سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

سایت اعلام نتایج آزمون استعداد درخشان 99 - 1400
سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس تیزهوشان زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) با هدف جذب دانش آموزان با استعداد تاسیس شده است. با توجه به اینکه تعداد دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدارس بسیار زیاد است بنابراین مسئولین این مدارس برای گزینش دانش آموزان اقدام به برگزاری آزمون می کنند که این آزمون به ارزیابی سطح هوش و سطح علمی دانش آموزان می پردازد. دانش آموزان می بایست نمره لازم و قابل قبول را برای تحصیل در این مدارس کسب کنند. همانطور که ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی و  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در بازه زمانی مختلف و از طریق دو سایت مجزا انجام می گیرد نتایج آن نیز از طریق سایت های جداگانه اعلام خواهد شد.

نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم از سایت hoosh.medu.ir و نتایج آزمون پایه نهم به دهم نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir ، اعلام خواهند شد.

زمان و سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

آزمون هوش مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم در اواخر خرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان می توانند اواسط مرداد ماه با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام ، نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی خود را دریافت کنند. همچنین داوطلبانی که در آزمون نهم به دهم این مدارس شرکت نموده اند می توانند در دهه دوم مرداد ماه نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم خود را از سایت Azmoon.medu.ir دریافت کنند. نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که ، داشتن رمز ورود همگام از الزامات دریافت نتایج می باشد. اگر بنا به هر دلیلی رمز خود را خود را فراموش و یا گم کرده باشید باید مجددا به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه نموده و رمز خود را دریافت کنید.

نحوه دریافت نتایج مدارس تیزهوشان

 • در ابتدا شما باید برای دریافت نتایج مقطع نهم به دهم وارد سایت Azmoon.medu.ir ، و برای دریافت نتایج مقطع ششم به هفتم وارد سایت hoosh.medu.ir شوید.
 • سپس کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را وارد کنید.
 • در قسمت بعد می بایست در قسمت ” نقش خود ” ، عبارت ” دانش آموز ” و در قسمت عنوان سازمان نیز نام مدرسه خود را وارد نمایید.
 • در پایان وارد صفحه  اصلی شده و بر روی لینک فعال شده دریافت نتایج ششم به هفتم و یا دریافت نتایج نهم به دهم کلیک کنید.
 • چنانچه دانش آموز در این آزمون نمره قابل قبول را کسب نموده باشد در کارنامه او واژه “پذیرفته شده” درج خواهد شد.

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد؟

امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در هر دو مقطع تحصیلی وجود دارد. معمولا یک یا دو روز بعد از اعلام نتایج فرم درخواست تجدید نظر به نتایج آزمون روی سایت مربوطه قرار می گیرد که داوطلبان می توانند پس از بررسی های لازم و آگاهی کامل از تعداد پاسخ های درست و غلط داوطلب ، چنانچه اعتراضی داشته باشند ، در زمان مشخص شده اعتراضات خود را به ثبت برسانند. با توجه به اینکه این مدت زمان بسیار محدود می باشد بنابراین در اسرع وقت نسبت به اعتراض اقدام کنید. پس از فعال شدن لینک اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در سایت هر یک از مقاطع ، با وارد شدن به صفحه اصلی و کلیک کردن بر روی گزینه اعتراض به نتایج آزمون ، امکان اعتراض به نتایج برای دانش آموزان فراهم می شود.

مواردی که امکان اعتراض به آن وجود خواهد داشت

 • اشتباه در محاسبه نمره
 • عدم مطابقت تعداد پاسخ های درست و غلط و پاسخ های داده نشده ی کارنامه با پاسخ برگی که در سایت وجود دارد.
 • اعمال نشدن قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها
 • مطابقت نداشت اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه دانش آموز
 • سایر موارد

نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی در نیمه اول مرداد ماه بر روی سایت hoosh.medu.ir و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم معمولا دهه دوم مرداد ماه بر روی سایت Azmoon.medu.ir قرار خواهد گرفت. شما داوطلبان می توانید در موعد مقرر و با مراجعه به سایت های مذکور ، کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید تا کارنامه برایتان نمایان گردد. لازم است گفته شود که امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نیز یک الی دو روز بعد از مشخص شدن نتایج وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  سلام وفت بخیر من در موقع ثبت نام استعداد درخشان رو انتخاب کردم ولی الان زده عدم انتخاب
  از کجا و چطور باید پیگیری کنم

 2. Avatar

  سلام من تراز تیزهوشانم۱۶۲۰۱ شد و معدلم ۱۹.۹۵ و ۳۵ درصد سهمیه جانبازی دارم در کرمانشاه که ظرفیت نمونه ۵۴ نفر هستش ممکنه سهمیه من لحاظ نشده باشه؟

دریافت مشاوره