خانه تیزهوشان زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402
زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

بعد از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و در زمان اعلام نتایج، داوطلبانی که در انتظار نتیجه هستند در استرس و هیجان پذیرفته شدن در این آزمون بسر می برند. با مشخص شدن زمان دقیق این فرآیند و اعلام جواب آزمون ورودی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب نمره نشده اند می بایست در اسرع وقت جهت نام نویسی در مدارس دیگر اقدام نمایند. معمولا نتایج این آزمون تا دوماه پس از زمان برگزاری منتشر می گردد.

لینک مستقیم ورود به سایت اعلام نتایج مدارس تیزهوشان نهم به دهم

لینک مستقیم دریافت نتایج آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در دوم مرداد ماه 1401 از طریق  سایت پادا منتشر شد.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 همانند فرآیند ثبت نام آن به صورت اینترنتی از طریق سایت پادا انجام می پذیرد. اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در روز یکشنبه دوم مرداد ماه سال جاری منتشر شده است، از این رو شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت پادا به آدرس pada.medu.ir، نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم دوره متوسطه دوم به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان با مراجعه به پنل شخصی خود درسایت pada.medu.ir، می توانند نسبت به دریافت کارنامه خود مطابق با راهنمای زیر اقدام نمایند.

  • ورود به پایگاه اطلاع رسانی دبیرستان های استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir و یا مراجعه به سامانه pada.medu.ir و کلیک بر روی گزینه “اعلام نتایج تیزهوشان”

مرحله اول اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

  • درج نام کاربری و رمز عبور پادا و سپس فشردن گزینه “ورود کاربران”

مرحله دوم اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

  • در این مرحله، مشاهده نام مدرسه به منزله پذیرش در آزمون بوده و در صورت عدم قبولی، هیچ مدرسه ای نمایش داده نخواهد شد.

وضعیت قبولی داوطلبان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

تمامی کسانی که مراحل بالا را برای دیدن نتایج آزمون تیزهوشان طی کرده اند، برای دریافت نتایج با سه حالت رو به رو می شوند:

عبارت پذیرفته شده: افرادی که با این عبارت مواجه می شوند به این معناست که آن ها در یکی از مدارس تیزهوشان که جزو اولویت های آنان بوده است پذیرفته شده اند که می بایست در زمان مشخص، با همراه داشتن مدارک لازم به صورت حضوری به مدرسه ای که در آن قبول شده اند مراجعه نمایند.

عبارت پذیرفته نشده: مشاهده این عبارت به منظور عدم قبولی دانش آموز در هیچ یک از مدارس تیزهوشان که انتخاب کرده است، می باشد.

عبارت عدم انتخاب: کسانی که این عبارت را در قسمت نتایج مشاهده می نمایند به این دلیل است که آنان در هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان، این مدارس را جزو اولویت های خود انتخاب نکرده اند.

دریافت کارنامه

افراد پذیرفته نشده، حدودا یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون می توانند با دریافت کارنامه، نتیجه خود را به صورت دقیق تر (تعداد پاسخ های غلط و صحیح) مشاهده نمایند. همچنین داوطلبانی که نسبت به نتایج خود ناراضی هستند، می توانند از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس استعداد های درخشان، درخواست تجدید نظر خود را به ثبت برسانند. با کلیک بر روی گزینه“دریافت کارنامه” می توانید تعداد پاسخ های غلط و صحیح دانش آموز را مشاهده کنید.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هفتم مرحله چهارم

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

افرادی که پس از مشاهده نتایج خود نسبت به کارنامه ای که منتشر شده است معترض باشند، می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند. زیرا همزمان با منتشر شدن کارنامه مذکور، لینکی به عنوان “اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402” در سامانه آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان فعال شده و در دسترس این گونه از دانش آموزان متقاضی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که زمان اعتراض به نتایج این آزمون از تاریخ 5 تا 10 مرداد ماه سال جاری می باشد.

سوالات متداول

1- اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 در چه زمانی اعلام می گردد؟

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعداد های درخشان در دوم مرداد ماه 1401 منتشر شد.

2- نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 از کدام سایت منتشر می شود؟

جهت دریافت نتایج خود می بایست به سایت pada.medu.ir مراجعه نمایید.

3- رمز همگام خود را برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 چگونه دریافت کنیم؟

دانش آموزان می توانند با مراجعه به مدرسه خود و یا انتخاب گزینه رمز خود را نمیدانم در سایت اعلام نتایج، این کد را مجددا دریافت کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج سمپاد