تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

سایت نام نویسی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99
سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

متقاضیانی که علاقه دارند در سومین دوره آزمون ورودی اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران که در شهریور ماه 99 برگزار خواهد شد شرکت نمایند، ابتدا باید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. با توجه به این که ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می گیرد، لازم است شرکت کننده در موعد مقرر به سایتی که ثبت نام از طریق آن انجام می گیرد مراجعه نموده و اطلاعیه های راهنمای ثبت نام را مطالعه کند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه موجود در سایت، روند نام نویسی خود را تکمیل نماید.

آزمون ورودی اعضای جامعه مشاوران توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد و داوطلبان باید تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت نام اینترنتی خود را از طریق سایت sanjesh.org انجام دهند.

معرفی سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

تمامی مراحل ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد. بنابراین داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 را دارند، لازم است به سایت مذکور مراجعه نمایند و از تمامی اقداماتی که باید برای نام نویسی در آزمون انجام دهند، مطلع شوند.

متقاضیان برای این که مشخصات خود را در سامانه درج نمایند و ثبت نام خود را به انجام برسانند، لازم است از شرایط ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی 99 به طور کامل مطلع شوند. اما چگونه میتوان از این شرایط آگاهی کسب نمود؟ ضوابط و قوانین مربوط به شرکت در آزمون مذکور را، سازمان سنجش در قالب دفترچه و اطلاعیه هایی در سایت خود منتشر می کند که کاربران با مراجعه به این سایت می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

همچنین در صورتی که داوطلبان ضمن نام نویسی اطلاعات خود را به غلط یا ناقص درج کرده باشند، می توانند از امکانی که سازمان سنجش آموزش کشور برای آن ها فراهم آورده است استفاده نموده و در زمان های تمدید مهلت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی 99 وارد پروفایل کاربری خود شده و نسبت به ویرایش مشخصات و اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

مراحل نام نویسی آزمون ورودی جامعه مشاوران مالیاتی 99 درسایت سنجش

  • برای ثبت نام در آزمون مشاوران مالیاتی همانند سایر آزمون های استخدامی، باید به روش الکترونیکی اقدام نمایید. به همین منظور در گام اول به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، عبارت “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب فرمایید. سپس طبق مراحل زیر فرآند ثبت نام خود را تکمیل کنید.
  • روی گزینه “ثبت نام سومین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1399 “ کلیک کنید.
  • اکنون لازم است هزینه ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی 99 را پرداخت نموده و سریال اعتباری خریداری نمایید.
  • در صفحه پیش رو یک فرم تقاضانامه نمایش داده می شود که می بایست با درج اطلاعات خواسته شده آن را تکمیل کنید.
  • در مرحله بعدی، مدارک خود را که قبلا آماده نموده اید به صورت فایل اسکن شده در آورید و در بخش خواسته شده بارگذاری نمایید.
  • هنگامی ثبت نام تکمیل می گردد که، در آخرین مرحله از مراحل ثبت نام ، یک شماره پرونده 5 رقمی و یک کد 15 رقمی پیگیری ثبت نام برای داوطلب، توسط سایت صادر شود. توصیه می گردد پس از اتمام فرآیند ثبت نام، از کدهای دریافت شده پرینت تهیه نمایید و تا پایان مراحل پذیرش نزد خود نگهداری نمایید.

بهتر است متقاضیان توجه داشته باشند برای آن که مجاز به شرکت در آزمون مشاوران مالیاتی شوند، نباید کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مشاوران مالیاتی 99 را فراموش کنند. لینک مربوط به دریافت این کارت چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org فعال خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی