تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی 98
زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

استخدام در دستگاه های اجرایی ، تنها به شرکت در آزمون ختم نمی شود. افرادی که پس از ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 مورد قبول واقع شوند ، می بایست در جلسه مصاحبه ای که زمان و مکان آن از سوی سازمان مربوطه مشخص می شود ، شرکت نمایند. حدودا این جلسه ، به فاصله دو تا سه ماه پس از برگزاری آزمون تنظیم می شود. با توجه به این که چند برابر ظرفیت پذیرش دستگاه های اجرایی ، از میان شرکت کنندگان ، دعوت به مصاحبه می شوند ، می توان گفت رمز قبولی افراد ، در آمادگی کامل نسبت به مباحثی مانند اخبار جهان ، احکام ، سیاست و … می باشد.

داوطلبان جهت اطلاع از زمان و مکان مصاحبه ، باید به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 98

تا کنون مشاهده نشده است که در رابطه با زمان مصاحبه در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 98 حرفی به میان آمده باشد. از همین رو تا زمانی که از سایت های مربوطه اعلام نشود ، نمی توان در رابطه با زمان دقیق آن صحبت کرد. داوطلبانی که با اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی متوجه شوند که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده اند و لازم است مدارکشان مورد بررسی قرار گیرد ، می بایست از روز 17 دی ماه به سایت دستگاه اجرایی مورد نظر خود مراجعه نمایند و اقدامات لازم را انجام دهند.

مدت زمانی که پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت باید اقدامات لازم جهت بررسی مدارک را انجام دهند ، به علت تاخیر در اعلام نتایج آن ها از روز 23 دی ماه آغاز شد.

داوطلبانی که پس از بررسی مدارک ، مورد تایید قرار گیرند ، به اندازه چند برابر ظرفیت مورد نیاز هر ارگان ، دعوت به مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی 98 می شوند که می بایست پس از اعلام نتایج این آزمون در روز 27 بهمن ماه ، به سایت دستگاه اجرایی مورد نظر مراجعه کنند و از جزئیات جلسه مصاحبه خود مطلع گردند.

به علت شیوع ویروس کرونا در برخی از نواحی کشور و پیشگیری از توسعه آن ، تمامی مصاحبه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از روز 10 الی 14 اسفند ماه ، لغو گردید. بنابراین جهت اطلاع از زمان جدید مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، شما عزیزان می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی عضو شده و پیگیری های لازم را انجام دهید.

نکاتی در رابطه با مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

معمولا افراد در رابطه با جلسه مصاحبه و مسائلی که به آن پرداخته می شود ، اطلاعات جامع و دقیقی ندارند. شاید دورادور و از طریق اطرافیان ، با برخی از سوالاتی که پرسیده می شود ، آشنا باشند اما همین کافی نیست. داوطلبان جهت حضور در جلسه مصاحبه ضمن دانش لازم برای پاسخ دهی به سوالات ، باید از نحوه برخورد و برقراری ارتباط با مصاحبه کنندگان نیز اطلاع داشته باشند. از همین رو توجه شما را به موارد زیر جلب می نماییم.

 

 • با اعتماد به نفس در جلسه مصاحبه ، حضور یابید.
 • آرامش و خونسردی خود را حفظ کرده و با روی گشاده با طرف مقابلتان برخورد کنید.
 • اگر جواب سوالی را نمی دانید طفره نرفته و جواب های نامربوط ندهید ، به راحتی و محترمانه عدم اطلاع خود را ابراز نمایید.
 • به اندازه کافی آماده باشید تا در رابطه با مهارت ها و سوابق تحصیلی و شغلی خود ، بحث کنید.
 • نکته ای که بسیار حائز اهمیت است ، دیر نکنید! حداقل 10 الی 15 دقیقه قبل از شروع مصاحبه در مکان مورد نظر ، حضور یابید.
 • تا جایی که ممکن است با ظاهری آراسته برای مصاحبه حاضر شوید.
 • و …

برخی از مواردی که باید مورد توجه دعوت شدگان به مصاحبه قرار گیرد ، ذکر شد اما در کنار این ها لازم است نسبت به برخی مسائل هم اطلاعات داشته باشید. یقینا هیچ فردی بنا به ظاهر آراسته اش مورد پذیرش قرار نمی گیرد! بلکه تنها یک نکته مثبت برای وی به حساب می آید. از همین رو برخی از مباحثی که مصاحبه کنندگان به آن ها می پردازند به شرح زیر است.

 • سوالات احکام اسلامی
 • مسائل عقیدتی سیاسی
 • وقایع تاریخی و مناسبت ها
 • اطلاعات و دانستنی های مهم دینی

برخی از دستگاه ها ، علاوه بر مسائل این چنینی به سوالات روان شناختی نیز می پردازند. گاهی اوقات افراد توسط آزمون هوش ، مورد ارزیابی سازمان مربوطه قرار می گیرند. بنابراین نمی توان گفت اگر بر دانش خاصی تسلط داشته باشید ، با موفقیت از جلسه مصاحبه بیرون خواهید آمد. بلکه باید مجموعه ای از موارد فوق را به طور هم زمان داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از لینک های استفاده شده در مطلب و هم چنین مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی98 و رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 بهره ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی