خانه آزمون استخدامی سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی | sanjesh.org

سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی | sanjesh.org

سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی
سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

یکی از ارگانهایی که از طریق برگزاری آزمون استخدامی اقدام به پذیرش نیروی مورد نیاز خود در دو بخش بیمه ای و درمان در واحدهای تابعه می نماید، سازمان تامین اجتماعی می باشد. این سازمان یکی از قدیمی ترین مراکز بیمه گر بوده و افراد را در برابر پرداخت حق بیمه، تحت پوشش خود قرار می دهد. علاقه مندان واجد شرایط استخدام در مشاغل تامین اجتماعی می بایست در یک آزمون کتبی شرکت نموده و در صورت کسب حدنصاب لازم، مورد مصاحبه و گزینش قرار بگیرند.

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی 1401 می بایست از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش از آخرین اخبار مرتبط با نام نویسی و سایر مراحل آن مطلع شده و در زمان مقرر اقدامات لازم در راستای ثبت اطلاعات خود در سامانه مربوطه را به انجام برسانند.

لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401

لینک مستقیم سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

اعلام علاقه مندی جهت شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

همان طور که گفته شد، سازمان تامین اجتماعی از طریق برگزاری یک آزمون کتبی کارکنان خود را به دو صورت پیمانی و قراردادی جذب می نماید که مجری برگزاری آن سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

بنابراین کلیه اطلاع رسانی ها در خصوص جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد. توجه داشته باشید که لازم است پیش از اقدام به نام نویسی از شرایط و ضوابط ثبت نام و استخدام متقاضیان، مشاغل تعریف شده، مدارک و رشته های تحصیلی موردنیاز و همچنین دستورالعمل پرداخت هزینه و ثبت نام آگاه شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر به معرفی بخش های مختلف این سامانه خواهیم پرداخت.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

شماره 1

در این قسمت لیستی از آزمون ها در حوزه های مختلف با منو رنگی مشخص شده است که با کلیک بر روری “سایر آزمون های استخدامی” که با شماره یک به آن اشاره شده است وارد صفحه ای می شوید که در آن می توانید سیستم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی برای سال 1401 را مشاهده کرده و با انتخاب آن وارد سایت مربوطه شوید و از اطلاعاتی چون: مهلت ثبت نام، زمان برگزاری آزمون، ویرایش اطلاعات ثبت نام و … آگاه شوید. بنابراین کسانی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی 1401 را دارند می توانند ار همین طریق اقدام نمایند.

شماره 2

در قسمت میانی سایت یک سری اخبار و اطلاعیه هایی وجود دارند که مهم ترین قسمت آن “اخبار ویژه”می باشد زیرا مهم ترین خبر ها در این قسمت نمایش داده می شود.

شماره 3

در قسمت سمت چپ، بخشی به نام “سیستم پاسخگویی” که شامل پنج قسمت: ورود به سیستم پاسخ گویی، سوالات متداول، ارسال درخواست، ارسال انتقادها و پیشنهادها و دریافت شماره پرونده و پیگیری می باشد و شما با توجه به نوع نیاز خود می توانید با ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش از آن ها استفاده نمایید.

نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

متقاضیانی که قصد دارند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی 1401 نام نویسی کرده و از قبل، از تمامی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی آگاه هستند، می توانند به صورت اینترنتی و از طریق طی کردن مراحل زیر که به صورت تصویری آموزش داده شده است، فرایند ثبت نام خود را به پایان برسانند.

  • در ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست صفحه گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.

اولین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • اکنون برای شما صفحه ای به نمایش در می آید که می بایست روی “ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال 1401” کلیک کنید.

دومین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سومین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • در این مرحله تیک سریال ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401 را فعال نموده و سپس “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.

مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • بعد از ورود به این صفحه اطلاعات خود را در کادر های مشخص وارد نموده و پس از تکمیل نمودن گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید.

پنجمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  • در صورتی که از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن بودید تیک عبارت: ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام، “تایید و ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.

ششمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • در این بخش اطلاعات کارت مورد نظر را وارد نموده و بر روی گزینه “پرداخت” کلیک کنید.هفتمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • مجددا به صفحه اول باز گشته می شوید و اکنون می بایست بر روی “تایید و گام بعدی” ضربه بزنید.

هشتمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • اکنون در کادر های خالی، شماره کارت سریال اعتباری خریداری شده و عبارت امنیتی را درج نموده و پس از کلیک بر روی “ورود به سیستم” در مراحل بعدی اطلاعات شخصی را وارد و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

نهمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

لازم به ذکر است که در پایان مراحل نام نویسی، سامانه یک کد رهگیری در اختیار شما قرار می دهد که نگه داشتن آن نزد خود تا مرحله اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401، الزامی است.

مهم: فراموش نکنید در صورتی که در وضعیتی منطبق با شرایط ثبت نام آزمون مذکور در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی قرار نداشته باشید، نه تنها قادر به بازگردانی هزینه واریزی نخواهید بود، بلکه ثبت نام شما نیز باطل می گردد. بنابراین پیش از انجام هر اقدامی به سایت ثبت نام این آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت و مطالعه اطلاعیه های منتشر شده اقدام نمایید.

لازم به ذکر است متقاضیان می بایست از فرصتی که تا زمان برگزاری آزمون در اختیار دارند، استفاده نموده و آمادگی خود را با تهیه معتبرترین منابع آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و مطالعه آن ها بالا ببرند.

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از چه طریقی انجام می گیرد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد.

2- چگونه می توانیم دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را دریافت نماییم؟

این دفترچه از طریق سایت ثبت نام آن به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

3- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را باید از طریق کدام سایت پرداخت کنیم؟

مراحل پرداخت هزینه نیز به صورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما