تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400
زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، آزمونی است که از سال 1393 به منظور تست و گزینش کارجویان جهت استخدام نیروهای متخصص در ارگان های مختلف کشور، به صورت یکپارچه و هماهنگ برگزار می شود. به طور قطع می توان این آزمون را به عنوان فرصتی بسیار مناسب برای افرادی که به استخدام در ارگان های دولتی علاقه مند هستند و امید به کار در وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی دارند، در نظر گرفت.

هر ساله سازمان ها، وزارت خانه ها، ادارات و نهادهای مختلف کشوری مانند وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش، مرکز آمار، سازمان پزشکی قانونی، هواشناسی، شیلات و… نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون جذب می نمایند. بنابراین داوطلبان می بایست با مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، ابتدا از تمامی نکات و ضوابط آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اطلاع پیدا کنند و سپس در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اقدامات لازم را به انجام برسانند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 

 دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دانلود دفترچه، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1400 تا پایان فروردین ماه به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد.

زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد، این است که متقاضیان باید قبل از ثبت نام و شرکت در آزمون، اطلاعاتی از نکات و شرایط نام نویسی داشته باشند که تمام این جزئیات در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ذکر شده است.

با توجه به این که آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ممکن است سالیانه فقط یک بار و به صورت سراسری و هماهنگ برگزار شود، آگاهی از بازه زمانی ثبت نام جهت تکمیل مراحل نام نویسی بسیار حائز اهمیت خواهد بود که این مورد نیز هر ساله در راهنمای نام نویسی آزمون بیان می گردد. طبق آخرین اخبار منتشر شده در سال 1400، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه ها اجرایی نیز که شامل جزئیات مهم در خصوص برگزاری این آزمون از جمله شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد، تا پایان فروردین ماه سال جاری منتشر خواهد شد اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از زمان دقیق انتشار آن مطلع شوید.

نحوه دریافت دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

همان طور که گفته شد، بهترین کار برای متقاضیانی که تمایل به استخدام در نهادها و دستگاه های دولتی دارند این است که قبل از این که به ثبت نام آزمون استخدامی اقدام نمایند، ابتدا دفترچه آزمون های استخدامی دستگاه اجرایی را به دقت مطالعه فرموده تا با شرایط، ضوابط استخدام، مدارک مورد نیاز و تمام جزئیات آن آشنا شوند. علاوه بر قوانین و شرایط ثبت نام و استخدام دستگاه های اجرایی 1400، لیست رشته های مورد نیاز آزمون، سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و مقاطع تحصیلی مجاز به ثبت نام نیز از سوی شرکت ها و سازمان های متقاضی در دفترچه ذکر و توضیح داده شده است.

اکنون برای دریافت و دسترسی به دفترچه آزمون استخدامی کافیست در زمان مقرر به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی الکترونیکی sanjesh.org مراجعه نمایید و دفترچه مربوطه دوره نهم آزمون استخدامی دستگاه اجرایی با کلیک بر روی لینک مربوطه دانلود کنید. همچنین به منظور تسهیل روند دسترسی به دفترچه نام نویسی آزمون استخدامی 1400 به محض انتشار، لینک آن در جدول زیر قرار داده می شود.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 

 دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دانلود دفترچه، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(به محض انتشار،لینک فوق فعال می گردد.)

استخدام در ارگان ها و مراکز دولتی معمولا به دو مرحله تقسیم بندی می شود که مرحله اول آن آزمون استخدامی می باشد و معمولا توسط سازمان سنجش برگزار می شود، اما در مرحله بعد، داوطلب می بایست در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شرکت نماید. اجرای این روند، بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی انجام می شود، به این صورت که با مراجعه به مکان برگزاری آزمون مصاحبه، در زمان مصاحبه آزمون استخدامی، مدارک و صلاحیت شما به صورت حضوری مورد بررسی داوران و کارشناسان قرار خواهد گرفت. بعد از طی کردن مراحل فوق نوبت به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می رسد که نشان دهنده پذیرش یا عدم پذیرش شماست.

 

سوالات متداول

1- انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1400 در چه تاریخی است؟

مطابق با آخرین اخبار منتشر شده، این دفترچه تا پایان فروردین ماه 1400 در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

2- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از چه طریقی منتشر می شود؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

3- دفترچه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی به توضیح چه مطالبی پرداخته است؟

در دفترچه فوق شرایط و ضوابط استخدام، مدارک مورد نیاز، تمام قوانین و جزئیات آزمون استخدام و... ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی