تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری علوم پزشکی 1400
زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی در رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندان پزشکی در تمامی دوره های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد از طریق آزمون کتبی و آزمون شفاهی (مصاحبه) صورت می پذیرد. داوطلبانی که مرحله آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و برای بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری خود با توجه به جدول زمان بندی دانشگاه های پذیرنده در مرحله مصاحبه شرکت کرده اند، می توانند نتیجه نهایی را در زمان مقرر با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت نمایند و از پذیرش یا عدم پذیرش خود مطلع گردند.

نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود.

زمان مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

در حال حاضر زمانی مبنی بر تاریخ اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت تعیین نشده است؛ اما با توجه به جدول زمان بندی که در سال گذشته منتشر شد، داوطلبانی که از اواسط  مهر تا اوایل آبان ماه در مرحله مصاحبه دکتری وزارت بهداشت شرکت کرده بودند می توانستند در روز شنبه 1 آذر ماه 99 نتایج را از سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت مشاهده نمایند، از همین رو احتمال می رود نتایج در سال 1400 نیز در آذر ماه در دسترس قرار گیرد.

شما عزیزان می توانید برای اینکه از تمامی اطلاعات مربوط به زمان اعلام نتایج این مصاحبه با خبر شوید ما را در کانال کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره دنبال کنید.

نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

برای دریافت نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود مستلزم طی کردن مراحل زیر می باشید.

  1. ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “دکتری تخصصی ph.D” را انتخاب نمایید.
  2. سپس بر روی گزینه “دکتری تخصصی ph.D ” کلیک کنید.
  3. مطابق تصویر دکمه “نتیجه نهایی آزمون” را بفشارید.
  4. مجددا بر روی گزینه “نتیجه نهایی آزمون” کلیک فرمایید.
  5. در این صفحه می بایست مطابق دستور العمل گفته شده کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رمز برای شما پیامک گردد. سپس بر روی گزینه “جستجو” کلیک کنید.

توجه: اگر داوطلبی موفق به کسب امتیاز قابل قبول شده باشد باید در زمان مقرر شده به دانشگاه مورد نظر برای ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مراجعه نماید و یا غیرحضوری ثبت نام خود را در سایت رسمی دانشگاه محل قبولی به انجام برساند و مدارک مورد نیاز دانشگاه را پست کند. (تصمیم گیری درباره این موضوع به داشگاه پذیرنده بستگی دارد.)

بعد از انتشار نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت، در صورتی که ظرفیت دانشگاه ها تکمیل نگردد امکان اقدام به تکمیل ظرفیت از طرف دانشگاه ها وجود دارد. در واقع فرصت تکمیل ظرفیت در زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلبانی است که در آزمون دکتری شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده اند، ولی در هیچ یک از کد رشته ها پذیرفته نشده اند و یا علاقه ای به تحصیل در رشته محل پذیرفته شده خود ندارند یک فرصت طلایی محسوب می شود. این افراد می توانند از این فرصت برای پذیرش در هر یک از رشته محل ها استفاده نمایند.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 در چه زمانی انجام می شود؟

در حال حاضر زمانی مبنی بر تاریخ اعلام نتایج مصابه دکتری وزارت بهداشت تعیین نشده است؛ شما می توانید با عضویت در کانال دکتری ایران مشاوره در اسرع وقت از آن مظلع شوید.

2- نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به چه صورت قابل دریافت است؟

شما می توانید با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjeshp.ir نتیجه نهایی خود را دریافت کنید.

3- آیا تکمیل ظرفیت برای مقطع دکتری وزارت بهداشت 1400 وجود دارد؟

تا به حال اطلاع دقیقی در این زمینه در دست نداریم.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری