تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری علوم پزشکی 99
زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی در رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دارو سازی و دندان پزشکی در تمامی دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد از دو طریق آزمون کتبی و آزمون شفاهی (مصاحبه) صورت می پذیرد. داوطلبانی که مرحله آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و برای بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری خود با توجه به جدول زمان بندی دانشگاه های پذیرنده در مرحله مصاحبه شرکت کرده اند می توانند نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را در شهریور ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت نمایند. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری در جریان آخرین اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 قرار بگیرید.

نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir منتشر خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

با توجه به جدول زمان بندی منتشر شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی ، داوطلبانی که از اواخر مرداد ماه تا نیمه اول شهریور ماه در مرحله مصاحبه دکتری وزارت بهداشت شرکت کرده اند می توانند در هفته آخر شهریور ماه نتایج نهایی مصاحبه خود را دریافت نمایند. برای دریافت کارنامه نهایی خود مستلزم طی کردن مراحل زیر می باشید البته لازم به ذکر است که با انتشار نتایج راهنمای تصویری مشاهده نتایج در این مقاله قرار می گیرد.

  1. در ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنید.
  2. در مرحله بعدی از منوی سمت راست صفحه گزینه ” دکتری تخصصی ph.D “ را انتخاب نمایید و بر روی آن کلیک کنید.
  3. در مرحله آخر مشخصات و اطلاعات شخصی خود را اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس را وارد نموده و نتایج را مشاهده کنید.

اگر داوطلبی موفق به کسب امتیاز قابل قبول شده باشد باید در زمان مقرر شده به دانشگاه مورد نظر برای ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مراجعه نماید.

در زمان اعلام نتایج و تمایل داوطلبان به مشاهده هر چه زودتر نتایج ، ممکن است برخی متقاضیان به دلیل ترافیک سامانه مربوطه موفق به مشاهده نتایج خود در اسرع وقت نشوند که در صورت تمایل می توانید از طریق مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیایران مشاوره کارنامه نهایی خود را دریافت نمایید.

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 

بعد از انتشار نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 98 ، در صورتی که ظرفیت دانشگاه ها تکمیل نگردد اقدام به تکمیل ظرفیت کنند. در واقع زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلبانی که در آزمون دکتری 98 شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده اند، ولی در هیچ یک از کد رشته ها پذیرفته نشده اند و یا علاقه ای به تحصیل در رشته محل پذیرفته شده خود ندارند یک فرصت طلایی محسوب می شود. این افراد می توانند از این فرصت برای پذیرش در هر یک از رشته محل ها استفاده نمایند.

در سال گذشته تکمیل ظرفیت برای رشته محل های آزمون دکتری گروه پزشکی انجام نگرفت و در حال حاضر وضعیت برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 98 مشخص نیست ولی به محض اعلام برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 98 حتما در همین سایت و همچنین کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره