند، در این مهلت مجدد ثبت نام خود را انجام دهند. در سال گذشته تمدید زمان ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نیمه اول آبان ماه صورت گرفت. زمان بندی دقیق نام نویسی فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 99 به محض اعلام، در این مطلب اطلاع رسانی می گردد همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این خصوص آگاه شوید.

راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

علاقه مندان به شرکت در پذیرش فراگیر ارشد پیام نور در یک آزمون داخلی که از منابع دروس و کتب ترم اول کارشناسی ارشد رشته مربوطه مطرح می گردد شرکت نموده و در صورتی که موفق به اخذ امتیاز و نمرات لازم گردند، می توانند تحصیلات خود در این مقطع را آغاز نمایند. متقاضیان می بایست پس از پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و مطابق با مراحل زیر انجام می گیرد.

 • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و از منوی سمت راست سایت گزینه “پیام نور” را انتخاب کنید.
 • در این بخش بر روی لینک “ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم)” کلیک نمایید.
 • اکنون از منوی موجود در سمت راست گزینه “خرید کارت” را انتخاب کنید.
 • در این صفحه، دکمه رادیویی “آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم)” را بفشارید و سپس گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.
 • در صفحه ای که گشوده خواهد شد اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و سپس مجددا بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک فرمایید.
 • در این مرحله، سیستم به شما یک شماره پیگیری پرداخت ارائه می کند که لازم است آن را یادداشت نمایید تا در صورت بروز مشکل در روند پرداخت، مورد استفاده قرار دهید.
 •  در صورتی که اطلاعات نشان داده شده مورد تایید شما قرار گرفت، تیک مربوط به گزینه “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” را فعال کرده و بر روی گزینه “ادامه روند پرداخت” کلیک نمایید.
 • پس از انتقال به درگاه پرداخت اینترنتی، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و گزینه “پرداخت” را انتخاب نمایید.
 • پس از تکمیل فرآیند خرید کارت اعتباری مربوطه، سیستم به شما یک سریال 12 رقمی ثبت نام خواهد داد که لازم است نسخه چاپی آن را تهیه کرده و نزد خود نگه دارید.
 • جهت تکمیل فرآیند ثبت نام، مجددا به صفحه اول بازگشته و با استفاده از شماره سریال ثبت نامی که بعد از خرید کارت اعتباری از سامانه دریافت کرده اید، سایر مراحل را در پیش بگیرید.
 • با ورود به صفحه جدید می بایست اسکن یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg را بارگذاری کرده و بعد از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و ثبت آن ها، کدپیگیری ثبت نام را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که ثبت نام شما زمانی انجام شده است که سامانه کدپیگیری به شما ارائه دهد در غیر این صورت می بایست مجددا نسبت به وارد نمودن اطلاعات خود و ثبت آن ها بپردازید

شرکت در آزمون کتبی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مستلزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می باشد که به طور معمول چند روز قبل از زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. داوطلبان می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 از مباحث مطرح شونده در این آزمون مطلع شده و با استفاده از منابع معتبر و مناسب، شانس قبولی خود را بالاتر ببرند. اگر نیاز به دریافت جزئیات بیشتری در این زمینه هستید، بر روی لینک های موجود کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 99 چه زمانی انجام می شود؟

احتمالا در اواخر آبان ماه زمان دقیق ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 99 اعلام می گردد.

2- از طریق کدام سایت می توان نسبت به ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اقدام کرد؟

ثبت نام این مقطع از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- پذیرش فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بر چه اساسی می باشد؟

ثبت نام متقاضیان فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بر اساس شرکت داوطلبان در آزمون داخلی این دانشگاه و کسب حدنصاب نمره می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ نظر

 1. Avatar

  انتخاب شیوه پژوهشی یا آموزش محور در مقطع ارشد دست خودمونه ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام. بله شما در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور می توانید می توانید نوع سیستم آموزشی را در صورت ارائه شدن، انتخاب نمایید.

 2. Avatar

  درود
  زمان ثبت نام و دروس مورد نظر کارشناسی ارشد هنر پیام نور را بفرمایید
  سپاس

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مهلت شرکت در آزمون ارشدفراگیر نوبت بیستم(۱۳۹۸) به پایان رسیده است.لازم به ذکر است چنانچه تمایل به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته(۱۳۹۹) را داشته باشید ، می توانید در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام در این آزمون نام نویسی نمایید.

 3. Avatar

  باسلام من کارشناسی رشته مدیریت دارم می خواهم در رشته حقوق ارشد پیام نور ۹۸شرکت کنم چه کار باید بکنم

 4. Avatar

  سلام ببخشیدظرفیت برای ارشد روانشناسی بالینی یا روانشناسی عمومی در قزوین و حومه یا کرج هست

  • ایران مشاوره

   با سلام
   کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور برای سال ۹۷ و رشته روانشناسی بالینی تنها در استان تهران و با ظرفیت ۲۰ نفر ارائه گردید، همچنین رشته روانشناسی عمومی در قزوین ارائه نشده بود و برای استان البرز با ظرفیت ۲۰ نفر دانشجو پذیرش کرده است.

دریافت مشاوره