سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری علوم پزشکی 99
زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی در رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندان پزشکی در تمامی دوره های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد از طریق آزمون کتبی و آزمون شفاهی (مصاحبه) صورت می پذیرد. داوطلبانی که مرحله آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و برای بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری خود با توجه به جدول زمان بندی دانشگاه های پذیرنده در مرحله مصاحبه شرکت کرده اند، می توانند نتیجه نهایی را در زمان مقرر با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت نمایند و از پذیرش یا عدم پذیرش خود مطلع گردند.

نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت سال جاری در روز شنبه 1 آذر ماه 99 منتشر شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99

با توجه به جدول زمان بندی منتشر شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبانی که از اواسط  مهر تا اوایل آبان ماه سال جاری در مرحله مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99 شرکت کرده اند می توانند در زمان مقرر نتایج نهایی مصاحبه خود را دریافت نمایند. نتیجه نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت سال جاری سر انجام در روز شنبه 1 آذر ماه سال جاری بر روی سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشتقرار گرفت.

برای دریافت نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود مستلزم طی کردن مراحل زیر می باشید.

  1. ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “دکتری تخصصی ph.D” را انتخاب نمایید.
  2. سپس بر روی گزینه “دکتری تخصصی ph.D ” کلیک کنید.
  3. مطابق تصویر دکمه “نتیجه نهایی آزمون” را بفشارید.
  4. مجددا بر روی گزینه “نتیجه نهایی آزمون” کلیک فرمایید.
  5. در این صفحه می بایست مطابق دستور العمل گفته شده کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رمز برای شما پیامک گردد. سپس بر روی گزینه “جستجو” کلیک کنید.

توجه: اگر داوطلبی موفق به کسب امتیاز قابل قبول شده باشد باید در زمان مقرر شده به دانشگاه مورد نظر برای ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مراجعه نماید و یا غیرحضوری ثبت نام خود را در سایت رسمی دانشگاه محل قبولی به انجام برساند و مدارک مورد نیاز دانشگاه را پست کند. (تصمیم گیری درباره این موضوع به داشگاه پذیرنده بستگی دارد.)

بعد از انتشار نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 99، در صورتی که ظرفیت دانشگاه ها تکمیل نگردد امکان اقدام به تکمیل ظرفیت از طرف دانشگاه ها وجود دارد. در واقع فرصت تکمیل ظرفیت در زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلبانی است که در آزمون دکتری 99 شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده اند، ولی در هیچ یک از کد رشته ها پذیرفته نشده اند و یا علاقه ای به تحصیل در رشته محل پذیرفته شده خود ندارند یک فرصت طلایی محسوب می شود. این افراد می توانند از این فرصت برای پذیرش در هر یک از رشته محل ها استفاده نمایند.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99 در چه زمانی انجام می شود؟

نتایج نهایی در روز شنبه 1 آذر ماه 99 منتشر شد.

2- نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به چه صورت قابل دریافت است؟

شما می توانید با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjeshp.ir نتیجه نهایی خود را دریافت کنید.

3- آیا تکمیل ظرفیت برای مقطع دکتری وزارت بهداشت 99 وجود دارد؟

تا به حال اطلاع دقیقی در این زمینه در دست نداریم.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره