تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران | ems1.ut.ac.ir

ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران | ems1.ut.ac.ir

لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران
ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

طراحی سیستم جامع دانشگاهی گلستان با هدف تسریع کلیه فعالیت های دانشگاهی در اسفندماه سال 79 به انجام رسید. پس از نهایی شدن مراحل طراحی این سایت و با توجه به قابلیت های منحصر به فرد آن، سامانه گلستان با گذشت زمان برای دانشگاه های مختلف نیز راه اندازی شد.

هم اکنون این سامانه در کلیه امور اجرایی و تحصیلی در بسیاری از دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه تهران به ارائه خدمات می پردازد و با توجه به اینکه در بسیاری از دانشگاه های دیگر نظیر واحدهای مختلف دانشگاه پیام نور، دانشگاه فرهنگیان و … نیز این سامانه مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه قصد داریم به معرفی سامانه گلستان دانشگاه تهران و نحوه ورود به آن بپردازیم.

لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

 

دانشجویان دانشگاه تهران جهت انتخاب واحد خود می بایست به سیستم جامع دانشگاهی گلستان به آدرس ems1.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

معرفی سامانه گلستان دانشگاه تهران

همان گونه که ذکر شد، دانشجویان دانشگاه تهران جهت انجام امور مختلف آموزشی خود به صورت غیر حضوری می بایست به سامانه گلستان به نشانی اینترنتی ems1.ut.ac.ir مراجعه کنند. از امکانات این سامانه می توان به خدماتی همچون انتخاب واحد، حذف و اضافه واحدهای درسی، مشاهده دروس ترمی، ارزشیابی اساتید، مشاهده کارنامه، اعتراض به نمرات، مشاهده زمان و نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه، پرداخت شهریه، ثبت درخواست وام دانشجویی و حذف ترم اشاره نمود.

همچنین اساتید نیز می توانند با مراجعه به صفحه کاربری شخصی خود در سامانه گلستان، به انجام امور مربوطه از جمله ثبت و تایید نمرات دانشجویان بپردازند. به طور کلی می توان چنین گفت که این سامانه کلیه امور آموزشی دانشگاه از لحظه پذیرش تا پایان فرآیند فارغ التحصیلی دانشجویان را پشتیبانی می نماید.

نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

دانشجویان دانشگاه تهران جهت ورود به سیستم گلستان و انجام امور دانشجویی خود لازم است مراحل عنوان شده را به ترتیب راهنمای زیر دنبال کنند.

  • به سامانه گلستان دانشگاه تهران به نشانی اینترنتی ems1.ut.ac.ir مراجعه نموده و در صفحه اصلی این سایتT بر روی کلید “ورود به سیستم” کلیک نمایید.

مرحله اول ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

  • در پنجره باز شده پس از وارد کردن شناسه کاربری، گذرواژه و تصویر امنیتی، کلید “ورود” را بفشارید. (توجه داشته باشید که به طور معمول از شماره دانشجویی برای شناسه کاربری و از کد ملی برای گذرواژه ورود به سیستم استفاده می گردد.)

مرحله دوم ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

اکنون در پنل کاربری خود می توانید در بخش های مختلف از امکانات این سامانه همچون ثبت نام اولیه، مشاهده لیست دروس ترمی، انتخاب یا حذف و اضافه واحد و… استفاده نمایید. توجه داشته باشید اگر اولین بار است که وارد سیستم گلستان می شوید، بایستی گذرواژه و در صورت تمایل شناسه کابری خود را تغییر دهید. همچنین گذرواژه هر دانشجو به صورت غیر قابل بازگشت ذخیره و نگهداری می‌شود، بنابراین سایر افراد نمی توانند از طریق این سامانه به کلمه عبور افراد دیگر دسترسی داشته باشند.

 

سوالات متداول

1- ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟

برای این منظور می بایست به آدرس الکترونیکی ems1.ut.ac.ir مراجعه نمایید.

2- اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران چیست؟

ورود به این سامانه نیازمند اطلاعاتی همچون نام کاربری و گذرواژه می باشد.

3- چه خدماتی از طریق سامانه گلستان دانشگاه تهران ارائه می گردد؟

این سامانه شامل امکاناتی همچون ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، انتخاب واحد، حذف و اضافه، درخواست وام دانشجویی، حذف ترم و... می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره