تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / ورود به سایت ثبت نام آزمون حسابداران رسمی | tsh2.mefa.ir

ورود به سایت ثبت نام آزمون حسابداران رسمی | tsh2.mefa.ir

سایت نام نویسی آزمون حسابداران رسمی
ورود به سایت ثبت نام آزمون حسابداران رسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت ثبت نام آزمون حسابداران رسمی | tsh2.mefa.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

حسابدار رسمی در واقع حسابداری است که با شرکت در آزمون جامعه حسابداران رسمی ایران و قبولی در آن، به عضویت این جامعه درآمده است. داوطلبان پس از قبولی در آزمون و کسب عنوان حسابدار رسمی، قادر به انجام خدماتی تخصصی چون مشاوره مالی، امور حسابرسی، ارزیابی سهام، خدمات مالی و… می باشند. فرد مذکور همچنین می­ تواند از طریق سازمان امور مالیاتی­ کشور در شرکت­ هایی که ثبت درآمد دارند، به فعالیت بپردازد. همکاری در زمینه های مختلفی میان حسابدار رسمی و شرکت ها صورت می گیرد. همچنین حسابدار رسمی می تواند هم به صورت مستقل و انفرادی و هم با تاسیس شرکت حسابرسی و به صورت گروهی، فعالیت خود را زیر نظر قوانین و مقررات مربوطه انجام دهد.

ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون حسابداران رسمی به صورت اینترنتی از طریق سامانه تشخیص صلاحیت حرفه­ ای حسابداران رسمی به نشانی tsh2.mefa.ir انجام می پذیرد.

معرفی سایت ثبت ­نام آزمون حسابداران رسمی

جامعه حسابداران رسمی ایران فعالیت خود را به صورت موسسه مستقل، زیر نظر وزارت اقتصاد و دارایی آغاز کرده است. هیات تشخیص صلاحیت حسابداران رسمی، در اجرای ماده واحد قانون مصوب در سال 1372 و آیین­ نامه “تعیین صلاحیت حسابداران رسمی و چگونگی انتخاب آنان”، از واجدین شرایط درآزمون حسابدار رسمی دعوت به عمل می­ آورد. داوطلبین شرکت در آزمون و نیز واجدین شرایط معافیت از آزمون، با توجه به نوع درخواست خود که در سامانه قابل مشاهده است، ثبت نام می نمایند. پس از بررسی مدارک، داوطلبین مجاز جهت شرکت در آزمون به سازمان سنجش معرفی می شوند و پس از شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی و تکمیل سوابق کاری، فرایند استعلام مدارک آغاز می گردد. همچنین مدارک داوطلبان معافیت از آزمون نیز بررسی می شود و هر دو گروه پس از تایید نهایی استعلامات و توفیق در مصاحبه، جهت تایید صلاحیت های عمومی به حراست معرفی می شوند؛ و به دنبال آن پس از دریافت تاییدیه حراست جهت صدور کارت حسابدار رسمی طی دو نامه با امضای رئیس هیات تشخیص صلاحیت حسابداران رسمی به جامعه حسابداران رسمی معرفی می گردند. ثبت نام آزمون حسابداران رسمی، در همین سامانه تشخیص صلاحیت حرفه­ ای حسابداران رسمی به آدرس tsh2.mefa.ir انجام می­ شود. متقاضیان ثبت نام می توانند جهت ثبت نام به روش زیر عمل کنند.

راهنمایی ثبت ­نام آزمون حسابداران رسمی

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون حسابداران رسمی را دارند، باید جهت ثبت نام در آزمون و پرداخت هزینه مربوطه، وارد سامانه تشخیص صلاحیت حرفه­ ای حسابداران رسمی به نشانی tsh2.mefa.ir شوند و از طریق مراحل ذیل، نسبت به تکمیل مراحل ثبت ­نام اقدام نمایند:

  • ابتدا وارد سامانه tsh2.mefa.ir شوید.
  • در این صفحه، گزینه “ثبت نام” را انتخاب نمایید تا نام کاربری و کلمه عبور در اختیار شما قرار گیرد. (از شماره تلفن همراه و ایمیل معتبر و شخصی خود استفاده نمایید و از درج .www در هنگام ثبت ایمیل خودداری کنید.)
  • به شماره تلفن همراهی که در مرحله قبل اعلام نمودید، یک کد فعال سازی ارسال خواهد ­شد که به کمک آن می توانید حساب کاربری خود را فعال نمایید.
  • در این مرحله شما می بایست به تکمیل اطلاعات خواسته شده از قبیل ثبت اطلاعات تحصیلی، حرفه ای و سوابق کاری خود بپردازید.
  • پس از ثبت اطلاعات فوق، به مرحله بررسی اطلاعات ثبت شده هدایت می شوید.
  • در این قسمت، جهت اتمام مراحل ثبت نام و ارسال اطلاعات به مرکز تشخیص صلاحیت حرفه ای، گزینه “تایید نهایی و پرداخت اینترنتی” را انتخاب نمایید.
  • در صورت بروز خطا و عدم پرداخت الکترونیکی هزینه، با ورود مجدد به قسمت ثبت نام و مراجعه به قسمت پرداخت اینترنتی، می توانید فرآیند واریز هزینه را انجام دهید.

لازم به ذکر است در مواردی که مدرک تحصیلی کارشناسی متقاضی، غیرمرتبط اما مدرک مقاطع بالاتر اعم از کارشناسی ارشد یا دکتری مرتبط باشد، سوابق کاری مفید از تاریخ اخذ اولین مدرک تحصیلی مرتبط، ملاک عمل خواهد بود. درج نوع کار متقاضی (با قید تمام وقت یا پاره وقت) در طول خدمت و آخرین سمت وی، سوابق بیمه از جمله هزینه پرداخت حق بیمه و شماره بیمه شده و درج سوابق پرداخت مالیاتحقوق متقاضی در گواهی سابقه­ کار الزامی می باشد. گواهی سابقه­ کار صرفا طبق فرم نمونه پیوست جهت ثبت نام آزمون حسابداران رسمی مورد پذیرش خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت ثبت نام آزمون حسابداران رسمی | tsh2.mefa.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی