چهارشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

مهلت ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 98
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از دانشگاه هایی که با هدف ارتباط هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه ها ایجاد شده است و همواره در جهت ارتقاء شغلی و سطح مهارت دانشجویان (به ویژه دانشجویان شاغل) می کوشد ، دانشگاه علمی کاربردی است. این دانشگاه معمولا در دو نیمسال مهر و بهمن و در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، به صورت بدون کنکور ، از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد.

در واقع از مزایای دانشگاه علمی کاربردی می توان به رشته های متنوعی اشاره کرد که به صورت بدون کنکور ارائه می شوند و موجب ترغیب بسیاری از افراد به تحصیل در این دانشگاه ها شده اند. از لحاظ اعتبار مدرک دانشگاه های علمی کاربردی باید بگوییم که این دانشگاه تحت نظارت وزارت علوم ایجاد شده است و از همین رو مدرک صادرشده از سوی آن نیز کاملا معتبر بوده و قابل استفاده در ارگان ها و سازمان های مختلف می باشد.

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، به صورت بدون کنکور از داوطلبان واجد شرایط ، ثبت نام به عمل می آورد.

زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه 98

تمامی داوطلبان واجد شرایط ثبت نام علمی کاربردی 98 که علاقه مند به تحصیل در مقطع کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه هستند ، می توانند در دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه ، نسبت به ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98 اقدام کنند. اما اگر داوطلبی به هر دلیل موفق به ثبت نام و انتخاب رشته در ترم تحصیلی مهر ماه نشود و یا مورد پذیرش هیچ یک از واحدهای دانشگاهی علمی کاربردی مهر ماه قرار نگیرد ، می تواند در فرآیند نام نویسی نیمسال تحصیلی دوم (بهمن ماه) دانشگاه علمی کاربردی شرکت کند.

زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98 در نیمسال تحصیلی دوم ، معمولا از اواخر دی ماه آغاز شده و تا اوایل بهمن ماه ادامه دارد. با توجه به برگزاری تکمیل ظرفیت علمی کاربردی 98 از روز 2 الی 13 آذر ماه ، برخی بر این باورند که این فرآیند ، همان پذیرش بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی است. در مقابل این فرضیه نمی توان پاسخ قطعی داد و باید منتظر اطلاعیه هایی باشیم که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. از همین رو شما داوطلبان گرامی می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی پیگیر آخرین اخبار مربوط به ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 98 باشید.

تمدید مهلت نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 98

معمولا فرصتی که برای فرآیند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در نظر گرفته می شود ، مشمول تمدید می گردد. اگر زمان ثبت نام در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 98 را همان 2 الی 13 آذر ماه در نظر بگیریم ، باید بگوییم که سه روز پایانی آن مهلت مجددی بود که در اختیار داوطلبان قرار گرفت ؛ اما اگر دانشگاه علمی کاربردی مجددا در بهمن ماه نیز از علاقه مندان تحصیل در این دانشگاه ها ثبت نامی به عمل آورد ، احتمال تمدید مهلت نام نویسی برای آن وجود دارد.

لازم به ذکر است که معمولا ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، به صورت حضوری انجام می شود. به این شکل که داوطلبان با دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه ، رشته مورد نظر خود را انتخاب می کنند و با مراجعه به واحد آموزشی ارائه دهنده ، مراحل ثبت نام را به ترتیب سپری می نمایند. همان گونه که می دانید دانشگاه علمی کاربردی جزو دانشگاه های شهریه پرداز است و با کلیک بر روی لینک شهریه دانشگاه علمی کاربردی98 می توانید به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آن ، بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره