یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان انتشار دفترچه شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، آزمونی است که از سال 1393 به منظور تست و گزینش کارجویان جهت استخدام نیروهای متخصص در ارگان های مختلف کشور، به صورت یکپارچه و هماهنگ برگزار می شود. به طور قطع می توان این آزمون را به عنوان فرصتی بسیار مناسب برای افرادی که به استخدام در ارگان های دولتی علاقه مند هستند و امید به کار در وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی دارند، در نظر گرفت.

هر ساله سازمان ها، وزارت خانه ها، ادارات و نهادهای مختلف کشوری مانند وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش، مرکز آمار، سازمان پزشکی قانونی، هواشناسی، شیلات و… نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون جذب می نمایند که زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی می گردد.

 دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

(جهت دانلود دفترچه، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مطابق با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 در تاریخ 20 شهریور ماه منتشر شد.

زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد، این است که متقاضیان باید قبل از ثبت نام و شرکت در آزمون، اطلاعاتی از نکات و شرایط نام نویسی داشته باشند که تمام این جزئیات در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ذکر شده است.

با توجه به این که آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سالیانه فقط یک بار و به صورت سراسری و هماهنگ برگزار می شود، آگاهی از بازه زمانی ثبت نام جهت تکمیل مراحل نام نویسی بسیار حائز اهمیت خواهد بود. فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در هشتمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، در تاریخ 20 شهریور ماه سال 99 انجام شد که همزمان با آن، دفترچه راهنمای ثبت نام نیز که شامل جزئیات مهم در خصوص برگزاری این آزمون از جمله شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد، در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

نحوه دریافت دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

همانطور که گفته شد، بهترین کار برای متقاضیانی که تمایل به استخدام در نهادها و دستگاه های دولتی دارند این است که قبل از این که به ثبت نام آزمون استخدامی اقدام نمایند، ابتدا دفترچه آزمون های استخدامی دستگاه اجرایی را به دقت مطالعه فرموده تا با شرایط و ضوابط استخدام، مدارک مورد نیاز و تمام جزئیات آن آشنا شوند. علاوه بر قوانین و شرایط ثبت نام و استخدام دستگاه های اجرایی 99، لیست رشته های مورد نیاز آزمون، سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و مقاطع تحصیلی مجاز به ثبت نام نیز از سوی شرکت ها و سازمان های متقاضی در دفترچه ذکر و توضیح داده شده است.

اکنون برای دریافت و دسترسی به دفترچه آزمون استخدامی کافیست از تاریخ 20 شهریور ماه 99، به سایت سنجش و آموزش کشور به نشانی الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه نمایید و دفترچه مربوطه دوره هشتم آزمون استخدامی دستگاه اجرایی را دانلود کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین، نکات و شرایط مورد نیاز، به کانال تلگرام آزمون های استخدامی مراجعه فرمایید.

 دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

(جهت دانلود دفترچه، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

استخدام در ارگان ها و مراکز دولتی معمولا به دو مرحله تقسیم بندی می شود که مرحله اول آن آزمون استخدامی می باشد و معمولا توسط سازمان سنجش برگزار می شود، اما مرحله دوم آن شامل مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می شود. اجرای این روند، بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی انجام می شود، به این صورت که با مراجعه به مکان برگزاری آزمون مصاحبه، در زمان مصاحبه آزمون استخدامی، مدارک و صلاحیت شما به صورت حضوری مورد بررسی داوران و کارشناسان قرار خواهد گرفت. بعد از طی کردن مراحل فوق نوبت به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می رسد که نشان دهنده پذیرش یا عدم پذیرش شماست.

 

سوالات متداول

1- انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی در چه تاریخی است؟

انتشار دفترچه آزمون استخدامی همزمان با شروع ثبت نام آزمون، از روز 20 شهریور ماه 99 انجام خواهد شد.

2- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از چه طریقی منتشر می شود؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود که لینک دانلود آن در این مقاله نیز قرار داده شده است.

3- دفترچه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی به توضیح چه مطالبی پرداخته است؟

در دفترچه فوق شرایط و ضوابط استخدام، مدارک مورد نیاز، تمام قوانین و جزئیات آزمون استخدام و... ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی