خانه آزمون استخدامی سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401 | sangesh.org

سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401 | sangesh.org

ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین
سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401

شرکت کار و تامین به منظور جذب نیروی مورد نیاز مراکز درمانی و بیمه ای تامین اجتماعی، آزمونی تحت عنوان آزمون استخدامی کار و تامین 1401 ترتیب داده است که علاقه مندان واجد شرایط می توانند برای مطلع شدن از شرایط و نحوه برگزاری آزمون به سایت شرکت کار و تامین به نشانی karotamin.ir و یا سایت ثبت نامی آن یعنی سایت سازمان سنجش به نشانی  sanjesh.org مراجعه داشته باشند. همچنین قابل ذکر است داوطلبان پس از مشاهده نتایج خود در سایت و قبولی در این آزمون می بایست به صورت قرارداد موقت شرکتی کار خود را آغاز نمایند.

 

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

 

ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل انجام می باشد.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

داوطلبان به منظور ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 می بایست در مهلت اعلام شده به سایت سازمان سنجش  مراجعه نمایند. امسال سازمان سنجش مجری برگزار کننده آزمون مذکور می باشد و تمام مراحل اعم از نام نویسی، دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج و… از این طریق قابل است. در ادامه به معرفی بخش های مختلف سایت sanjesh.org می پردازیم.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

شماره 1

در این قسمت داوطلبان با کلیک بر روی آیکون “سایر آزمون های استخدامی” به سیستم ثبت نام جهت استخدام شرکت کار و تامین دسترسی پیدا کرده و می توانند از این طریق به اطلاعاتی همچون مهلت ثبت نام، زمان برگزاری، کارت ورود به جلسه و ویرایش اطلاعات نام نویسی و… دست یابند.

شماره 2

در قسمت “اخبار” داوطلبان می توانند از اخبار و اطلاعیه های جدید و مهم آزمون های استخدامی اعم از مهلت ثبت نام، کارت ورود به جلسه، برنامه ریری آزمون ها و جدول رشته ها … باخبر شوند.

شماره 3

بخش “سیستم پاسخ گویی” شامل پنج قسمت ورود به سیستم پاسخ گویی، سوالات متداول، ارسال درخواست، ارسال انتقادها و پیشنهاد ها، دریافت شماره پرونده و پیگیری می باشد که متقاضیان می توانند در صورت نیاز به هر یک از بخش های موجود در این منو مراجعه کنند. از بخش های مهم این قسمت می توان به ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش و دریافت شماره پرونده اشاره کرد

نحوه ارسال درخواست

ارسال درخواست و ورود به سیسیتم پاسخ گویی، کاربردی همانند دارند و داوطلبان می توانند برای ارسال پیام، تقاضای بررسی مجدد نمره، اعتراض به نتیجه و… به سیستم پاسخ گویی اینترنتی مراجعه کنند و با مشخص نمودن نوع آزمون خود در فیلد مشخص شده، فرآیند مورد تقاضای خود را انجام دهند.

نحوه دریافت شماره پرونده و پیگیری

متقاضیانی که به شماره پرونده خود دسترسی ندارند، می توانند با مراجعه به این قسمت با انتخاب گزینه “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” از بین گزینه های موجود، نسبت به دریافت و بازیابی آن اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

علاقه مندان واجد شرایط استخدام شرکت کار و تامین 1401 که قصد ثبت نام دارند می بایست برای نام نویسی از طریق سایت مجری برگزار کننده آن، که سازمان سنجش کشور می باشد نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه خود مطابق با راهنمای زیر اقدام نمایند.

  • با استفاده از مرورگر خود وارد سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org شده و بر روی گزینه “سایر آزمون های استخدامی” کلیک نمایید.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی

  • در این مرحله می بایست گزینه “سیستم ثبت نام کار و تامین 1401” انتخاب کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • در صفحه ورودی ثبت نام، داوطلب می بایست موارد راهنمای نام نویسی را مطالعه و نسبت به خرید “خرید کارت اعباری” اقدام نمایید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • داوطلبان پس از پرداخت هزینه آزمون می بایست در صفحه جدید از بین گزینه های فعال بر روی “سریال ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین” کلیک کرده و سپس آییکون ” تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین
  • در این قسمت می بایست فیلدهای مشخص شده را با اطلاعات درخواستی تکمیل نموده و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • پس از تایید اطلاعات خود توسط سایت می بایست گزینه “تایید و ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.

مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • در این بخش شما وارد درگاه اینترنتی شبکه شتاب شده اید و می بایست اطلاعات کارت بانکی خود را در کادرهای مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک کنید. داوطلبان توجه داشته باشند که پس از اتمام روند پرداخت بایستی کد رهگیری و شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده را یاد داشت نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • پس از طی کردن مراحل درج شد در فوق به صفحه اول باز گشته و گزینه “تایید و گام بعدی” را انتخاب کنید.

مرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • شمار سریال و کد امنیتی در فیلدهای مخصوص خود جایگذاری کرده و سپس بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک نمایید.

مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

  • پس از ورود به سیتسم اطلاعات شخصی خود را کادر های مناسی در و ثبت نام خود را تکمیل نمایید. فراموش نکنید که در پایان مراحل نام نویسی، یک کد رهگیری در اختیارتا قرار داده می شود که ضروری است آن را تا مرحله  اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401 نزد خود نگه دارند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام ازمون استخدامی کار و تامین 1401 از طریق چه سایتی انجام می شود؟

بدین منظور می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی snjesh.org مراجعه نمایید.

2- آیا برای ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین نیاز به پرداخت هزینه می باشد؟

بله، خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال 12 رقمی از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد.

3- آین نیازی به بارگذاری مدارک در سایت ثبت نامی آزمون استخدامی کار و تامین می باشد؟

جهت تکمیل فرآیند ثبت نام صرفا لازم است عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات ارائه شده در سیستم ثبت نام بارگذاری نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور