تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی
سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

یکی از ارگانهایی که از طریق برگزاری آزمون استخدامی اقدام به پذیرش نیروی مورد نیاز خود در دو بخش بیمه ای و درمان در واحدهای تابعه می نماید، سازمان تامین اجتماعی می باشد. این سازمان یکی از قدیمی ترین مراکز بیمه گر بوده و افراد را در برابر پرداخت حق بیمه، تحت پوشش خود قرار می دهد. علاقه مندان واجد شرایط استخدام در مشاغل تامین اجتماعی می بایست در یک آزمون کتبی شرکت نموده و در صورت کسب حدنصاب لازم، مورد مصاحبه و گزینش قرار بگیرند.

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی می بایست از طریق مراجعه به سایت ثبت نام این آزمون از آخرین اخبار مرتبط با نام نویسی و سایر مراحل آن مطلع شده و در زمان مقرر اقدامات لازم در راستای ثبت اطلاعات خود در سامانه مربوطه را به انجام برسانند.

اعلام علاقه مندی جهت شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

همان طور که گفته شد، سازمان تامین اجتماعی از طریق برگزاری یک آزمون کتبی کارکنان خود را به دو صورت پیمانی و قراردادی جذب می نماید. مجری برگزاری این آزمون سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، بنابراین کلیه اطلاع رسانی ها در خصوص جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری آن از طریق سایت اختصاصی این سازمان صورت می گیرد. توجه داشته باشید که لازم است پیش از اقدام به نام نویسی از شرایط و ضوابط ثبت نام و استخدام متقاضیان، مشاغل تعریف شده، مدارک و رشته های تحصیلی موردنیاز و همچنین دستورالعمل پرداخت هزینه و ثبت نام آگاه شوید.

به همین منظور می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور،دفترچه راهنمای مربوطه را دریافت نموده و آن را به دقت مطالعه کنید. همچنین اطلاعاتی در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه، تاریخ برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از طریق سایت مذکور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در بخش بعدی شما را با نحوه اعلام آمادگی برای شرکت در این آزمون آشنا می کنیم.

راهنمای نام نویسی در سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

داوطلبانی که تمایل دارند در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی شرکت نمایند، چنانچه از شرایط عمومی و اختصاصی تعیین شده در دفترچه ثبت نام برخوردار باشند، می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در موعد مقرر نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام خود اقدام نمایند. در ادامه، راهنمای کامل انجام این فرآیند را ارائه نموده ایم.

 1. به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست، وارد بخش “سایر آزمون های استخدامی” شوید.
 2. بر روی لینک فعال “ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی” کلیک نمایید.
 3. اولین اقدامی که باید انجام دهید، پرداخت هزینه لازم می باشد. بنابراین گزینه “خرید سریال ثبت نام” را انتخاب کنید.
 4. دراین مرحله باید دکمه مربوط به “سریال ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی” را فشرده و بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.
 5. اکنون لازم است در صفحه ای که نمایان می شود به ثبت اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه پرداخته و مجددا بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کنید.
 6. پس از نمایش اطلاعات درج شده، با فعال کردن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام”، کلید “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.
 7. با انتقال به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک، کادرهای موجود را با استفاده از اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود تکمیل نمایید.
 8. حال می بایست به صفحه اول بازگشته و پس از مطالعه قوانین و تعهدات و همچنین تایید آن ها، بر روی گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک کنید.
 9. اکنون شماره سریال اعتباری خریداری شده را در کادر مورد نظر درج نموده و گزینه “تایید” را انتخاب کنید.
 10. در این مرحله می بایست به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام به وسیله اطلاعات مربوط به مدارک خود اقدام نموده و فایل عکس اسکن شده خود را در بخش مربوطه بارگذاری نمایید.
 11. در پایان مراحل نام نویسی، یک کد رهگیری و یک شماره پرونده از سوی سامانه صادر می گردد که لازم است آن ها را پرینت نموده و جهت استفاده در سایر مراحل پذیرش، نزد خود نگهداری کنید.

توجه: عکس داوطلب می بایست از نظر ابعاد و سایر مشخصات، مطابق با ویژگی های ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام باشد.

فراموش نکنید در صورتی که در وضعیتی منطبق با شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی قرار نداشته باشید، نه تنها قادر به بازگردانی هزینه واریزی نخواهید بود، بلکه ثبت نام شما نیز باطل می گردد. بنابراین پیش از انجام هر اقدامی به سایت ثبت نام این آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت و مطالعه اطلاعیه های منتشر شده و همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی مذکور اقدام نمایید.

لازم به ذکر است متقاضیان می بایست از فرصتی که تا زمان برگزاری آزمون در اختیار دارند، استفاده نموده و آمادگی خود را با تهیه معتبرترین منابع آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و مطالعه آن ها بالا ببرند. جهت آشنایی با بهترین منابع این آزمون می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از چه طریقی انجام می گیرد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

2- چگونه می توانیم دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را دریافت نماییم؟

این دفترچه از طریق سایت ثبت نام به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

3- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را باید ازطریق کدام سایت پرداخت کنیم؟

مراحل پرداخت هزینه نیز به صورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره