سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 از تاریخ 12 خرداد آغاز و تا 24 خرداد ماه ادامه یافت به محض اتمام بازه زمانی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با تعداد زیادی تماس مواجه شدند که پرتکرارترین سوال در مورد زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به این پرسش پر تکرار داوطلبان کنکور ارشد 97 پاسخ دهیم. نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 در روز 12 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. با کلیک بر روی لینک مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون ارشد سراسری 97 می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایید.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

همانطور که گفته شد نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 12 شهریور ماه اعلام خواهد شد. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد در جریان آخرین اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 قرار بگیرید. در رابطه با نحوه مشاهده نتایج نیز لازم به ذکر است که پس از مراجعه به قسمت کارشناسی ارشد سایت سازمان سنجش می بایست بر روی گزینه ” اعلام نتایج ” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که امکان دسترسی به نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری 97 را از سه روش مختلف برای شما فراهم خواهد کرد.

  1. در روش اول از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه می توانید نتایج را مشاهده کنید.
  2. در روش دوم از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه می توانید نتایج را مشاهده کنید.
  3. در روش سوم  از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانید نتایج را مشاهده کنید.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

ممکن است پس از مشاهده نتایج انتخاب رشته خود، نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشید. خبر خوب این است که شما در صورتی که نسبت به اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری اعتراض داشته باشید، با مراجعه به قسمت سیستم ارسال درخواست سایت سازمان سنجش، اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام شده ثبت نمایید. هر ساله داوطلبان زیادی با ناامیدی با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند و از کارشناسان مرکز می پرسند که آیا اعتراض به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری فایده ای هم دارد؟ آیا به اعتراض ما رسیدگی خواهد شد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم بله، به اعتراض شما رسیدگی خواهد شد و پاسخ آن از طریق سایت سنجش به اطلاع شما خواهد رسید. بنابراین ناامید نشوید و چنانچه پس از مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 احساس کردید اشتباهی رخ داده حتما با مراجعه به سایت مذکور اعتراض خود را ثبت نمایید. در صورت تمایل می توانید ثبت اعتراض خود را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره بسپارید. برای این کار کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید