خانه پذیرش بدون کنکور زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

تاریخ اعلام نتایج بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی 1401
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

به دلیل نیاز به مراکز آموزشی متعدد در کشور، تعدادی از دانشگاه ها در بخش غیردولتی تاسیس شدند که از میان آن ها، میتوان به دانشگاه غیرانتفاعی اشاره کرد. افرادی که تمایل دارند در دانشگاه های غیر دولتی به تحصیل بپردازند، نیازی به شرکت در یک آزمون مجزا ندارند. دانشگاه غیر انتفاعی نیز علاوه بر پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری، از داوطلبان به صورت بدون کنکور نیز ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به طور معمول هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود.

افرادی که در هر یک از بازه های زمانی مذکور مراحل پذیرش خود را طی نموده اند، دغدغه اطلاع از نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را نیز دارند که در ادامه به شرح جزئیات مربوط به فرآیند اعلام نتایج بدون کنکور این دانشگاه می پردازیم.

لینک مستقیم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 1401

نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در روزدوشنبه 28 شهریور ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام گردید.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

بر اساس اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دانشجویان در بیش از 85 درصد از رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم و یا معدل کل مقطع کاردانی) آن ها صورت می گیرد. با توجه به این که پذیرش بدون کنکور این دانشگاه برای دو نیمسال اول و دوم تحصیلی در بازه های زمانی متفاوتی انجام می گیرد، طبیعتا نتایج آن نیز به طور جداگانه منتشر خواهد شد.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور مهر ماه

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای نیمسال مهرماه در روز دوشنبه 28 شهریور ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام گردیده است که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه عملکرد خود مطلع شوند که در ادامه نحوه مشاهده نتایج برای داوطلبان قرار داده شده است.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور بهمن ماه

با توجه به اینکه چند سالی است نتایج پذیرش دانشگاه غیر انتفاعی به صورت اینترنتی منتشر می گردد، داوطلبان می بایست در زمان مقرر اقدام به دریافت نتایج خود با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمایند. بنا بر آنچه در سال های گذشته انجام گرفت احتمال می رود نتایج این دوره از پذیرش در نمیسال بهمن ماه، نیمه دوم دی ماه 1401 به اطلاع داوطلبان برسد. در صورتی که زمان دقیق این فرآیند مشخص شود، از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

نتایج داوطلبانی که نسبت به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 اعلام علاقه مندی کرده بوند، با توجه به شیوه نام نویسی آن ها مشخص خواهد شد. در سال های گذشته که ثبت نام و انتخاب رشته بی آزمون ترم بهمن به صورت حضوری انجام می شد، نتایج مربوطه نیز از طریق سایت دانشگاه پذیرنده به داوطلبان ابلاغ می گردید.

با توجه به تغییر در نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی و انجام آن به روش الکترونیکی، می توان گفت که متقاضیان باید از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی به نشانی sanjesh.org پیگیر نتایج این مرحله باشند. مشاهده نتایج در طی مراحل زیر صورت می گیرد.

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب بخش “سراسری” از منوی رنگی سمت راست صفحه
  1. مرحله اول اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری
  • کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1401 ( نیمسال مورد مهر ماه ) ″

مرحله دوم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

  • ورود به صفحه کاربری از طریق درج شماره پرونده، شماره شناسنامه و در نهایت فشردن “مشاهده نتیجه”

مرحله سوم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

نکات مهم پذیرفته شدگان

  • داوطلبان پذیرفته شده باید در تاریخ مقرر به انجام اقدامات لازم برای نام نویسی خود بپردازند در غیر این صورت انصراف خود را از پذیرش اعلام کرده اند.
  • پذیرفته شدگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مرحله اولیه درصورت قبولی در این مرحله نیز باید صرفا در رشته محل قبولی جدید به تحصیل بپردازند.
  • پذیرفته شدگان بدون کنکور، نیازی به انصراف از دانشگاه قبولی قبلی خود ندارند و با آن ها مطابق ضوابط پذیرش دانشجویان انتقالی رفتار خواهد شد.
  • برای قبولی های مرحله بدون کنکور، تحویل گرفتن مدارک ثبت نامی از دانشگاه قبلی و ارائه آن به موسسه پذیرنده جدید الزامی می باشد.

 پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401  داوطلبان می توانند درخواست های خود را از طریق سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی به نشانی darkhast.sanjesh.org با سازمان سنجش آموزش کشور در میان گذاشته و نتایج آن را از طریق rahgiri.sanjesh.org پیگیری نمایند. شایان ذکر است که این درخواست ها می بایست به همراه دلایل و مستندات لازم ثبت گردند تا نسبت به آن ها ترتیب اثر داده شود.

 

سوالات متداول

1- نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 ورودی مهر ماه چه زمانی اعلام شد؟

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی در روز دوشنبه 28 شهریور ماه 1401 اعلام گردید.

2- مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی از چه طریقی امکان پذیر است؟

نتایج ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org اعلام می گردد.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 وجود دارد؟

بله، اعتراض به نتایج از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره