تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

سایت و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400
سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

در دوره های گذشته آزمون استخدامی بخش خصوصی، شرکت های مختلف زیادی نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون جذب کرده اند. بنا بر اعلام دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی، این تاریخ مجددا تمدید نخواهد شد، بنابراین توصیه می شود که داوطلبان هر چه سریع تر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود از طریق وب سایت مربوطه، اقدام نمایند.

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی و از طریق سایت www.inre.ir و دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

مراحل نام نویسی در آزمون بخش خصوصی به صورت اینترنتی صورت می گیرد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون را دارند می بایست تا روز یکشنبه 14 مهر ماه با مراجعه به سایت رسمی آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. توصیه می شود پیش از نام نویسی، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی را از سایت مذکور دریافت و به طور کامل مطالعه نمایید. در این دفترچه علاوه بر شرایط و نکات مرتبط با برگزاری آزمون، تمامی دسته ها و عناوین شغلی به صورت کامل ارائه شده اند.

ثبت نام در آین آزمون مانند سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه و ارائه اطلاعات فردی داوطلبان می باشد. ناگفته نماند که متقاضیان در فرآیند ثبت نام، عناوین شغلی مورد نظر خود را نیز انتخاب می کنند.

مراحل و نحوه ثبت نام در سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

همانطور که اشاره شد ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های خصوصی به صورت اینترنتی می باشد و داوطلبان می توانند با طی مراحل زیر، نام نویسی خود را تکمیل نمایند. در هر مرحله پس از تکمیل اطلاعات، با کلیک روی گزینه “ثبت و ادامه” به مرحله بعد هدایت می شوید.

  • ابتدا وارد سایت inre.ir شوید و گزینه “ثبت نام در آزمون” را انتخاب کنید.

مرحله اول نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • سپس اطلاعات مورد نیاز، که شامل کد ملی و شماره تلفن داوطلب می باشند را وارد نمایید.

مرحله دوم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • این صفحه حاوی مشخصات فردی متقاضی اعم از نام و نام خانوادگی، سال تولد، نام استان و شهر محل سکونت وی می باشد؛ آن ها را وارد کرده و روی گزینه ثبت و ادامه کلیک کنید.

مرحله سوم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • این بخش مربوط به دسته ها و عناوین شغلی می باشد. هر داوطلب می تواند از هشت دسته شغل موجود حداکثر دو دسته، و از هر دسته نهایتا چهار عنوان شغل را انتخاب کند. در قسمت انتهایی همین صفحه شما می توانید مبلغ قابل پرداخت خود را مشاهده نمایید.

مرحله چهارم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • تمامی مشخصات شخصی و انتخاب مشاغل متقاضی در این صفحه نمایش داده می شوند تا در صورت مغایرت نسبت به ویرایش آن ها اقدام شود. در صورت تایید تمامی اطلاعات، گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید می باشد” را فعال کرده و وارد مرحله پرداخت شوید.

مرحله پنجم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

 

  • در قسمت پرداخت، شما به دو صورت می توانید هزینه را بپردازید. روش اول استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم می باشد. روش بعدی انتقال وجه از طریق کارت به کارت می باشد که در صورت استفاده از این روش، می بایست اطلاعاتی از قبیل شماره کارت، شماره پیگیری، تاریخ و زمان پرداخت را وارد نمایید.

مرحله ششم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • پس از عملیات پرداخت، یک پیامک حاوی کد تایید ارسال می شود که لازم است آن را در کادر مربوطه وارد کنید.

مرحله هفتم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • در آخر شما برای ورود به پنل کاربری خود یک رمز عبور تعیین می کنید و با کلیک بر روی گزینه “ثبت و دریافت کارت” ثبت نام شما به اتمام می رسد.

مرحله هشتم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

لازم به ذکر است که کارت دریافتی علاوه بر مشخصات اولیه و مشاغل انتخاب شده توسط داوطلب، شامل یک کد پیگیری نیز می باشد. با توجه به اینکه ارائه این شماره در پیگیری های احتمالی بعدی لازم شود، توصیه می شود این شماره را نزد خود نگه دارید.

شما کاربران گرامی می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، از تمامی اخبار مرتبط با آزمون استخدامی بخش خصوصی مطلع شوید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 از چه طریقی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان مربوطه به آدرس inre.ir، نسبت به این امر اقدام نمایند.

2- برای پرداخت هزینه نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400، باید از چه طریقی اقدام نماییم؟

علاقه مندان می توانند جهت پرداخت هزینه ثبت نام، به سایت همین سازمان به نشانی inre.ir مراجعه کنند.

3- اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 چیست؟

این اطلاعات شامل کد ملی و شماره تلفن داوطلب می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی