یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / سامانه و سایت / سایت استخدام بانک پاسارگاد

سایت استخدام بانک پاسارگاد

سامانه الکترونیکی استخدام بانک پاسارگاد 99
سایت استخدام بانک پاسارگاد 99

یکی از مشاغل پرطرفدار جامعه امروز ما، اشتغال در نظام های بانکی است. امکاناتی چون ساعت کاری مناسب، امکان دسترسی به تسهیلات و امتیازات، امکان ترفیع رتبه و… موجب محبوبیت هرچه بیشتر عنوان های شغلی وابسته به بانک شده اند. در این راستا باید گفت که استخدام در بانک ها بر حسب نیاز در واحدهای اجرایی صورت می گیرد و براین اساس، بدیهی است که فراخوان جذب نیروی انسانی در بانک ها، فواصل زمانی مشخصی نداشته باشند.

بانک پاسارگاد به عنوان یکی از موفق ترین بانک های خصوصی کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ لذا طی زمان های مختلف و گاها در استان ها و شهرهای گوناگون، اقدام به جذب نیروی انسانی می نماید و از طریق وب سایت رسمی خود شرایط و ضوابط شرکت در آزمون های استخدامی را در اختیار داوطلبان علاقه مند قرار می دهد.

کلیه مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک پاسارگاد توسط وب سایت رسمی بانک پاسارگاد به نشانی bpi.ir انجام می شود.

معرفی سایت استخدامی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، هر چند سال یک بار از واجدین شرایط استخدام بانک پاسارگاد، استخدام به عمل می آورد و بدیهی است که این امر را در چارچوب تعریف شده خود انجام داده و اطلاعات و اخبار مربوط به آن را از طریق وب سایت رسمی خود به نشانی bpi.ir، در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

در دوره های قبل، استخدام بانک پاسارگاد از طریق آزمون کتبی بوده است که بر همین اساس، داوطلبان در این آزمون شرکت می نمودند و در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی به مرحله مصاحبه حضوری راه می یافتند. همچنین در صورتی که بانک پاسارگاد اقدام به جذب نیروی جدید از طریق ارسال رزومه و بررسی سوابق داوطلبان اقدام نمایند، فرآیند مربوطه نیز از طریق سایت اختصاصی این بانک انجام می پذیرد.

بدین ترتیب، کلیه مراحل مربوط به ثبت نام داوطلبان از جمله تکمیل فرم تقاضا نامه، ارسال مدارک مورد نیاز و همچنین پرداخت هزینه آزمون نیز از طریق سایت مذکور صورت می گیرد. لازم به ذکر است که تمامی دستورالعمل های مربوطه همانند شرایط و ضوابط ثبت نام، رشته ها و عناوین شغلی مورد نیاز و… نیز به صورت اینترنتی از طریق سایت مربوطه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. لذا کارجویان گرامی می بایست قبل از اقدام به ثبت نام و ارسال مدارک، نسبت به مطالعه دقیق هر یک از این موارد اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که اعلام نتایج بانک پاسارگاد، اطلاع رسانی های مربوطه پیرامون مصاحبه آزمون استخدامی بانک پاسارگاد و گزینش پذیرفته شدگان به صورت اینترنتی از طریق سایت bpi.ir انجام می شود.

مراحل ثبت نام در سایت استخدام بانک پاسارگاد

مطابق روال آخرین دوره آزمون استخدامی بانک پاسارگاد، کارجویان برای استخدام در این بانک می بایست در زمان استخدام بانک پاسارگاد پس از مطالعه کامل و دقیق دستورالعمل مربوطه و کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز، با مراجعه به سایت رسمی بانک پاسارگاد به نشانی bpi.ir فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. برای این امر، می توانند طبق روال زیر عمل نمایند.

  • ورود سایت رسمی بانک پاسارگاد به آدرس bpi.ir
  • مراجعه به بخش “دعوت به همکاری” و انتخاب عنوان شغلی مورد نظر
  • وارد کردن آدرس ایمیل معتبر خود در کادر مربوطه
  • ورود به لینک ثبت نام ارسال شده به ایمیل شما
  • شروع فرآیند ثبت نام از جمله تکمیل فرم تقاضانامه و ارسال مدارک

پس از تکمیل روند نام نویسی، یک کد رهگیری از سوی سامانه صادر خواهد شد که صرفا برای پیگیری مراحل بعدی ثبت نام بوده و هیچ تعهدی برای استخدام شما نخواهد داشت. متقاضیان توجه داشته باشند که با هر آدرس پست الکترونیکی فقط یک بار می توانند اقدام به ثبت نام کنند. همچنین ارسال لینک ثبت نام به پست الکترونیکی شما نیز محدودیت دارد. بنابراین در صورت ارسال بیش از 5 دعوت نامه به آدرس پست الکترونیکی شما، لینک ثبت نام غیرفعال شده و امکان نام نویسی مجدد از شما سلب خواهد شد.

نداشتن اطلاعات کافی از شرایط استخدام بانک پاسارگاد و یا کامل نبودن مدارک مورد نیاز می تواند مانع از تکمیل فرآیند ثبت نام شود. لذا توصیه می گردد که پیش از آغاز فرآیند نام نویسی، داوطلبان مدارک مورد نیاز را از قبل آماده کرده باشند. در نهایت پس از ارسال رزومه، بارگذاری مدارک و بعد از مشخص شدن نتایج در زمان اعلام نتایج بانک پاسارگاد، داوطلبان در صورت موفقیت دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی بانک پاسارگاد شده و تنها افرادی که در هر دو آزمون از عملکرد خوبی برخوردار باشند، استخدام خواهند شد.

 

سوالات متداول

1- استخدام بانک پاسارگاد از طریق کدام سایت انجام می گیرد؟

نام نویسی آزمون استخدامی این بانک صرفا از طریق وب سایت بانک پاسارگاد به نشانی bpi.ir انجام می گیرد.

2- آیا برای ثبت نام جهت استخدام در بانک پاسارگاد، ارسال مدارک به شعبه مورد نظر نیاز است؟

خیر، از آن جایی که فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می گیرد، نیازی نیست که متقاضیان مدارک خود را به دفاتر و ادارات بانک ارسال نمایند.

3- ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد شامل چه مراحلی می باشد؟

تکمیل فرم تقاضانامه، ارسال مدارک و پرداخت هزینه از جمله مراحل نام نویسی متقاضیان در سایت رسمی این بانک به شمار می رود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره