تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 | inre.ir

سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 | inre.ir

سایت و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

در دوره های گذشته آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401، شرکت های مختلف زیادی نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون جذب کرده اند. برای سال 1401 نیز نام نویسی این آزمون از طریق سایتی که به همین منظور طراحی شده است، انجام خواهد شد.

مراجعین می بایست با ورود به درگاه اینترنتی مربوطه کلیه فرآیند های ثبت نام اعم از واریز هزینه و مطالعه شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی را به انجام برسانند. در ادامه به بررسی سایت مذکور خواهیم پرداخت.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir و دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، می بایست در زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 یعنی تا 31 تیر ماه با مراجعه به سایت رسمی آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند که در ادامه به معرفی بخش های مهم این سامانه پرداخته شده است.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

شماره 1: داوطلبان به منظور ثبت نام و ورود مجدد برای پیگیری مراحل بعدی آزمون مانند اعلام نتایج و همچنین شرکت ها برای انجام فرآیند های مربوطه می توانند از این قسمت اقدام نمایند.

شماره 2: مراجعه کنندگان این امکان را دارند که، برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها، مطالعه تاریخچه و اهداف این سایت، طرح هرگونه پرسش مربوط به فرآیند های درجریان و همچنین آگاهی از سوالاتی که به صورت متداول برای شرکت کننده ها پیش می آید، را از این بخش پیگیری کنند.

شماره 3: اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان دوره پیشین آزمون استخدامی بخش خصوصی، با فشردن گزینه مربوط به این شماره، امکان پذیر می باشد.

شماره 4: متقضیان شرکت در این فرآیند می بایست پیش از اقدام جهت نام نویسی، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را مطالعه نمایند، که فایل پی دی اف مربوطه از طریق این قسمت قابل دریافت خواهد بود.

مراحل و نحوه ثبت نام در سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

همانطور که اشاره شد ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 به صورت اینترنتی می باشد و داوطلبان می توانند با طی مراحل زیر، نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

  • ابتدا وارد سایت inre.ir شوید و گزینه “ثبت نام ” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • سپس اطلاعات مورد نیاز، که شامل کد ملی و شماره تلفن داوطلب می باشند را وارد نموده و گزینه “ثبت و ادامه” را بفشارید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  •  در این صفحه مشخصات فردی خواسته شده را وارد کرده و از عناوین شغلی نمایش داده شده از هشت دسته حداکثر دو دسته و از هر دسته نهایتا چهار عنوان شغل را انتخاب کنید. سپس مجددا کلید “ثبت و ادامه” را انتخاب نمایید. در قسمت انتهایی همین صفحه مبلغ قابل پرداخت نیز قابل مشاهده خواهد بود.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصیمرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • تمامی مشخصات شخصی و انتخاب مشاغل متقاضی در این صفحه نمایش داده می شوند. در صورت تایید تمامی اطلاعات، گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید می باشد” را فعال کرده و با فشردن گزینه “تایید و ادامه” وارد مرحله پرداخت شوید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • پس از عملیات پرداخت، یک پیامک حاوی کد تایید ارسال می شود که لازم است آن را در کادر مربوطه وارد و گزینه “ثبت و ادامه” را بفشارید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • در آخر شما برای ورود به پنل کاربری خود یک رمز عبور تعیین می کنید و با کلیک بر روی گزینه “ثبت و دریافت کارت” ثبت نام شما به اتمام می رسد.

مرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

لازم به ذکر است که کارت دریافتی علاوه بر مشخصات اولیه و مشاغل انتخاب شده توسط داوطلب، شامل یک کد پیگیری نیز می باشد. با توجه به اینکه ارائه این شماره در پیگیری های احتمالی بعدی لازم شود، توصیه می شود این شماره را نزد خود نگه دارید.

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 از چه طریقی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان مربوطه به آدرس inre.ir، نسبت به این امر اقدام نمایند.

2- برای پرداخت هزینه نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401، باید از چه طریقی اقدام نماییم؟

علاقه مندان می توانند جهت پرداخت هزینه ثبت نام، به سایت همین سازمان به نشانی inre.ir مراجعه کنند.

3- اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 چیست؟

این اطلاعات شامل کد ملی و شماره تلفن داوطلب می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی