تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / ورود به سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم | mjazb.ir

ورود به سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم | mjazb.ir

سایت جذب هیات علمی وزارت علوم 99
ورود به سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم | mjazb.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور جذب نخبگان کشور در هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، به استخدام متقاضیان واجد شرایط می پردازد. فراخوان جذب هیات علمی هر ساله در سه نوبت اردیبهشت برای داوطلبان هیات علمی بورسیه و نوبت شهریور و بهمن برای سایر متقاضیان هیات علمی انجام می پذیرد. داوطلبان می توانند در موعد مقرر و به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

فرآیند جذب هیات علمی وزارت علوم از طریق سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی به نشانی mjazb.ir انجام می پذیرد.

معرفی سامانه جذب هیأت علمی وزارت علوم

تمامی مراحل جذب هیات علمی وزارت علوم به صورت اینترنتی و تنها از طریق سامانه مرکز جذب همین وزارت صورت می گیرد. داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده از سوی وزارت علوم با مراجعه به سایت mjazb.ir و بخش “سامانه جامع جذب اعضای هیات علمی” نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. ثبت نام اینترنتی هیات علمی وزارت علوم در سه نوبت اردیبهشت، شهریور و بهمن ماه و در بازه های زمانی مختلفی انجام می شود. آخرین دوره نام نویسی در سال 98، از 26 شهریور ماه آغاز و تا 6 مهر ماه ادامه داشت و این زمان تا تاریخ 20 مهر نیز تمدید شده است. تمامی اخبار مربوطه پیرامون جذب هیات علمی وزارت علوم از جمله زمان ثبت نام آن در بهمن از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

نام نویسی در سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم دارای سه بخش تکمیل رزومه، پرداخت هزینه و تعیین اولویت می باشد. هزینه نام نویسی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت مذکور قابل پرداخت می باشد. شایان ذکر است داوطلبان می بایست در طی مراحل ثبت درخواست خود، تصاویر مدارک مورد نیاز اعم از مدارک دانشگاهی، ایثارگری، تحصیلات حوزوی و … را در سامانه بارگذاری نمایند. همچنین در بخش “اعلام نیاز دانشگاه ها” امکان جست و جوی اعلام نیاز هر دانشگاه بر اساس نام و نوع دانشگاه، استان، رشته مورد نظر و نوع تقاضا توسط داوطلبان فراهم می باشد. پس از تکمیل مراحل ثبت نام و تعیین اولویت، داوطلب می تواند از بخش “مشاهده وضعیت” در صفحه نخست، روند پیشرفت پرونده خود را براساس اولویت در فراخوان مورد نظر مشاهده نماید و چنانچه پیامی از طرف دانشگاه برای متقاضی ارسال شده باشد، متن پیام در این بخش قابل مشاهده می باشد.

پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان، فرآیند رسیدگی به درخواست داوطلبان توسط دانشگاه ها آغاز می گردد و آن ها موظف اند در زمان تعیین شده به بررسی تقاضا و مدارک ارسالی بپردازند. بعد از پایان رسیدگی دانشگاه ها به درخواست داوطلبان، وزارت علوم نیز در یک بازه زمانی مشخص فرصت دارد تا بررسی های خود را در این زمینه به انجام برساند و نظر نهایی خود را برای پذیرش و یا عدم پذیرش اعلام کند. لازم به ذکر است تمامی قوانین آیین نامه های مربوط به جذب هیات علمی وزارت علوم از طریق سایت مذکور در دسترس متقاضیان قرار می گیرد و فراخوان های مربوطه نیز از طریق همین سامانه اطلاع رسانی می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم | mjazb.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره