خانه مدارس شاهد سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402 | pada.medu.ir

سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402 | pada.medu.ir

نحوه اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 - 1402
سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

 داوطلبان پس از ثبت نام  در مدارس شاهد که برای پایه اول ابتدایی در نیمه اول خرداد، و برای پایه های هفتم و دهم به ترتیب در اوایل و اواسط تیرماه، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه پادا گرفته بود، منتظر مشاهده نتایج نام نویسی خود می باشند. به همین منظور دانش آموزان می بایست پس از انجام فرآیند های مربوط به نام نویسی، نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود را نیزبا مراجعه به سایت پادا مشاهده نمایند.

لینک مستقیم ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

لینک مستقیم ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

نتایج ثبت نام مدارس شاهد برای پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم از طریق سایت pada.medu.ir، اعلام می شود. نتایج ثبت نام میان پایه ای دانش آموزان نیز به صورت حضوری در مدارس اعلام می گردد.

سامانه اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

مدارس شاهد با هدف تحصیل فرزندان شهدا و ایثارگران، در سال 1365 توسط امام خمینی (ره) تاسیس گردید. به همین دلیل دانش آموزان متقاضی تحصیل در این مدارس می بایست شرایط ثبت نام مدارس شاهد را داشته باشند تا بتوانند در این مدارس پذیرش شوند. پس از ثبت نام در سایت مدارس شاهد، داوطلبان می توانند در زمان مقرر نتایج پذیرش خود را از طریق “سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان” به نشانی pada.medu.ir مشاهده نمایند.

طبق روال هر ساله می توان پذیرش فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان را در این مدارس قطعی اعلام کرد اما پذیرش دانش آموزان عادی در دو مرحله و پس از بررسی امتیازات کسب شده توسط هر دانش آموز اعلام می شود.

زمان و نحوه اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

همان طور که گفته شد، دانش آموزانی که در ثبت نام مدارس شاهد شرکت کرده اند، برای دریافت نتایج اولیه از طریق سایت ثبت نام می بایست طبق برنامه زمانی مقرر به سامانه سجا مراجعه نمایند. همچنین تا کنون زمان اعلام نتایج مدارس شاهد برای سال تحصیلی 1401 – 1402 اعلام نشده است اما با توجه به سال گذشته زمان تقریبی اعلام نتایج 1401 – 1402 همانند جدول زیر می باشد.

زمان بندی تقریبی اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402
مراحل اعلام نتایجپایه اول ابتداییپایه هفتمپایه دهم
اعلام نتایج غیر قطعی از طریق سایت و ارسال پیامک توسط مدرسهاواسط خرداد ماه 1401اواسط تیز ماه 1401دهه دوم تیر ماه 1401
تایید مدارک ثبت نام از سوی منطقه، استان و اعلام نتایج قطعی به اولیااواخر خرداد ماه 1401اواخر تیر ماه 1401دهه اول مرداد ماه 1401

همچنین دانش آموزانی که برای ثبت نام میان پایه ای مدارس شاهد، به صورت حضوری به یکی از این مدارس مراجعه کرده اند، برای اطلاع از نتایج اولیه خود می بایست به صورت حضوری به همان مدرسه مراجعه نمایند. داوطلبان برای مشاهده نتایج مدارس شاهد از طریق سایت پادا لازم است مطابق مراحل زیر عمل نمایند.

  • مراجعه به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان به نشانی pada.medu.ir

مرحله اول مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 - 1402

  • کلیک روی گزینه “اعلام نتایج مدارس شاهد” در صفحه پیش رو
  • داوطلبان سپس با وارد کردن کدملی خود و مابقی اطلاعات حواسته شده می توانند نتایج مربوطه را مشاهده نمایند. البته هنوز آیکون مربوط به این فرآیند در سامانه مذکور فعال نشده است، که به محض مشاهده آن این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

نتایج ثبت نام مدارس شاهد به سه صورت خواهد بود:

  1. داوطلبانی که پذیرفته نشده اند.
  2. دانش آموزانی که به صورت قطعی پذیرفته شده اند.
  3. متقاضیانی که اسم آن ها در لیست ذخیره می باشد.

در صورتی که همه دانش آموزان پذیرفته شده در این مدارس ثبت نام نکنند یا مدارک آن ها توسط مسئولین مربوطه تایید نشود، پذیرفته شدگان به عنوان ذخیره می توانند در صورت تایید مدارک خود در این مدارس ثبت نام نمایند.

پس از اعلام نتایج مدارس شاهد، افرادی که به صورت قطعی و یا به عنوان ذخیره پذیرفته شده اند می بایست مدارک ثبت نام مدارس شاهد را به مدرسه محل پذیرش خود ارائه نمایند تا پس از بررسی مدارک، نتایج قطعی آن اعلام شود. جهت کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مدارک ثبت نام مدارس شاهد می توانید روی لینک آن ها کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 به چه صورت است؟

در حال حاضر زمان دقیقی برای آن مشخص نشده است، اما داوطلبان می توانند در کمتر از یک تا دو هفته پس از نام نویسی، از نتیجه اولیه ثبت نام خود مطلع شوند.

2- چگونه می توان نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 را مشاهده کرد؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانش آموزی سجا به نشانی pada.medu.ir، این نتایج را مشاهده نمایند.

3- برای مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 - 1402، چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

این اطلاعات شامل کد ملی دانش آموزبه همراه کد ملی پدرو مادر او همچنین شماره تلفن همراه پدر داوطلب است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس