تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی
سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

یکی از ارگانهایی که از طریق برگزاری آزمون استخدامی اقدام به پذیرش نیروی مورد نیاز خود در دو بخش بیمه ای و درمان در واحدهای تابعه می نماید، سازمان تامین اجتماعی می باشد. علاقه مندان واجد شرایط استخدام در مشاغل تامین اجتماعی می بایست در یک آزمون کتبی شرکت نموده و در صورت کسب حدنصاب لازم، مورد مصاحبه و گزینش قرار بگیرند.

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی می بایست از طریق مراجعه به سایت ثبت نام این آزمون از آخرین اخبار مرتبط با نام نویسی و سایر مراحل آن مطلع شده و در زمان مقرر اقدامات لازم در راستای ثبت اطلاعات خود در سامانه مربوطه را به انجام برسانند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

اعلام علاقه مندی جهت شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir انجام می گیرد.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

همان طور که گفته شد، سازمان تامین اجتماعی از طریق برگزاری یک آزمون کتبی کارکنان خود را به دو صورت پیمانی و قراردادی جذب می نماید که مجری برگزاری آن مرکز آزمون جهاد دانشگاهی می باشد.

بنابراین کلیه اطلاع رسانی ها در خصوص جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری آن از طریق سایت اختصاصی این مرکز صورت می گیرد. توجه داشته باشید که لازم است پیش از اقدام به نام نویسی از شرایط و ضوابط ثبت نام و استخدام متقاضیان، مشاغل تعریف شده، مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و همچنین دستورالعمل پرداخت هزینه و ثبت نام آگاه شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر به معرفی بخش های مختلف این سامانه خواهیم پرداخت.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

شماره 1: متقاضیان شرکت در این آزمون از طریق این بخش می توانند از کلیه اخبار و اطلاعیه های مرتبط با آزمون استخدامی تامین اجتماعی آگاه شوند.

شمار 2: این آیکون به منظور دسترسی هرچه آسان تر جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون مذکور طراحی شده است.

شماره 3: افراد با فشردن گزینه “پرداخت هزینه” می توانند برای واریز مبلغ لازم برای نام نویسی در آزمون استخدامی تامین اجتماعی اقدام نمایند.

شماره 4: کلیه مراحل ثبت نامی داوطلبان استخدام  از طریق این قسمت انجام خواهد شد.

شماره 5: شرکت کنندگان برای انجام پیگیری نتایج آزمون مربوطه باید کلید “ورود به پروفایل” را انتخاب نمایند.

شماره 6: کد رهگیری لازم برای ورود به پروفایل کاربری و یا پیگیری موارد مربوطه، از طریق این بخش قابل بازیابی می باشد.

به همین منظور می توانید با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی،دفترچه راهنمای مربوطه را دریافت نموده و آن را به دقت مطالعه کنید. همچنین اطلاعاتی در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه، تاریخ برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از طریق سایت مذکور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در بخش بعدی شما را با نحوه اعلام آمادگی برای شرکت در این آزمون آشنا می کنیم.

راهنمای نام نویسی در سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

داوطلبانی که تمایل دارند در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی شرکت نمایند، چنانچه از شرایط عمومی و اختصاصی تعیین شده در دفترچه ثبت نام برخوردار باشند، می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در موعد مقرر نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام خود اقدام نمایند. در ادامه، راهنمای کامل انجام این فرآیند را ارائه نموده ایم.

  • پس از مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir از قسمت آزمون های فعال گزینه “پرداخت هزینه” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • پس از تکمیل کادرهای مربوطه و فعال نمودن تیک عبارت مشخص شده، کلید “پرداخت هزینه” را فشرده و کد رهگیری دریافت شده را یادداشت کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • سپس مجددا به صفحه نخست بازگشته و بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

  • با درج اطلاعات خواسته شده و کد رهگیری که در مرحله پیش دریافت نموده اید و پس از فشردن کلید “ثبت نام” می توانید نام نویسی خود را به پایان برسانید.

مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

فراموش نکنید در صورتی که در وضعیتی منطبق با شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی قرار نداشته باشید، نه تنها قادر به بازگردانی هزینه واریزی نخواهید بود، بلکه ثبت نام شما نیز باطل می گردد. بنابراین پیش از انجام هر اقدامی به سایت ثبت نام این آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت و مطالعه اطلاعیه های منتشر شده و همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی مذکور اقدام نمایید.

لازم به ذکر است متقاضیان می بایست از فرصتی که تا زمان برگزاری آزمون در اختیار دارند، استفاده نموده و آمادگی خود را با تهیه معتبرترین منابع آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و مطالعه آن ها بالا ببرند.

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از چه طریقی انجام می گیرد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir صورت می پذیرد.

2- چگونه می توانیم دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را دریافت نماییم؟

این دفترچه از طریق سایت ثبت نام آن به نشانی hrtc.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

3- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را باید ازطریق کدام سایت پرداخت کنیم؟

مراحل پرداخت هزینه نیز به صورت الکترونیکی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره